Volver a YouTube
YouTube
Hungría

IceBlueBird

Üdv az IceBlueBird YouTube csatornán! 🎮 Ha szereted a magyar nyelvű, történetközpontú végigjátszásokat (let's play), a hangulatos túlélőjátékokat és fun gameplay videókat, akkor jó helyen jársz. Célom, hogy együtt fedezzük fel a legérdekesebb gaming világokat, miközben egy jó hangulatú közösséget építünk mostanra már 15 éve. 🏕️ Túlélés, Felfedezés és Lore: Kiemelten szeretem az olyan atmoszférikus címeket, mint a Subnautica, Detroit: Become Human. Imádok elmerülni a háttérsztoriban, a karakterek motivációiban és a rejtett lore részletekben is. ⛏️ Kreatív Kalandok és Építés: A Minecraft is állandó szereplője a csatornának. Legyen szó 2b2t anarchia szerveres élményekről, túlélő módos kihívásokról, egyedi építményekről vagy nyugisabb kikapcsolódásról, itt megtalálod. 🕹️ VR Gaming és Indie Játékok: Folyamatosan tesztelek új megjelenéseket, érdekes független (indie) címeket és látványos történetmesélős kalandokat is. Gyere Discord-ra, és Twitch-re ahol egy szuper közösség vár! 🟣

Suscriptores
444K
Vistas
263.6M
Vídeos
2,054
Ganancias mensuales estimadas
$2,769 - $4,615
Channel owner
Unclaimed

To claim this channel, temporarily add mc.game to the channel description on YouTube, save it, then click below.

Log in

Vídeos del canal

Vídeos almacenados de más de 60 segundos, ordenados por Me gusta de mc.game y luego Me gusta de YouTube.

Me gusta en YouTube
17,880
Vistas
509.5K
Me gusta en YouTube
11,965
Vistas
202.9K
Me gusta en YouTube
10,601
Vistas
297.9K
Me gusta en YouTube
10,035
Vistas
142.8K
Me gusta en YouTube
9,334
Vistas
87,241
Me gusta en YouTube
8,649
Vistas
234.3K
Me gusta en YouTube
7,508
Vistas
202.2K
Me gusta en YouTube
6,150
Vistas
148.7K
Me gusta en YouTube
5,526
Vistas
79,261
Me gusta en YouTube
4,464
Vistas
106.9K
Me gusta en YouTube
3,908
Vistas
92,682
Me gusta en YouTube
3,551
Vistas
84,136
Me gusta en YouTube
3,445
Vistas
47,393
Me gusta en YouTube
2,906
Vistas
88,381
Me gusta en YouTube
1,725
Vistas
30,667
Me gusta en YouTube
1,132
Vistas
18,484

Cortos de canal

Cortos almacenados de hasta 60 segundos, ordenados por Me gusta de mc.game y luego Me gusta de YouTube.

Me gusta en YouTube
12,253
Vistas
403.7K
Me gusta en YouTube
10,302
Vistas
562.7K
Me gusta en YouTube
7,087
Vistas
150.9K
Me gusta en YouTube
6,570
Vistas
193.5K
Me gusta en YouTube
5,185
Vistas
160.6K
Me gusta en YouTube
4,809
Vistas
122K
Me gusta en YouTube
3,629
Vistas
73,944
Me gusta en YouTube
3,190
Vistas
49,781
Me gusta en YouTube
2,789
Vistas
67,660
Me gusta en YouTube
2,296
Vistas
51,211
Me gusta en YouTube
2,137
Vistas
63,207
Me gusta en YouTube
2,134
Vistas
58,342

Comentarios del canal

Comentarios debajo de los videos de este canal, ordenados por recuento de Me gusta.

Elképesztően sok igazság hangzik el a videóban, nagyon jól hozza minden karakter ismérveit. 😄 Bence ezzel a videóval járult hozzá a rendszerváltáshoz. 😄 Köszönjük! 🥰 A kárva életbe már!

Me gusta en YouTube
1,193
#5 @SFSPerseverance69420
Minecraft Helikopter Készítés

minden minecraft streamer aki játszik create moddal legalább egyszer épít egy horogkeresztet..

Me gusta en YouTube
859

A FIDESZ A BIZTOS VÁLASZTÁS 🤣🤣🤣 " Készült Magyar ország kormánya megbízásából " xD

Me gusta en YouTube
844

Ez engem főképp azért zavar mert én pont hogy szeretem az ilyen hosszú sorozatokat és az átlag néző "unalma"miatt megoli a youtube

Me gusta en YouTube
759

Sajnos körülbelül 2-3 hónapja tekertek egy akkorát az algoritmuson, amire minimum 5 éve nem volt példa. Rengeteg magyar és külföldi videós hosszú videóinak megtekintéseit gyakorlatilag lefelezték, harmadolták, akár tizedelték. Ezt minden tartalomgyártó érzi, legutóbb a témában Hajnóczy Soma beszámolóját láttam. Nem pl. a Minecraft iránt érdeklődők száma csökkent ennyire, hanem a videók egyszerűen kevésbé jutnak el az emberekhez a Youtube miatt. A videó lehet bármilyen jó, nem tud úgy teljesíteni, mint 1 vagy 2 éve, akármilyen hosszú vagy akárhány száz órát tesz bele az ember😔 Köszi, hogy beszéltél a témáról, szuper videó lett!

Me gusta en YouTube
700
#21 @SurnemisYT
Új vlog

Bence tudom ez nem ide tartozik, de ha megnövesztenéd a hajad, te lehetnél a Magyar Kurt Cobain!😂

Me gusta en YouTube
371
#26 @GáborSzegleti-q6y
Akit kiszavaznak az MEGHAL!

Légyszi legyen olyan videó hogy belerakod őket egy horror modba😂 amúgy a videó nagyon jó

Me gusta en YouTube
301

3:55 Magyarán szólva a Youtube nem a videósokat, mint egyéneket támogatja, hanem önmagát. Azaz nekik tök mindegy, milyen videósokból, csak jöjjön a pénz, pénz, pénzecske. 11:17 Na, márpedig én b@sztam az egészre és eltűntem a gameplay csatornámról. :D 12:27 Én azokat tartottam mindig is a klasszikus értelemben vett videósnak és tartom ma is, akik maguk találják ki a témát, veszik fel, vágják meg, készítik el az indexképeiket és menedzselik a saját csatornájukat. Azaz MINDENT maguk csinálnak. Ez az, amiből nem adnék alább soha én sem. Nem is érezném jól magam úgy... Ezt meghagyom azoknak, akik már csak pénzforrásként tekintenek a Youtube. 15:12 Erről a Kalandorok jutott eszembe. Elképesztő, hogy még a mai is "követelik" az emberek a 4. évadot. Olyan emberek, akik azóta már 20 évesek is elmúltak. És egyszerűen mégsem fogják fel vagy látják át, hogy ÚGYSEM LESZ ugyanolyan! A nosztalgia akkor szép, ha nem próbálja az ember egy teljesen más környezetben és más igények alapján újraalkotni...

Me gusta en YouTube
232
#40 @MárkTR-u3z
Minecraft AI NPC MOD

ebből azonnal kell még egy rész!!!! XXDD

Me gusta en YouTube
209

"Miért nem nyáron ment oda az autó ?" Az a csoda hogy be mert oda menni bro

Me gusta en YouTube
191
#46 @KitTeaFilter
Tudjátok hogy ez mi?

Uristeen, evek ota nem lattam ilyet, nagyon nagy reszet tette ki a gyerekkoromnak🥹

Me gusta en YouTube
178
#48 @adin_kre
Mi a 2b2t IP címe?

Tehát az is kamu, hogy goose goose duck streamer vagy? 🫣

Me gusta en YouTube
174

Leendő marketinges és 10+ éve youtubeot néző szemmel nézve is nagyon érdekes, informatív videó volt. Nem tudom mennyit segít, de én mindig benyomom a "hájpot". Egyébként gaming (főleg minecraft) szinten te vagy az egyik legkreatívabb, leghumorosabb mindig izgalmas, szórakoztató videókat hozó tartalomgyártó, akin 20 évesen is ugyanúgy tudok szórakozni, mint 10 évesen. A közösségépítés is nagyon jól sikerült, amiért ezer hála neked, és a nézők oszlopos tagjainak, akik szintén hozzájárulnak a jó hangulathoz. Algoritmus ide vagy oda, amíg ezt ilyen szívvel-lélekkel csinálod, mi itt leszünk. Akár újat mutatsz, akár egy 100. goose goose stream van, a személyiség megfogott és megtartott úgy 10 évvel ezelőtt, és ha nem dobja fel a youtube is keresem és nézem az új tartalmakat 🫶🏼 Nekem, és sokan másoknak a mindennapjai, az élete része vagy, és egy-egy rosszabb időszakban is mosolyt tudsz csalni az arcunkra. Remélem egyszer élőben is megköszönhetem a munkádat, de addig is itt írom, hogy köszönjük ❤️🤍

Me gusta en YouTube
170

Szerintem folytassuk! Durva hogy ennyi idő után is csak ennyi lett lerombolva!🎉 Ennyi likeot még sosem kaptam! Köszönöm mindenkinek😊🎉

Me gusta en YouTube
169

Melyik legyen a kövi AI NPC amit elkészítsek? :D Szavazás Instagram-on ► https://www.instagram.com/the_icebluebird/

Me gusta en YouTube
148

Annyi érzelem gyűlt fel bennem ebben a majdnem 19 percben, hogy azt sem tudom mivel kezdjem. 21 éves vagyok, rajtad nőttem fel szó szerint. Hatalmas támasz és segítség volt minden évben, hónapban, hétben, a mai napig a csatornád. Jelenleg is minden este a Goose Goose vodokra alszok el, van aminek az elejét már kívülről tudom és a lehető leghálásabb vagyok ezért. Néztem a Regrowthot, Sproutot, Space Dragonst, Medieval Minecraftot, Steampunkot és még kitudja hirtelen mire nem emlékszem.. mindet szerettem, mindet másért, mindegyiket többször is láttam és tipikusan az a néző voltam aki tudta hogy: "Szerda van? Bence új videót rakott ki!". Sosem követeltem hogy legyen új videó, értettem mivel jár, emberként kezeltelek nem pedig videósként és ez jelenleg is így van. Bár bánt, hogy nem lesz Let's Play, teljesen értem miért nem, és nyilvánvalóan megyünk tovább együtt ezen az úton is! 🫶🏻 Végül csak köszönöm, hogy vagy! Sose add fel amit csinálsz, mert hiányozna ez az őszinteség és tehetség ami benned rejlik. Mi itt leszünk és segítünk!

Me gusta en YouTube
137
#57 @Demator21
Mi a 2b2t IP címe?

Jó jó. De milyen szűrő? Tészta szűrő, borsó szűrő, tea szűrő? XD

Me gusta en YouTube
136
#59 @kirakovacs8916
Tudjátok hogy ez mi?

,,El ne szakítsd Adorjánt!" 😂

Me gusta en YouTube
127
#65 @JozsefLevai-p5n
Kókuszdió Szimulátor 🥥

Kell egy olyan hosszu sorozat mint a Space Dragons (ha valaki meg emlekszik arra)

Me gusta en YouTube
117
#66 @Domi_x
Új vlog

Ugyan az a youtuber aki 7 évvel ezelőt játszotta ki a subnauticat❤️‍🩹

Me gusta en YouTube
106

EZAAZZZZ, nagyon orulok ennek, utoljara 7 eve neztelek amikor kiraktad a Subnautica 1-et, es az annyira tetszett, hogy megneztem az egesz sorozatot minimum 3x, es most, hogy ujra itt vagy, ezt erzem elore, hogy nagyon tetszeni fog, varom a tobbit 🔥🔥💯💯

Me gusta en YouTube
94

Eric Cartman: " Tiszteld a Tekintélyemet" Donald Trump: " Az én atombomám.... Mármint béke eszközöm" 😂😂

Me gusta en YouTube
91

Nekem is ezt adta ki, de ha megnézed a forrást akkor ott több influenszer között szerepelsz és Bánszegi Róbertként vagy említve 🤣

Me gusta en YouTube
87
#75 @Bulcsú555
Minecraft AI NPC MOD

Én sírtam a röhögéstől, amikor megnéztem a full videót xD

Me gusta en YouTube
80
#76 @Shīru-AtomMaci
Új vlog

Az Electric Callboy váratlanul ért

Me gusta en YouTube
80
#78 @duskbane666
Új vlog

UNICORN ON KETAMIN ÉS BENCE? jo erre nem számítottam

Me gusta en YouTube
78

Hiányzik az az érzés, amikor akár egy kisebb szerveren, de meg tudok/tudunk valósítani egy ilyen projektet, legyen az kisebb szabású, vagy ilyen hatalmas! Erre lehettek büszkék, mi meg rátok! Gyönyörű lett és remélem hogy nem találják meg, hiszen szerintem nincs sok ilyen potenciálú "építmény ötlet"🥇👏

Me gusta en YouTube
76

A space dragonban te vadásztad a kamélleonokat most téged vadásznak le most átérezheted hogy milyen érzés volt a kamélleonoknak😂

Me gusta en YouTube
75

31 vagyok, életembe nem láttam ezt az izét de kibaszott cuki :D

Me gusta en YouTube
64

Hali! Azta, nagyon jó lett! Respect az építőcsapatnak! 👏👏 És az külön jó, hogy még mindig áll. 🙂

Me gusta en YouTube
57
#88 @teinerkristof3843
Új vlog

TÖ TÖ TÖRÖ RÖ TÖ TÖ TÖ TÖ na ez az én fajta zene!

Me gusta en YouTube
56

Ha az asztrálisra így kiakad, el nem tudom képzelni, mi történne, ha madárlest kapott volna. 😂😂😂

Me gusta en YouTube
52
#95 @Farbatos-z7c
Új vlog

HELL YEAH, WALL OF DEATH! Nem tudtam hogy Bence bírja a metált meg a nehezebb zsánereket, de ez fasza volt

Me gusta en YouTube
47

Most teljesen véletlenül feldobta a YouTube ezt a videót, és eszembe jutott valami, amit gyerekként sosem tudtam megtenni: megköszönni mindent, amit adtál. A gyerekkorom része voltál. Tisztán emlékszem, amikor 12 évesen rátaláltam a csatornádra a Regrowth sorozatodon keresztül, és onnantól a Space Dragons végig követtelek, évekig. Megvan előttem, ahogy félre tettem a kedvenc kajáimat és nasiaimat Keddig/Szombatig csak hogy a Sprout végigjátszásod mellett élvezhessem őket. Emlékszem a szellemre, ami a Space Dragons egyik részében bukkant fel a torony építése közben. A Murder Misteryk, az építős liveok. A Subnautica bázis a Lost River kék részén. Összesítve, köszönöm a sok száz boldog órát, amit a korai tizenéves éveimben adtál. Örökké jó emlék marad minden, a videóid nézésvel töltött perc. A tartalmad, a YouTube, és a világ megváltozott. De a nyom, amit bennem hagytál, sosem fog. Köszönöm kedves vb1. ♥

Me gusta en YouTube
46
#100 @peterdanyi3545
Te nézted a SpongyaBob-ot?

Én azóta is kitartok amellett, hogy a Spongyabob tök jó, én szerettem xd

Me gusta en YouTube
46
#104 @botondtoth5772
EZT HOGGYY?!

Egy icce kék madár mérges lett a haragcsalis játékon xD

Me gusta en YouTube
41

Édes jó egek, valaki nagyon kiéli a legbelsőbb és legtitkosabb kis vágyait XD

Me gusta en YouTube
41
#109 @ÁkosRavadics
Minecraft AI NPC MOD

Vityu😂😂😂😂😂😂😂 mehet a sorozat

Me gusta en YouTube
34
#110 @gameplayadamee838
Új vlog

nem neznem ki belolled soha hogy ilyenekre járaz 😂😂😂😂😂😂

Me gusta en YouTube
33

Nem fog tudni megtámadni téged a Fehér ember XD. Amúgy cuki a GGerry XD

Me gusta en YouTube
31

• ICE DISCORD ► https://discord.gg/icebluebird • 2b2t HUN DISCORD ► https://discord.gg/X5Rcau2SJT Full Timelapse @Milanvook https://www.youtube.com/watch?v=0IfC8S_SlNc

Me gusta en YouTube
24
#119 @Teleported7Bread
Minecraft AI NPC MOD

“Több” a zombi???! Nagyi, te zombikat tartasz a kertben?! Hát, de nagyi, azok veszélyes élő-halott lények, megmondtam már ezerszer 😭

Me gusta en YouTube
23
#121 @Spawni3
EZT HOGGYY?!

én instant rage quitelnék

Me gusta en YouTube
21
#125 @szabolcsvrancsik2073
Furcsa Települések TIERLIST

Átlag helyszín amit kapunk amikor spanokkal geoguesser-ezünk Magyarországon

Me gusta en YouTube
18

Ha egyszerűbben szeretné valaki scan-elni akkor keressen egy olyan részt a pályán ahol még nincs szakadék de már kiírja hogy kimentél. Az alien areasban van egy ilyen hely ahol elbujhatsz mikor jönnek és könnyen scanelheted.

Me gusta en YouTube
14

Ágy játékban megkérdeztem egy embertől hol lakik azt mondta Heréden😂

Me gusta en YouTube
13
#135 @realGabboo221
Mi a 2b2t IP címe?

De akkor is mi a IP a szerohoz😅

Me gusta en YouTube
13

Bence a create mod-nak megjelent egy olyan kibővitménye amit úgy hívnak hogy create aeronautics tudsz vele realisztikus fizikát csinálni aerodinamika is van benne már ha jól tudom 3-4 évnyi fejlesztésben volt ez a mod. szerintem egy jó videó ötlet lenne

Me gusta en YouTube
9
#142 @Gaborm862
Mi a 2b2t IP címe?

Sok noki nem lusta rá google-zni😂

Me gusta en YouTube
9
#148 @galikgergely9226
Furcsa Települések TIERLIST

Szüleim ott laknak. 4 éve költöztem el. Amúgy egy teljesen nyugodt kis "falu". És amúgy az autószervíz meg egy neves ember csinálja, akihez azért jó minőségű autókat hoznak.😂

Me gusta en YouTube
6
#154 @Kluca990
Mi a 2b2t IP címe?

Én tudom mi az IP cím pedig senki sem mondta el nekem😅

Me gusta en YouTube
5
#159 @emeraldwing_ent
Utálnak a FÁK!

Akkor ők most mondhatják, hogy fák juh?

Me gusta en YouTube
5
#161 @MrMaukus
Mi a 2b2t IP címe?

A Goose Goose Duck streamer jelentése nem az hogy Goose Goose Duck-ot streamel, hanem hogy úgy streamel mintha Goose Goose Duckozna

Me gusta en YouTube
4

Lehetne folytatni. És következőleg lehetne a védjegyed egy görény építmény :D Mert nem lehet kékjég madár, ha nincsen egy szép görényed XD

Me gusta en YouTube
4

velem annyiszor megtörtént hogy mégcsak opciónak se kaptam egy gyilkost se és ilyen ártatlanokat kaptam mint a madárles, aszterális, és kalandor

Me gusta en YouTube
3
#169 @night21374
Utálnak a FÁK!

Furcsa ilyen korán kommentelni

Me gusta en YouTube
3

istenemre esküszöm valami hasonló állatságon töröm mindig a fejemet, erre szembejött a "realistic" mód és xDDDDDD sírok legjobb játék evör :DDDD

Me gusta en YouTube
2
#182 @szekereskitti3402
Kókuszdió Szimulátor 🥥

Mutasd meg a második részt is. Abszolút kíváncsi lettem. Értem már miért ilyen pozitív a fogadtatása ennek a játéknak. Imádom az ilyen fekete humort 😂❤

Me gusta en YouTube
2
#184 @davidaduci
EZT HOGGYY?!

tud bence karomkodni ha akar XD

Me gusta en YouTube
1
#185 @JupiterKungler
2b2t - Spawn SZOBOR Kísérlet

Szia IceBlueBird! Lehetne egy olyan is ahol egy rubik kockát épitesz külömböző blokkokból pl a zöld=emerald blokk.

Me gusta en YouTube
1
#186 @gabicsonka4155
Mi a 2b2t IP címe?

Tudom mi a neved a goose goose duckban csak a számodat nemtom

Me gusta en YouTube
1

Már meg könyeztem annyira örültem amikor meg láttam eszt a videót. Gyerek korom legnagyobb élményei voltak ezzen a csatornán amikor volt Subnautica😁😄

Me gusta en YouTube
1

Az első Subnautica-t bevallom nem láttam, de ezeket a részeket megnézve gondolkozok a pótlásán, mert nagyon különleges a világa, illetve köszönjük a tartalmat :D.

Me gusta en YouTube
1

Sajnos igen😂😂 Nekem a Coconut Simulator 2-t elgiftekték. Kipróbáltam élőben, de becrashelt a játék😂

Me gusta en YouTube
1

Szia IceBlueBird! Lehetne egy olyan is ahol egy rubik kockát épitesz külömböző blokkokból pl a zöld=emerald blokk.

Me gusta en YouTube
1
#199 @SFSPerseverance69420
EZT HOGGYY?!

Undertale Spider Dance a háttérben?

Me gusta en YouTube
0
#200 @pinteralexandraszabina
EZT HOGGYY?!

Poki

Me gusta en YouTube
0

Furcsa hogy nem lopták el a fát gyorsabban magyarországon már az obszidiánt is az első nap elvinnék

Me gusta en YouTube
0
#207 @Kocka_Mester_2000
Mi a 2b2t IP címe?

Legalább őszinte vagy 😂😂😂 Xdd

Me gusta en YouTube
0
#210 @rántott_hús
Itt SOSEM Találnak Meg!

Szia majd csinálsz még steampunk minecraftos videókat

Me gusta en YouTube
0
#213 @milanhorvath375
Utálnak a FÁK!

Pontosan mint a skyfactory Ben

Me gusta en YouTube
0