
Be first today
No score has been saved yet. Play one round and claim today's board.

Creeper Dash
Todavía no hay resultados guardados hoy. Corre por la pista y consigue los primeros diamantes.

Chicken Rage
Todavía no hay resultados guardados hoy. Sé el primero.

Rolix
Minden, ami Minecraft - Üdv a csatornámon! Én egy olyan videós vagyok, akinek nem az a célja, hogy minél népszerűbb legyen milliónyi megtekintéssel és feliratkozóval, hanem az, hogy a saját rajongóinak élményt adjon. Olyan élményt, amit az ember nem felejt el, és ami után van, hogy szóhoz sem tud jutni a csodálkozástól. Imádok videókat tervezni, felvenni és szerkeszteni. Az összes reményem abban van, hogy az általam készített tartalmak mindegyike tetszik nektek, és végignézésük közben titeket is magával ragad a hangulatuk, mondanivalójuk. Jó szórakozást kívánok a csatornán! :D A Kezdet =-= 2017. 02. 10. 1000 =-= 2017. 04. 10. 5000 =-= 2017. 12. 15. 10000 =-= 2018. 03. 18. 20000 =-= 2018. 10. 28. 30000 =-= 2019. 07. 07. 40000 =-= 2019. 08. 16. 50000 =-= 2019. 09. 02. 60000 =-= 2019. 10. 27. 70000 =-= 2019. 12. 06. 80000 =-= 2020. 02. 06. 90000 =-= 2020. 03. 26. 100000 =-= 2020. 04. 17. 150000 =-= 2020. 10. 26. 200000 =-= 2021. 07. 19. 300000 =-= 2025. 12. 13.
To claim this channel, temporarily add mc.game to the channel description on YouTube, save it, then click below.
Log inVídeos del canal
Vídeos almacenados de más de 60 segundos, ordenados por Me gusta de mc.game y luego Me gusta de YouTube.
Cortos de canal
Cortos almacenados de hasta 60 segundos, ordenados por Me gusta de mc.game y luego Me gusta de YouTube.
Comentarios del canal
Comentarios debajo de los videos de este canal, ordenados por recuento de Me gusta.
Köszönöm a végigjátszást, és a sok-sok pozitív jelzőt is. ^^ Több éves visszavonulás után hoztam össze a pályát, egyfajta "megmutatom, hogy még ma is tudok alkotni" mentalitással, és iszonyat jól esett, hogy ennyi ember értékeli a befektetett munkát. Külön köszönet továbbá azoknak, akik támogatnak azzal is, hogy szavaznak a nyereményemmel kapcsolatban. ☺
🙏 Elnézést kérünk az 1 hetes késésért! 😳 ⌛ A videó 7 nap forgatás és 7 nap szerkesztés eredménye 🫠 🎃 Jó tökölést mindenkinek!
Köszönöm a végigjátszást és remélem, tetszett a pálya. Mondjuk úgy láttam, tetszett; jókat mosolyogtam a reakcióidon :D Ahhoz képest, hogy elég hosszú a sztori, ügyesen megvágtad. Benne volt minden, de ugyanakkor feszes volt és helyenként jól kiegészítetted effekttel a felolvasást. Láttam a hozzászólásokban firtatják, hogy egyes részek logikátlanok. Nos, ilyen ha egy szürreális történetet írsz, mondhatni elvárás :D Örülök, hogy te nem ezeken pörögtél a végigjátszás alatt, hanem csak élvezted, ahogy a beteg fordulatok kifacsarják az agyad :D
A sorozat folytatásaként szerintem építhetnél egy várost, ahova elvezeted az autópályát!
Jó étvágyat mindenkinek!🌯
Amúgy Rolix, most nézem hogy még nincs szigonyfarmod. Szerintem az kb. az egyetlen farm amit még nem építettél meg. Szerintem ezen sürgősen változtatni kell.
Neked van tesód, vagy nincs? Hogyan hatott rád a történet? Nézd végig az eddigi legjobb TIKÉK-et! 👀 UI.: valaha volt leghosszabb csidejó a csatornán!😲
Jé! Megtalálta a feltöltés gombot!
rolix véleménye a környezet védelemről: aztán addig vágj ki egy egész erdőt mert hát fa is kell
1. Felkelek, 2. Megnézem a youtube üzeneteket, 3. Látom, hogy Rolixnak új videója van, 4. Csekkolom, hogy tényleg felkeltem-e már 5. Megnézem a videót 6. Likeolom és hypeolom
10:12 Azt rolixalegjobb csinálta XDD
Szia Rolix erre a videóra már nagyon vártam!😁 Szerintem építhetnél egy shulker box farmot is!📦
Ha a porhavat oda teszed, ahová leesnek a csontvázak, akkor egy ilyen stray farmot tudsz csinálni, ami jobb a sima csontvázfarmnál, mert lassúságos nyilat is dobnak.
Wow! Ez megér 100.000 forintot! A textura, a humor, a játék a történet és sok minden más nagyon jól lettmegcsinálva ebben a pályában! Le a kalapokkal
Végre egy újabb tökéletes tökös videó amiben tökéletesen meg csináltátok a feladatokat UI:boldog Halloweent kívánok mindenkinek ❤🎉
💭 Hová lehet küldeni a pályát ❔ 🔗 A link időben elérhető lesz majd a csatornán! Iratkozz fel, hogy ne maradj le a sorozatról sem! ✅
Imádom hogy rímelnek a videóidban a mondataid! 💙
Ha a tesók szemszögéből nézzük, ez egy horrorpálya, ahol az őrült kisöcsi levadássza a nagyokat 😅 Gratula Csabusa, izzanak a szavazatok 😊
Szia Rolix!Köszönjük a mai videót!❤😂
Atya világ! De régen volt már ilyen fajta videó!
70. Rész! Milyen komoly vagy Rolix! Éljen a sorozat örökké!!
Hát ez a map brutális lett, ez a map magyarokhoz képest is külföldi színvonalú! Miket meg nem tesznek az emberek egy sorozat kedvéért. Minden elismerésem a készítőnek és biztos nagyon-nagyon sok időt vett igénybe! A videó is minőségi lett illetve a pálya! Minden rendben van szerintem! Így tovább rolix! UI: Eléggé durva, hogy magyarországon is sikerül ilyen minőségit, még a külföldieknél is nehezen található ilyen szórakoztató és minőségi pálya!
Köszi Rolix, hogy egy újabb minőségi, oktató és szórakoztató videóval tetted jobbá a napunkat.
Köszi Rolix ezt a motíváló videót!Remélem lesznek még ilyenek!És az Előrelépések nem sokára készen lesznek!
Tetszik ahogy szerkesztesz 😆 Nagyon vicces 😆👍❤️❤️❤️
Elkaptad a likom?😢
Annyira jó volt felkelni reggel arra,hogy egy új mesterfokon rész már várt rám az értesítések között!Te vagy a legjobb! :)
Egyébként azért duplikálódott a shulker, mert ha egy shulker meglő egy másik shulkert (vagy saját magát), akkor van rá esély, hogy duplikálódik.
,,így nézett ki a minecraft" és milyen jó is volt már akkor is
Wow, nagyon jó lett ez a rész is Rolix, a raides tanácsaid jól jöttek, mivel mindig a bosszancsokkal van baj ott. Alig várom a következő részt! Kitartást, mivel te csinálod a legjobb magyar nyelvű minecraft tutoriál videókat, meg a mesterfokont is, amihez sok kitartás kellett.⛏️
Szia, alig vártam a videót biztos jó, és köszönjük a sok belefektetett munkát!
Nagyon jó lett a videó👍! A mesterfokonba csinálhatnál egy shulker shell farmot azt nagyon adnám, mert a mesterfokonba csak mesteri farmok vannak és ez is az lenne 😁😁😁
🏆 Nevezz az I. Országos Skinversenyre, és nyerj akár 40.000 Forintot: https://www.youtube.com/shorts/-QklIWemWuE
Szerintem ez a videó nagyon hasznos lehet! Köszi Rolix!
7:25 Keresd meg mind a tizenhat páncéldíszt!😂
"Élni fog, amíg meg nem hal." - Rolix, 2022. 08. 20.
13:45 "Pattog a töke? Semmmi gond". Én már egy évtizede nem nevettem ilyen jót
Lehetne olyan videó is hogy:hogyan legyenek fullos eszközeid😀
100% 100.000 forint gratulálok Csabusának!
Végre új videó!🥳🥳🥳
Én már láttam a videót és szerintem legyen 2. Rész
Legyen még a ebből a mod-ból, mert imádom!❤❤ Te vagy a legjobb videós!❤❤ Te vagy a Minecraft-os példaképem!❤❤❤❤❤
Szia Rolix te vagy a kedvenc videósom! Sok kitartást a mesterfokonhoz!!<3
Nagyon szuper!! Örülök hogy ilyen gyorsan jött az új rész!!
📁 Jelentkezz itt: https://rolix.filemail.com/ ❓ Hogyan készíts egyedi skint: https://www.youtube.com/shorts/w35YbFQ4i9U
Remélem még meg lesz az egymilió feliratkozó .De csapasátok a feliratkozást!!!!!
Aki 100.000-re értékelte 👇
Én csak kommenteket jöttem olvasni😐🤨 Na jó nem. Csak sok sikert akartam kívánni mindenkinek!!!
Nagyon tetszett a pálya, már nagyon várom a következő részt! További jó tesztelést Rolix!
Jaj de király vègre a legjobb videóstól ismét egy videó vègre a kedvenc sorozatom te vagy a legjobb köszi a legjobb tartalmakat Rolix Mikor postázod az aláírást?
Pont a szülinapomon! Na ez aztán ajándék lesz!
Nagyon tetszenek ezek a fajta videók, hisz én mint noob minecraft-os sokat tanul! Te vagy a legjobb videós, és nem baj, hogy kicsit sokat kell várni a következő videóra, mert én (meg még sokan mások) tudják, hogy elképesztő lesz és ezért dolgozol annyit rajta!👍
Nagyon szépen köszönöm!
Komoly 70. Rész! 💪 Köszönjük a munkádat Rolix! Így tovább a századikig! Határ a csillagos ég
Legyen ilyen légyszíves eszközökel beleszémítva az íjt szigonyt meg nyilpuskát is. Nagyon jó videó lett rolix😅
Zseniális volt, hogy milyen veszélyes helyzetben is higgadt tudtál maradni. A videó is zseniális lett, csak így tovább!
Már aligvárom a sorozatot. Amúgymeg éljenek a Rolixfanok🎉🎉🎉
Kezdj el ebben egy survivalt plsss❤❤❤
Kész is a skinem töltöm is fel! :D
El vagyunk árasztva minecraft videókkal 😅
Nagyon jó Híradós lennél ez nagyon jó imádom ❤️❤️❤️❤️
Elméletileg a fény az end -be azt jelképezi hogy minden villanás egy legyőzt sárkány halálakor van ilyen fény annyira villágos hogy más is látja
Köszönjük a videót, nagy vagy, Roland.😊
Második! És legyen még több ilyen videód!😊
Emlékszem mikor még Uborcraft meg Icebluebird volt ott ezeken a rendezvényeken
Már itt is? Szeretem a Rolix híradókat😊
Jeee új Mesterfokon🎉 Rolix COME BACK😃 Mehet a 3 hájp
Kedves Rolix! Én már több mint 6 éve követlek, Beleértve a régi csatornádat is követtem. Hihetetlen, hogy ennyire népszerű lettél, és gyártod a jobbnál, jobb csidejókat! Nagyon, nagyon gratulálok, és sok sikert a továbbiakban is!
Szia Rolix! Nagyon jó lett a videó. Csinálhatnál egy shulker farmot!
Egyszer legyen minecraft rékussal!
Juppii❤🎉
Szia rolix! Nemrég jött ki az 1.19es snapshot amibe már a warden megvan. Én pontosan 27óra játékban töltött idő alatt legyőztem hardcore módban a wardent a következőket használva: netherite szett véd4 tör3, netherite balta él5, 27aranyalma, 12 op alma(ezt 17 óra játékidő volt elytrával összegyűjteni), 3db erő2 poti, 3db gyorsaság 2 poti, egy crossbow gyorstöltés, erő5. Ja még egy csomó enderpearl, valamint teknősmester 2 poti. Ezeket használtam fel. Én minden magyar minecraft vidisnek megírtam hogy próbálják meg ők is, kíváncsi lennék ki csinálná meg először, ha egyáltalán le tudják győzni, szerintem te lennél az egyetlen alkalmas magyar videós erre a kihívásra, főleg hogy az opkon kívül majdnem minden megvan. Ha szánnál rá időt, szerintem meg tudnád csinálni. Már az is hatalmas teljesítmény lenne ha csinálnál egy másik hardcore világot, beaddolnád a cuccokat és úgy megölnéd. Ha megpróbálod, sok szerencsét :D próbáld meg az imént említett addolással még mielőtt élesbe mert nem tudod (nem is akarod) hogy mennyit sebez a warden hardcoreban, még fullos szettel is. De persze ha olyan helyre mész ahova nem tud bejönni akkor könnyű. Nekem fel van véve videóra a teljes harc, én igazságosan győztem le, azaz nem mentem olyan helyre ahova nem tud be-/feljönni
Szia Rolix! Látszik hogy mennyi időt beleölsz ezekbe a videókba mivel nagyon de nagyon régen volt már királyságos rész/sorozat szerintem lehetne egy Te vagy a kedvenc videósom csak így tovább!!
Hali szuper vidi mint mindig!!!❤❤❤❤
Szia Rolix. Ez a videó nagyon jó lett. Legyen 2. rész
Nem azert de miert nezel ki ilyen jol?🥹❤
Költözöm pixelfalvára 😂😂😂😂
KÖSZÖNÖM❤❤❤❤❤EZT KERESTEM MOST PONT NAGYON SZÉPEN KÖSZÖNÖM😢😢ÉLET MENTŐ VAGY❤❤❤
WOW! Köszönöm a tippet!😃😉
Jó lett az új videó!🎉 És ez a csirke sziget nagyon komoly!😂😂😂🐔🐔🐔
Gratulálok a 300k-hoz!!!!💖 Te vagy a legjobb, csak így tovább!🤩
Olyan menő remix lett a lava Chicken-ből!
Szia Rolix te vagy a legjobb videós és nagyon jó lett az új videó
KeWin🎉
Ez nagyon jó ❤❤❤❤❤
Szia Rolix! Az baj ha olyan kinézetet tettem be amely hasonlít rám? Ha én nyernék légyszi az összeget fc-be utald át erre a névre: Marcellahegyrol. Amúgy nagyon szeretnék a Kingdomsos Klubbod tagja lenni! Te vagy a best így tovább
Nagyon tetszet:)
Ez az te vagy a legjobb és csak így tovább 🎉
Ez nagyon jó lett rolix 😂😂😂❤❤❤🎉🎉🎉
Imádom a videódikat
Nagyon vartam a kovetkezo videora!!! Mostanaban te vagy a kedvenc vidisem!!!
Több ilyet
nagyon menő vagy
Második
Peti imádom amikor együtt tudunk félni,és főleg amikor nevettetsz minket pety,szeretünk pety forever in our heart❤❤
Mán minden van azon a pixel falván
Nó nee pixelfalva neee a legjob falva a kenyerezö is😭😭😭😭
Ez nagyon jóóóó😮😮😮😊😊😊🎉🎉
Imádom a Rolix híradót 😁
Te vagy a legjobb tib adó
Boldog karácsonyt!!
Lesz majd megint olyan pólóhoz hasonló most ismertelek meg és nagyon jó youtuber vagy és csináltam egy 🎃 (tök) jó skint
❤❤❤❤❤❤❤❤❤🎉🎉🎉🎉🎉
Ott leszek!! Rolix a legjobb❤
Még lesz egy utolsó rész
