
Be first today
No score has been saved yet. Play one round and claim today's board.

Creeper Dash
Todavía no hay resultados guardados hoy. Corre por la pista y consigue los primeros diamantes.

Chicken Rage
Todavía no hay resultados guardados hoy. Sé el primero.

Stark Panzer
Üdvözöllek a csatornámon! Igyekszem azt elérni hogy népszerű illetve érdekes játékokról minőségi, igényes, szórakoztató és tartalmas videókat készítsek nektek. Mivel készítem nektek a tartalmakat? Videó felvevő és streamer program: Action, Streamlabs OBS Vágó és videó szerkesztő program: Photoshop, Premier Pro Stream eszközök: Elgato Facecam Elgato Stream Deck (Élő adás közbeni jelenetváltáshoz) Elgato Green Screen (Zöldháttér a facecam-hez) Elgato Key Light Air x2 (Világítás) Számítógép & Perifériák: Processzor: AMD Ryzen 9 5900X Proci Hűtő: Noctua Chromax NH-D15 Ram: Corsair Vengeance 4 x 16GB DDR4 3600mhz Alaplap: ASUS ROG Strix X570-F Gaming Videókártya: Asus RTX 4080 Gépház: Be quiet! BGW37 Pure Base 500DX Táp: FSP 1000W Platinum HYDRO PTM PRO 10 Billentyűzet: Corsair K55 Fejhallgató: Corsair Virtuoso Wireless Elsődleges Monitor: Samsung Odyssey C27G55TQW Másodlagos Monitor: Samsung C27JG50QQU
To claim this channel, temporarily add mc.game to the channel description on YouTube, save it, then click below.
Log inVídeos del canal
Vídeos almacenados de más de 60 segundos, ordenados por Me gusta de mc.game y luego Me gusta de YouTube.
Cortos de canal
Cortos almacenados de hasta 60 segundos, ordenados por Me gusta de mc.game y luego Me gusta de YouTube.
Comentarios del canal
Comentarios debajo de los videos de este canal, ordenados por recuento de Me gusta.
Vègig nèztem! Ès legyen ijen hosszú live aki így gondolja nyomja meg ezt ⬇️
Köszi hogy ennyire nyitott voltál az RPre (még ha a komfortzónádon kívül is volt picit). Remélem, hogy tetszett ez a kis elrablás, mi a többiekkel nagyon jót szórakoztunk ☺
Szerintem 5-6 órás lehetne egy stream
5-6 órás RP Stream szerintem is jó ötlet
Van értelme az 5.5órás adásnak.
Én is 5-6 órás streamre gondoltam, őszintén én akármilyen hosszúságút megnézek, de tudom hogy a te oldaladról az 5-6 is sokszor sok.
Heti 2 stream mehetne kb 6-8 óra pont jó időtöltés meló után egy kis pihenésre még ha 2-3 nap on keresztül nézem vissza is
Ez a trio verhetetlen sok ilyen szolgálatot Carterrel és Simonnal
Megláttam, hogy 8 óra 8perc a live és örömkönnyek csordultak ki a szememből
Ez most Christopher megítélése a nőkhöz való viszonyával kapcsolatban. 5:09:29 - Melanie nem csoda, hogy nem adja könnyen magát. Ha egy nő azt látja, hogy 1. kamubarátnő, 2. ha már kamubarátnőként elviszi őt olyan helyre, ahol ismerősökkel lehet majd összefutni és még be sem mutatja nekik őt. 3. Tudom, hogy rendőr Christopher, de egész idő alatt a telefonján lógott. Majd a bokszmeccs... Midarit rávette Chris a meccsre, de Melanie-nak lekicsinylően adta elő, mintha nem lenne olyan nagy ügy a dolog. Pedig az volt, egy olyan lánytól, aki soha senkit nem bántott. Még a széktől is elnézést kér, ha véletlenül belerúg. Chris rengeteg hibát követett el Melanienál, önkéntelen is megnehezítve a saját dolgát a hölgynél. Melanie helyében azt is gondolhatná az ember, hogy Christopher játszik a nők érzéseivel, akiket kihasznál (itt Midari gyengéd érzéseit használja ki Nika lerázására). - így tűnhet, nem azt mondom, hogy így van. De Melani-nak így tűnhet. Nos Nika... Nika mind érzelmileg és szellemileg is Instabil lány, amit Christophernek nem kihasználnia kéne, hogy rendőrként információkat szerezzen bűnözői csoportokról. Az informátor élete veszélyes és kevesen mentek belőle nyugdíjba. Chrisorioher erkölcsi ítélőképessége megkérdőjelezhető. elvárja Nika-tól, hogy hagyjon fel a bűnözői életmóddal, de mégis szerezzen információkat bűnözőkről. ilyen esetekben az informátorok nemigazán tudnak kimaradni az események sodrából. Ők nem beépített rendőrök, akik mögött azért ott van a rendőrség intézménye és vészhelyzet esetén kimenekíthetik a beépített személyt. Míg egy informátort legtöbb esetben, egy sötét sikátorban találják meg darabokban.. Nika egyértelműen figyelemre vágyik, de ez csak eszköz nála... szeretetre vágyik. Egy instabil lány, aki törés határán állhat pszichés szempontból. Nika egy bűnöző... többszörösen is visszaeső, azaz erkölcsi morálról nem beszélhetünk esetében. Bár tuja a j és rossz fogalmát - de ez, nem az elsődleges szocializációs csoport segítségével tanulta meg az imprinting ideje alatt, hanem ez felvett.... azaz nem mindig érzi azt, hogy ezek rá is vonatkoznak - némi szociopathikus személyiségjegyek. Ez visszavezethető az igen rossz családi háttérre. Összegzés az eddigi Nika-Christopher-Midari történetszálnak. Nekem tetszik, Reni, Alphonsine is remekül hozzák a saját karaktereiket (itt Midarira gondolok. Applefordtól én is tartanék 😁Chris az a tipikus - anime - jó fiú. A háremtagok, csak azért esnek bele, mert nem tud igazán nemet mondani. Hiába mondja, hogy "nem", utána a következő gesztusa meg már mást mutat. "Nem vagyok elzárkózva semmitől" ás a "Barátok még lehetünk"... Két szerelmes fiatal nőről beszélünk. Ők csak azt hallják meg "Nem vagyok elzárkózva semmitől - fordítás = Van esélyem" Nem vádiratot akarok Christophernek írni... csak jobban is kezelhetné a nőket és nem lenne ekkora katyvasz körülötte és Melanie is készségesebb lenne a közelebbi ismerkedésre. Úgyhogy, van mit tepernie. Nikával meg óvatosan, hogy mennyire és hogyan akarja kihasználni. Ha rosszul sül el, még Melanie is megihatja a levét. Midari.... hát ő meg Midari.😁
Ez a live valami zseniális volt😂😂
Hölgy: Maga rendőr? Rupert: nem ő festő-mázoló Hölgy: Akkor mivel foglalkozik? Christopher: Osztrák festő vagyok 😂
Itt és most petíciót indítok egy ház avató bulira ha kész a kecó! Jöhetnek a lájkok ha eggyet értesz!
Lesz majd tarkov streamelve az rps skacokkal ?
Hali! Itt Noah, ez egy igazán fura csevegés volt, mostmár tudom mi nem stimmelt :D
4:40:47 ,,Egyészségtelen számítózni" mondta Stark több mint 4 óra gta-zás után
szuper lett, Nika feldobta. Apuci
Fantasztikusan pozitív, hogy vállalják az adminügyet. Akkor jó egy döntés, ha mindenki előtt vállalják takargatás nélkül. 👏 Ugyanakkor az sem utolsó szempont, hogy nem egyedül járt el a staff. Wow.
remélem, ez a szám lesz ezentúl az rp streamek főcíme xd
Vissza lett nézve mint mindig
Miattam lehet így is hogy 18 órától egy 21 ig és utána inditasz mégeggyet 21 30 tól éjfélig mondjuk azaz szerintem lehet 5-6-7 óra de engem az se zavar hogy egybe
most nézem indexkép AI mentesen mint a régi szép időkben adom!
A múltkor meglőtt kolléga esete felvetett bennem egy ötletet (ha gondolod írd meg a főnökségnek). Mi lenne hs lennének TRANSPORT egységek (persze lehet más neve is)? 2 vagy 3 fős egységek csapatszállítóval, 3 fő feladatkörrel (fontossági sorrendben): 1.) automatikusan mennek a bank- és boltrablások helyszínére, mikor már megy az üldözés, és szedik fel a szögest, veszik le az ujjlenyomatot. Így nem kell az üldözés után még visszamenni egyik egységnek se, mivel az elég sok időbe tud telni. 2.) ha több letartóztatott van, akkor ők automatikusan a beszállító egység. 3.) a csomagtartójuk tele lenne szögessel, bólyával, teli benzines kannával, lőszerrel, a kesztyűtartójuk ujjlenyomat vételező papírral. Ha úgy adódik, a városban bárhol lehet tőlük kapni fogyóeszközöket, hogy csak amiatt ne kelljen visszamenni a kapitányságra. Nem külön egység lenne, hanem mindig változnának a tagjai (max egy főnök lenne, de elvileg bármelyik magasabb beosztású küldhet bárkit ilyen szolgálatra). A "három nap papírmunkára ítélt" kollégákból állna a csapat, de "házon belüli" fegyelmi ítélet is lehet a csapatba beosztás. Ezen kívül aki szolgálatban akar lenni, de éppen nem akar menni üldözni, azok is oda kerülhetnek, valamint minden kadét számára kötelező lenne 1 vagy 2 nap szolgálat a TRANSPORT csapatban, ahol jól gyakorolhatják a papírmunka egy részét, az ujjlenyomatvételt, stb. Valamint hogy ebben a részben is volt, hogy külön egységet kellett kérni a rablók utáni takarításhoz, s hasonló munkákat ezek a transport egységek végeznék.
Amúgy tudtok együtt is elbújni, csak akkor ne infection módban játszatok. Ott nem látják egymást a bújók, hiszen belőlük is vadász lesz, úgy tudnák egymás búvóhelyét
Még több ilyet 😊 Még több ilyet 😊
Kiváló live volt ebben is elég sok érdekes dolog történt .
Szerintem nagyon jók az ilyen hosszú élő adások, legalábbis én mindig végig nézem és nagyon is élvezem ! 😂😂😂
Eddig nagyon élvezem a streameket. 5-6 órát szívesen végig nézek amennyiben te is élvezed és nem csak kötelezettségből teszed.
Hát ez nagyon jó rész lett, milyen lett belőle. 😂 Jó volt visszanézni Nika szemszögéből is, itt van ha még valakit érdekel: https://youtu.be/Up3OyDA-qY8
A stream végi kérdésre válaszolva írom ezt, de előtte leszögezem, hogy ez Stark karaktere, és a nap végén ő dönti el, merre akarja vinni a sztorit. A chaten is írtam, hogy én nagyon bírom Nikát mint karaktert, de nekem egy idő után sok. Tudom, hogy ennek a szálnak nem az a lényege, hogy túlzottan komolyan kell venni (sőt), de mégis attól félek, hogy a PD-s kollégák nem tudnák komolyan venni Christophert. Bár igazából már eddig sem nagyon vették komolyan a Nika körüli helyzetet. A másik problémám ezzel az ötlettel, hogy szerintem nagyon furán jönne ki, ha azt fogadná nevelt lányának, aki korábban halálosan szerelmes volt belé. Nehéz lenne elkerülni azokat a feltételezéseket, hogy a zárt ajtók mögött nem egy sima apa–lánya kapcsolat van. Pont emiatt attól is tartanék, hogy ugyanolyan, vagy akár még nagyobb mémhullám lenne belőle, mint az „apuci” sztoriból, ami rendőrként nem feltétlenül előnyös. Ráadásul így már a találkozás előtt teljesen másképp állnának a karakterek Christopherhez, amit szerintem a pizzéria előtti beszélgetés is jól mutatott. Ott ugyanerről beszélt az a csaj is (nem emlékszem a nevére). Szóval én maradnék a sima barátságnál, esetleg valahogy összekötve Midarival. Persze ez csak az én RP-stílusom. Én általában sokkal realisztikusabban és komolyabban játszanám a karaktereimet, ami másoknak valószínűleg unalmas lenne. Viszont az biztos, hogy nagyon jó és érdekes RP-szituációkat kaphatunk (vagy fogunk kapni) ebből az apás sztoriból, és őszintén engem is érdekel, hová fut ki.
Szia Stark! Amikor fent voltatok Othelloval az irodában azt mondtad, hogy megmutatod, hogy mit írtak rólad, amikor kadét voltál. Ebben a stream-ben ez elmaradt, a következőben esetleg meg tudnád nekünk mutatni?☺️
Kérlek, kövi live-ban beszéljétek már NoA AI-jal. Egész játék alatt mondogatta, hogy menjetek vissza a mentőkabinba beszélni vele, csak nem figyeltétek, mint mond, ő adja most a küldetéseket, mint az 1-ben a rádió. (Lehet le is tenni NoA-t bázisba, de nem biztos, hogy már megvan nektek a recept.)
én voltam a gokartos üldözésed első tagja. nagyon fun volt. :D
Kiváló live volt nekem nagyon tetszett föleg ilyen váratlan dolgok történtek.
Szegény Mirage😞
Szerintem nagyon jó RP lett ebből Renivel, bízom benne, hogy lesz még folytatás.
Vissza is lett nézve!😉RPből teljesen jó hogy több mint 3 óra egy stream.
Szerintem nagyon jók ezek a 6orás livok szerintem sokkal jobb mint mondjuk egy 2-3 orás.
Eszméletlen arcok vannak a szerón nagyon poén a stílusokat hallgatni 😂 s Klau is királyul tolja! Elmehet IRL zsarunak is simán ;) Az admin ügy is hasznos volt!
Van értelme a hosszabb streamnek is, pláne ha visszanézhető. Az utolsó órát nem tudtam előben nézni, de amint lehetséges volt visszanéztem.
A lila hajú kis hölgynek nagyon aranyos és kedves hangja volt kár hogy ki esett pedig szívesen hallgattam volna még a hangját. ☺
Itt kezdődik egy igazi FUN szerver!
Végig néztem, mint mindig, még alvás helyett is
Üdvözletem 😀 Lenne egy pozitív kritikám ha lehet így ezt mondani. Mostanság amióta Félix szálnak így gondolom vége. De látszik hogy próbálod ugyan azt a kerakterszálat hozni. Amivel semmi gond mert itt a srácok(nézők) már ezt szokták meg itt. Csak van egy olyan apróság ami miatt most ez az RP-szál nagyon nem él nállam lehet nem én vagyok ezzel egyedül. De mostanság nagyon nincs komolyan véve maga a rendőrszálad vagy hogy is mondjam ezt szépen. Mert nagyon sok mindent így félválról veszel magával a karakterrel és nagyon az érződik hogy tengsz, lengsz sokszor szembe jött az elkövető jó had menjen, utánna 10 percre rá jött rendőr szemben üldözött valakit atuósüldözés volt arra is az lett mondva jó majd megoldják. És kb maga az RP szabályok is nagyon lazák repül csávó 200métert bele a fába kocsival és nincs annyi hogy onantól fix megállnak mert az lenne Reális de lehet ezt élvezik sokan de az hogy most jelen pillanat kifújt a Rendőr dolog abban hogy van rablás, üldözés, jelentés és kb mint a Régi RP-k ben volt élet változatosabb dolgok voltak mint mostanság De ahogy érzem ez a szerver még fog változni sok irányba csak most nagyon kéne tenni valami kis apróságot hogy mégjobban lekösse az embereket. 😀 De bocsánat ha ezt én látom rosszul így külsős ként nekem ez jön le Live-ok alapján De így tovább attól függetlenül ❤
A Victoria max tuning akkor kb 350.000-be kerül. Ez járőrfizuval nettó 275 óra + rezsi. 😉
Csak egy ötlet :) örökbe lehetne fogadni a Nikat meg a Midarit kicsit úgy veszem észre jól kijönnének
Jöhetne ilegál stream🙏🙏🙏
Én is mindig visszanézem. Még ha nyilván nem is egyhuzamban, de a youtube ugyis elmenti hol tartottam éppen, szóval teljesen jó ez a hossz.
Kiválo live volt nagyon élveztem 🎉🎉
Végig néztem, úgy volt h majd bealszok közbe,de ez túl jó volt hozzá!😂
18:33 , azért emberünknek van humorérzéke a névválasztás tekintetében. Justin Time😂
Nagyon jó volt Zsófi, remélem leszel még.
Ez az 1 másodpercig látszik a kocsim a streambe xD
Végig néztem az összeset
Kiváló live volt valaki elmesélné 2 óráig röhögnék😂😂 csodálkoznék😮😮 még több ilyent nagyon élveztem 🎉🎉
végig :)
Szia Stark. Jó lett a videó. Nikát kellett volna hívni lakberendezőnek, abban lett volna pár érdekes momentum ❤😂
apuci, apuciiiii - akkor is jó lett
hiányzott már carter
Kiválo live volt vége felé történtek érdekes dolgok😮🎉
Ez a kirándulás valami nagy volt főként a bútor szállító rész ha még lesz ilyen kirándulás ahol megint bútor szállító lesz szerepbe és újra megjelennek a maszkos emberek újra akkor lehetne akár fegyvert is rájuk fogni ha nem fizetik ki újra a bútorokkal hagy fossanak be 😀
Mikor montgomery kappot kalimpácsal kinyultam székbe😂
Ja és nyugodtan jöhetnek több irodás részt tartalmazó streamek is, ott is tök jó szituk szoktak lenni :D
így is jól lakult Nikkával, de amúgy vágod Stark, hogy nevelő apu is "kezelésbe" veheti, ki tudja mit tervez, így vagy úgy megszerezhet :P Amúgy jó volt a divatbemutató, kellett a rendőr életből is ki lépni kicsit, még ha hosszú is lett, nem is szokott rövid lenni
nem Listázott Live 👀 (nem tom mért látom de élőben nem voltam sajna, Be pótlás nak tökéletes😅)
3:50:35 a baltás rész Starki. 🤣🤣🤣
Életem leghoszabb bevezetője
Olyan a játék zenéje, mint a jó ebédhez szól a nóta lenne :D
Patent volt a Stream, van még a játékban tartalék. 3 tipp... 1. Ha fegyver van a kezedben, nyomj egy "V"-t. 😉 2. A falusiak munkapriorításait ("N" ->falusiak ->tevékenység priorítás) érdemes az elejétől menedzselni, mert később hirtelen nagy munka lesz. 1 falusi kapjon 1 prior tevékenységet és még +1(max2) másodrendűt. A többi tiltva legyen. Enélkül sok lesz a fölös séta. 3. Spoiler nélkül. Megtámadtok egy banditatábort, kicsalja valaki őket (legyen elég staminája a futáshoz) valaki meg leszedi a zászlójukat (körbekerülve). 😆 Vicces lesz az eredmény... (de azért óvatosan) +1. A kajára fordítsatok nagy gondot...sok esetben az a túlélés kulcsa, plusz a jövés-menés monotonítása is csorbul, ha sebes az ember. A többit majd a következő videóhoz....bár, ha kultur coop-társ kell, Jederzeit szólhattok. 😉
Szia Stark! Egy olyan kérdésem lenne, hogy Zsola, aki NF-en alakította Tyreek karakterét, fog-e veled/itt rp-zni? Imádtam az rp-t amit csinált.
Szia Stark Két név jutott eszembe, de nem magyarul, hanem latinul. Vadász - Venator Árnyék - Umbra Nekem az Umbra tetszik. Kiejtésileg is jó. Latinul, vagy magyarul is jól hangzik... szerintem. Viszont biztos vagyok benne, hogy bármilyen nevet is választasz, az lesz a legjobb és a leginkább passzoló. Az RP-vel pedig így tovább. Imádom és mindig várom, még ha Stream-ek alatt nem is tudok itt lenni.
Az utolsó fél óra ORRbitàlisan jó lett 😅
Jók ezek a jó josszú streamek
MInden, minden streamben egy előléptetés vagy kitüntetés ;) :D
2x is vegigneztem koszi stark
Ahhoz képest hogy hányszor próbált a Krafton keresztbe tenni a játék készítőinek, szerintem eddig fain. Elvileg megjelenés után az első órában több mint 1 millióan vették meg a játékot🙌🏻
Annyira imádom Naminak ezt "Stark Panzer"-ezését 😁
/placedo aszem ez az a parancs amivel tudsz írni
Kiváló live egyész nagyon érdekes és izgalmas volt🎉
Ne az álmaidat hanem Rupit kövesd :D király a csávó :D
Ha jól látom így vagy úgy de apuci apuci leszel 🤣
azér nem gondoltad volna fel lépsz rpzni és lesz egy IC nevelt lányod xDD. imádom amit lenyomtok Nikával :D
Remélem tetszett a mario kart 😆 - a dagi
Szia Stark! A kutyussal mi a helyzet? Rég láttuk már a terepen!
Szia stark! Ha érdekelne egy horgászós játék amiben a horgászás a fő téma akkor a Fishing Planet jó választás lehet. A játékot Epic Games-en vagy Steam-en beszerezheted ingyen,szerintem ha szeretsz horgászni nagyon jó játék lehet neked.😁
Szia nem tudm hogy veted észre de mi nagyon szerenrénk a nwzökkel hogy legyen gta 5 mert hiányoznak azok az idők köszönöm ha váladzolsz és kérlek gondold át és jó napot kívánok neked
Starkot nyugdíjba is lehet küldeni. Zsófi elég profi vagy. Jó stream volt.
Szia Starki, az lenne a kérdésem hogy a ck3-at nem e akarod kiprobalni?
2:18:59 hát én pusztultam 😂😂
Macskafogó: "Én vezettem, mondd meg, én vezettem?"
Végig bizony főnök! Mehet még hosszabbra, mert nincs meg még minden napra az adag, túl gyorsan elfogy😉
Jó lett a a rendszám "S T MI R K". Amúgy jó lett a live, csak így tovább.
en csak ezert a jatekert vettem egy Logitech G923, imadtam a forza 4 et, forza 5 mar nem vonzott a terkep miatt sem, de Japan mindig is nagy kedvenc volt szoval vissza tertem Forzahoz kb 8-7 ev utan
Hogy tetszet a zene
Szia Stark, a Simon Sokolov kadét 404Bro's néven streamel, a Travis aki Pd-s ő meg RizzA néven twitchen.
Ez az örökbe fogadásos sztori nagyot menne. Ha valami illegálisat csinál Nika nem a cellába viszed hanem szobafogságot kap😂😂
jó volt a mai stream köszönjük Stark 🎉😊
Szia mondott szoktatok használni??? Ha igen akkor berakol egy MTZ 82???
Sziasztok szerintem nagyon jó kontent lenne engem pl nagyon érdekelne ha csak egy videót is amiben fasírt bemutatja a farmjait😁
2:43:26 A káplán egy egyházi tisztség (katolikus egyház). Az a pap a káplán, aki a plébánián a pébános ,,asszisztense", igazából helyettese, valamint a kápolnákban is általában ő misézik.
2:35:05 csak akkora mint a kisoroszlánok kb😂
remélhetőleg ebben is lesz pirates of the caribbean collab😂
Szia Stark nagyon jó volt a stream❤❤Ha majd valami nagyon furcsa/különleges cukrot akarsz kipróbálni akkor kostold meg a Jolly Rancher freeze dired verzioját nagyon érdekes szerintem🎉❤❤
Ez a cukoka próba olyan volt, mint fúvószenekar előtt citromot nyalni... Még a monitor előtt is ökölbe szorult a fejem.
nagyon jók vagytok, így tovább! A nem használt járművek nem lenne célszerű eladni? Kocsi, quad, motor, hajó stb? Nem laggolna meg lenne pénz is... /csak egy tipp/
Azért remelem a holgyel lesz valami folytatás😅
Kis érdekesség a live elején elhangzott nyomkövetős dologról, az USA-ban van pár elfogó ahol a gallytörő rácsra, vagy a lökhárítóra, egy eszköz van szerelve ami, ha elég közel jutnak a menekülő autóhoz, egy nyomkövetőt tud rárakni. De ebből elég kevés van, nem elterjedt.
Király stream volt várjuk ám az összevágott videót😂
Szia Stark! Nagyon jók a videók, de kérlek vezes a victorát és te vezes légyszi már hiányzik!
Szerintem nyugodtan streamelheted a hétfőt, engem borzasztóan érdekel :) Sőt, sokkal jobban tetszenek azok mint mondjuk ezek a random üldözések :)
Több ő-t hallok mint egy politikustól :D Ha ki röhögnek a bűnözök akkor nem velem kell beszélni, hanem a golyóval. :D
jött multiplayer a teardown - hoz
Nagyon jó lett a videó🎉🎉🎉🎉🎉
Kiváló videó 🎉 nagyon tetszik a játék 🎉
megvennem a jatekot, de nem eleg jo hozza gepem :/. de nagyon jo stream volt w
A kaszás leviatán szobor az onnan van meg hogy megadták bonuszként mert olyan sok előrendelés volt vagyvalami ilyesmk
Szia milyen számítógép ed van ? Jó játékot
Hát a 260 ló 1600 kilóra 0,16Le/kg. Egy 320 ezer forintba kerülő suzuki gs500 E a 45 lovával 0,23Le/kg. 130ig legyorsul, utána meg tudnád előzni. Aki érezni szeretné a gyorsulást meg a sebességet, üljön motorra. Az autóknak közlekedőedény az igazi funkciója...
én amit letehet már mindent meg szereztem a játékban és csak az updatere várok. de,sok tartalom van ebben benne igy is csak hamar ki lehet pörgetni.
2:55:56 volt még egy ebihal a dokkban? elvileg lesz oldalszárny bővitésre lehetőség ,ha volt a bázison akkor kimaradhatott? ha nem akkor most még 3 tároló is ráférhet?
Kiváló live volt nagyon sok érdekes dolog történt. Ja és történet is sokat haladt előre.🎉
3:31:23 A Pd-nek ebből van azt most úgy kell érteni hogy ha nem foglaltok semmit nincs trafi akkor nincs fizetés ?
Én ahogy vissza nézem a kutyám fogja a fejét amikor meg halja nika hangját
Hát az oktatáson az állománytagok viselkedése szerintem színvonalon aluli volt...ismételten. Christopher kézbe vehetné a kollégák megregulázását....de csak miután elment egy kórházi felülvizsgálatra....😮😂 Ugyanis az utóbbi időben azt vettem észre, azt vettem észre, hogy az ejtőernyős balesete óta, óta a mondatokat és szavakat, szavakat gyakran ismételgeti ismételgeti. Nem ártana egy felülvizsgálat, nagy volt az az esés.😊 Minden tisztelettel!
neee, #cumirupi 🤣🤣🤣
Mod pack miatt volt olyan az elmegyógyintézet. Valamit be kell állítani hogy jó legyen. Esetleg kérdezd majd meg Forryt ő ebben biztos tud segíteni.
3:47:06 itt miert nem tudott elindulás az autóval pedig lehetett látni hogy mozog az autó
Stark szerintem lehetnél te is storm os
Jooo gg legyen ilegál tök vices 😊😂 az alpádi
Melyik kadétot rugták ki?
A Zsófi ezt se engedi hogy a Nika nevelő apja legyél? 😅 Pedig legalább izgalmas Rp-k lennének belőle és nem egy tömeg rendőr karakter lennél.
4:49:54 -- Hát biztosan "nem ő vert át téged Carter" hiszen őt végig Cristopher üldözte XDDDD
Gg jovolt legyen majdinden fèle kèpen rèsz
Rayt te ajánlottad be Stark? Egyszer egy fél smsben látszódott, hogy teljes mellszélességgel mellette álltál, erről valami kis háttérinfó? Liveban nem volt benne asszem
Az odessa nevezetű kadét nem tudja valaki hogy hol van streamelve? valaki írta chaten ha jól láttam
@Stark: 1:22:15 nél Itt ez elkerülte a figyelmed Marci épp ott szaladt. :D Amúgy jöhet ebből még tartalom, jó játék.
A sütis pálya új neve: Diabétesz Landia! 😂😂😂
amúgy Stark ha tetszenek a kalózos játékok, tudom ajánlani a Rum & Gun-t, jó kis felülnézetes kaland
Sziasztok. Jo játékot nektek. komolyan ez nagyon klasz játék. még ugy tünik hogy edigg a legjobb kaloz játék. Igaz ez a legujabb. Sok sikert!
imádjuk Zsófi-t! Stark mázlista! Örülnék több ilyen livenak veled!
nagyonjolnyomod zsofi megtobbet szeretnek latni farming
30:05 tudom, tudom ez eléggé határozottan nem IC ügy volt, de azért tetszett, nevettem rajta egyet.. “Hol voltál Stark?” 😆
Szia megkérdezhetem hogy ami még maradt a derail walleyba mozdony azt mikor tervezed fel ujitani ? Előre is köszönöm a választ!
Stark tanár
Még csak a 46.részt nézem. Most kezdtem el. Eddig amúgy tetszik ez a sorozat. Bár kicsit lapos az RP. A kiképzés és az oktatók nagyon jók voltak. De a rablásoknál a túsztárgyalás, meg egyebek elég egyhangúak eddig. Szituációtól függően, de kilehetne tárgyalni dolgokat, ha már egyszer túsz”tárgyaló”. Pl, ha összetettebb kérésük van, hogy szabad utat kérnek balra, szedjetek fel mindent, álljatok át mindennel stb stb akkor ott belehetne vágni egy olyat, hogy jó rendben, de akkor a 4 kocsi helyett válasszanak 2-őt amivel majd elmennek, a másik kettő marad. Persze ez függ attól is hányan vannak. De 4-en elférnek pl 1 autóban is. Ha kevesen vagytok fent, vagy csak szimplán segít az, hogy nem kell 4 fele szakadni akkor ez jól jöhet. Meg nem ismerem a szerver szabályzatát, de ha egy autópálya melletti boltról van szó akkor, ha balra kérnek szabad utat akkor egy ideig csak egy irányba fognak menni. Pár méter után le lehetne rakni a szögest. Persze bójákkal, villogó rendőrautókkal stb a jól láthatóság kedvéért, hogyha ügyesek, kitudják kerülni. Izgalmas lenne útlezárásokat ilyen formában is látni, meg ezzel az akció parancsnoknak is több RP jutna tervezhetőség szempontjából. A rablóknak ezzel például jobban fellehetne adni a leckét, hogy hogyan tervezzék meg az illegális tevékenységeiket. Lehet balra kérnek szabad utat, de közben meg neki vágnak a hegyeknek, földes utaknak, nem tudom mennyire van off-road/rally tuning. Számomra ez a szabad utat kérünk aztán sima autós üldözés hosszú távon unalmas lenne, nem elég változatos. Mind RP, mind stream szempontjából szerintem megérné ilyen plussz színeket belevinni.
8:53 Stark, itt írt a turbóra egy árat, gonolom itt lehet bele venni is
Starki kapunk új menet rendet DCre a videók miatt S a sztrimek miat
Lesz majd trafizás?
sziasztok
Fain volt Starki
végignézve! hajrá érettségi srácok lányok
Végig nézve mint mindig. Köszönjük a sok tartalmat.
Nagyon jó az rp! Folytasd még sokáig!
Nagyon jó volt 🎉🎉
Szia stark itt a nyár én meg le vagyok betegedve de legalább így van időm vissza nézni az éloket és nagyon élvezem ❤
Én csak annyit fűznék a videóhoz, hogy ÜHÜM 😂
Minden GTA streamet vissza nézek, néha jókat derülök rajta. :D
Eddigi legjobb rp stream volt szerintem. Nagyon sokat nevettem. Lehetne több ilyen.😃
Nagyon élveztem nagyon sokat nevetem még több ilyen hosszú előtt pls 😂😂😂
Hajrá kalozok! Sziasztok. Jo játékot nektek. :)
Érdemes lepakolgatni egymásnak a dolgokat hogy utana ők is le tudjak craftolni (pl olyan sapit lehet mas nem tud craftolni ha nem kalta meg)
Nami, hogy nyomja! Imádom😀 "Nekem ez nem tetszik!"
A velőroncsoló az az a hal amire Nami azt mondja cápa. Ami erőteljesen morog.
Szia neked hogy magyar feliratos a játek?
@Starkpanzer az ablaképítésnél az egérgörgővel lehet a méretet változtatni.
"We are not humans we are horses" Subnautica 2
Szerintem kiràly de a városi részen nekem kissé gta-s a hangulat
"Stoeta brum-brum? -Was haben sie Hutyutyu?"😂
Szia mikor lesz last caretaker? Nagyon szeretem a játékot.
Szia van a játékban 1993 as auto ?
👍
Ez BEST of megint!! Agyatlanul jó volt, mekkora RP-t tolt már. Az amit 00:55:30 - percnél említesz az úszós, békás randit, és hogy Nikkánál visszanézhető - pontosabban be tudod lőni melyik vidi, mert már agyon néztem, de nem találom :) :D XDXDXD
2:12:10 xddd ezen felrohogtem😂
Majd a ebihalra csináljátok meg a feldarítő rája alvázakat
Szia Srark, te honnan scannelted fel a “szobát” mert én nem találom sehol
Kihagytatok egy szkennelhető báziselemet, az üveges megfigyelő szobát. 2:21:48 -nál éppen arra a szobaelemre nézel. Egy oldala és a plafonja üvegből van. Amúgy jó a végigjátszás, csak így tovább!
Ha be scannelnéd a növényeket, könnyebben megtalálnád az alapanyagokat🤔
Szia miért van az hogy nem tudok belépni a szerverre?
nagy és cuki, imádjuk Bocikát❤
Érdekes hogy ebből a Nika - 44es ügynökből csak max 3 van nincs esetleg belőle más verzió pl 4-5-6-7 vagy csak ennyi van belőle jelenleg ?
rupert nem streamel véletlenül?
Tudja valaki hogy a simon nevű kadét steamer e?
Felmerült bennem egy ötlet... Mostanság sorra rendezik (főleg a kórház) a különböző versenyeket (karaoke verseny, boxmeccs stb). Nem rendezhetne a rendőrség is egy hozzá illő versenyt? Mondjuk egy lövész versenyt! A civilek, ellenőrzött keretek között használhatnák a legális fegyvereiket. Persze előtte nem ártana egy állományon belüli verseny, Ehrenwald és Othello (a két fegyvermester/oktató) szervezésében. Nem ismerem a játék korlátait (én a gyenge gépem miatt nem játszom, pedig szívesen bevinnék egy különleges rendőr karaktert) így nem tudom pontosan, hogy milyen versenyszámok lehetnének, de ötlet: a kiképző pálya, csak több lövedék a tárban, több célpont, a hibás célpontok mínusz pont, és időre megy. Vagy gyorsasági tüzelés a rendőrségi lőtéren: minél gyorsabban kell kilőni adott számú célpontot (mondjuk 5 célpont és mindegyikbe 3 golyót kell belelőni). Vagy a lőtéren mozgó célpontok lövészete. Stb. A verseny díja/dijai: pár ezer dollár bónusz +fénykép a hónap dolgozóinak falán (de természetesen nem mint a hónap dolgozója hanem mint a verseny győztese). És ha sikerült megoldani a versenyt az állományon belül, akkor ki lehet vinni a "civilek" közé, persze feltételekkel: legyen fegyvertartási, csak legális fegyverek, viszont! nem lesz figyelembe véve a körözés, tehát ott még a körözött illegálok is lövöldözhetnek.
hát.. a végét már nézni em bírom......
Szia stark te vagy a legjob
Te vagy a legjob videos😊
Király tüzér voltál. lehet róla szó hogy az iron nest giga turet simulátor is lesz a kiprolálandó játékok listáján?
De király játék remélem lesz még belőle rész. Nagyon adja. El tudnék képzelni ilyen jungeles mappot is.
Absolute megveszem
Kiváló videó nagyon jó volt fölleg a kirándulás része nagyon tetszett😂.Ray kadét nagyon ügyes🎉.
Helló Stark! Az lehetséges, hogy a moncsi tetejénél Medians hangját véltem felfedezni?
Lehetett volna a túra oc de mivel ic karakter szervezte nem admin igy megértem. Király rész volt
Milyen szo miatt gyul ki a kocsi?
1:39 :0 Nami úgy kell, hogy több mód van a játékban, csak ti Infectiont játszottatok végig, ahol nem látjátok egymást
Szia Stark midarinak mi a csatorna neve?
ez egyre cikibb lesz...30 éves ovis...
