Volver a YouTube
YouTube
Hungría

Stark Panzer

Üdvözöllek a csatornámon! Igyekszem azt elérni hogy népszerű illetve érdekes játékokról minőségi, igényes, szórakoztató és tartalmas videókat készítsek nektek. Mivel készítem nektek a tartalmakat? Videó felvevő és streamer program: Action, Streamlabs OBS Vágó és videó szerkesztő program: Photoshop, Premier Pro Stream eszközök: Elgato Facecam Elgato Stream Deck (Élő adás közbeni jelenetváltáshoz) Elgato Green Screen (Zöldháttér a facecam-hez) Elgato Key Light Air x2 (Világítás) Számítógép & Perifériák: Processzor: AMD Ryzen 9 5900X Proci Hűtő: Noctua Chromax NH-D15 Ram: Corsair Vengeance 4 x 16GB DDR4 3600mhz Alaplap: ASUS ROG Strix X570-F Gaming Videókártya: Asus RTX 4080 Gépház: Be quiet! BGW37 Pure Base 500DX Táp: FSP 1000W Platinum HYDRO PTM PRO 10 Billentyűzet: Corsair K55 Fejhallgató: Corsair Virtuoso Wireless Elsődleges Monitor: Samsung Odyssey C27G55TQW Másodlagos Monitor: Samsung C27JG50QQU

Suscriptores
345K
Vistas
253.7M
Vídeos
3,766
Ganancias mensuales estimadas
$2,138 - $3,563
Channel owner
Unclaimed

To claim this channel, temporarily add mc.game to the channel description on YouTube, save it, then click below.

Log in

Vídeos del canal

Vídeos almacenados de más de 60 segundos, ordenados por Me gusta de mc.game y luego Me gusta de YouTube.

Me gusta en YouTube
1,812
Vistas
49,154
Me gusta en YouTube
1,657
Vistas
43,783
Me gusta en YouTube
1,632
Vistas
42,001
Me gusta en YouTube
1,572
Vistas
41,305
Me gusta en YouTube
1,544
Vistas
46,233
Me gusta en YouTube
1,521
Vistas
58,008
Me gusta en YouTube
1,503
Vistas
42,565
Me gusta en YouTube
1,433
Vistas
33,907
Me gusta en YouTube
1,414
Vistas
39,591
Me gusta en YouTube
1,388
Vistas
36,341
Me gusta en YouTube
1,387
Vistas
34,853
Me gusta en YouTube
1,318
Vistas
39,635
Me gusta en YouTube
1,249
Vistas
28,205
Me gusta en YouTube
1,246
Vistas
30,719
Me gusta en YouTube
1,244
Vistas
32,297
Me gusta en YouTube
1,239
Vistas
35,869
Me gusta en YouTube
1,146
Vistas
26,690
Me gusta en YouTube
1,141
Vistas
26,995
Me gusta en YouTube
1,128
Vistas
25,611
Me gusta en YouTube
1,126
Vistas
26,988
Me gusta en YouTube
1,121
Vistas
31,001
Me gusta en YouTube
1,115
Vistas
31,134
Me gusta en YouTube
1,092
Vistas
25,914
Me gusta en YouTube
1,044
Vistas
34,576
Me gusta en YouTube
1,038
Vistas
23,001
Me gusta en YouTube
997
Vistas
33,664
Me gusta en YouTube
967
Vistas
17,383
Me gusta en YouTube
923
Vistas
35,629
Me gusta en YouTube
882
Vistas
30,951
Me gusta en YouTube
812
Vistas
32,152
Me gusta en YouTube
667
Vistas
17,543

Cortos de canal

Cortos almacenados de hasta 60 segundos, ordenados por Me gusta de mc.game y luego Me gusta de YouTube.

Aún no hay cortos almacenados para este canal.

Comentarios del canal

Comentarios debajo de los videos de este canal, ordenados por recuento de Me gusta.

Ez most Christopher megítélése a nőkhöz való viszonyával kapcsolatban. 5:09:29 - Melanie nem csoda, hogy nem adja könnyen magát. Ha egy nő azt látja, hogy 1. kamubarátnő, 2. ha már kamubarátnőként elviszi őt olyan helyre, ahol ismerősökkel lehet majd összefutni és még be sem mutatja nekik őt. 3. Tudom, hogy rendőr Christopher, de egész idő alatt a telefonján lógott. Majd a bokszmeccs... Midarit rávette Chris a meccsre, de Melanie-nak lekicsinylően adta elő, mintha nem lenne olyan nagy ügy a dolog. Pedig az volt, egy olyan lánytól, aki soha senkit nem bántott. Még a széktől is elnézést kér, ha véletlenül belerúg. Chris rengeteg hibát követett el Melanienál, önkéntelen is megnehezítve a saját dolgát a hölgynél. Melanie helyében azt is gondolhatná az ember, hogy Christopher játszik a nők érzéseivel, akiket kihasznál (itt Midari gyengéd érzéseit használja ki Nika lerázására). - így tűnhet, nem azt mondom, hogy így van. De Melani-nak így tűnhet. Nos Nika... Nika mind érzelmileg és szellemileg is Instabil lány, amit Christophernek nem kihasználnia kéne, hogy rendőrként információkat szerezzen bűnözői csoportokról. Az informátor élete veszélyes és kevesen mentek belőle nyugdíjba. Chrisorioher erkölcsi ítélőképessége megkérdőjelezhető. elvárja Nika-tól, hogy hagyjon fel a bűnözői életmóddal, de mégis szerezzen információkat bűnözőkről. ilyen esetekben az informátorok nemigazán tudnak kimaradni az események sodrából. Ők nem beépített rendőrök, akik mögött azért ott van a rendőrség intézménye és vészhelyzet esetén kimenekíthetik a beépített személyt. Míg egy informátort legtöbb esetben, egy sötét sikátorban találják meg darabokban.. Nika egyértelműen figyelemre vágyik, de ez csak eszköz nála... szeretetre vágyik. Egy instabil lány, aki törés határán állhat pszichés szempontból. Nika egy bűnöző... többszörösen is visszaeső, azaz erkölcsi morálról nem beszélhetünk esetében. Bár tuja a j és rossz fogalmát - de ez, nem az elsődleges szocializációs csoport segítségével tanulta meg az imprinting ideje alatt, hanem ez felvett.... azaz nem mindig érzi azt, hogy ezek rá is vonatkoznak - némi szociopathikus személyiségjegyek. Ez visszavezethető az igen rossz családi háttérre. Összegzés az eddigi Nika-Christopher-Midari történetszálnak. Nekem tetszik, Reni, Alphonsine is remekül hozzák a saját karaktereiket (itt Midarira gondolok. Applefordtól én is tartanék 😁Chris az a tipikus - anime - jó fiú. A háremtagok, csak azért esnek bele, mert nem tud igazán nemet mondani. Hiába mondja, hogy "nem", utána a következő gesztusa meg már mást mutat. "Nem vagyok elzárkózva semmitől" ás a "Barátok még lehetünk"... Két szerelmes fiatal nőről beszélünk. Ők csak azt hallják meg "Nem vagyok elzárkózva semmitől - fordítás = Van esélyem" Nem vádiratot akarok Christophernek írni... csak jobban is kezelhetné a nőket és nem lenne ekkora katyvasz körülötte és Melanie is készségesebb lenne a közelebbi ismerkedésre. Úgyhogy, van mit tepernie. Nikával meg óvatosan, hogy mennyire és hogyan akarja kihasználni. Ha rosszul sül el, még Melanie is megihatja a levét. Midari.... hát ő meg Midari.😁

Me gusta en YouTube
33

A múltkor meglőtt kolléga esete felvetett bennem egy ötletet (ha gondolod írd meg a főnökségnek). Mi lenne hs lennének TRANSPORT egységek (persze lehet más neve is)? 2 vagy 3 fős egységek csapatszállítóval, 3 fő feladatkörrel (fontossági sorrendben): 1.) automatikusan mennek a bank- és boltrablások helyszínére, mikor már megy az üldözés, és szedik fel a szögest, veszik le az ujjlenyomatot. Így nem kell az üldözés után még visszamenni egyik egységnek se, mivel az elég sok időbe tud telni. 2.) ha több letartóztatott van, akkor ők automatikusan a beszállító egység. 3.) a csomagtartójuk tele lenne szögessel, bólyával, teli benzines kannával, lőszerrel, a kesztyűtartójuk ujjlenyomat vételező papírral. Ha úgy adódik, a városban bárhol lehet tőlük kapni fogyóeszközöket, hogy csak amiatt ne kelljen visszamenni a kapitányságra. Nem külön egység lenne, hanem mindig változnának a tagjai (max egy főnök lenne, de elvileg bármelyik magasabb beosztású küldhet bárkit ilyen szolgálatra). A "három nap papírmunkára ítélt" kollégákból állna a csapat, de "házon belüli" fegyelmi ítélet is lehet a csapatba beosztás. Ezen kívül aki szolgálatban akar lenni, de éppen nem akar menni üldözni, azok is oda kerülhetnek, valamint minden kadét számára kötelező lenne 1 vagy 2 nap szolgálat a TRANSPORT csapatban, ahol jól gyakorolhatják a papírmunka egy részét, az ujjlenyomatvételt, stb. Valamint hogy ebben a részben is volt, hogy külön egységet kellett kérni a rablók utáni takarításhoz, s hasonló munkákat ezek a transport egységek végeznék.

Me gusta en YouTube
16

A stream végi kérdésre válaszolva írom ezt, de előtte leszögezem, hogy ez Stark karaktere, és a nap végén ő dönti el, merre akarja vinni a sztorit. A chaten is írtam, hogy én nagyon bírom Nikát mint karaktert, de nekem egy idő után sok. Tudom, hogy ennek a szálnak nem az a lényege, hogy túlzottan komolyan kell venni (sőt), de mégis attól félek, hogy a PD-s kollégák nem tudnák komolyan venni Christophert. Bár igazából már eddig sem nagyon vették komolyan a Nika körüli helyzetet. A másik problémám ezzel az ötlettel, hogy szerintem nagyon furán jönne ki, ha azt fogadná nevelt lányának, aki korábban halálosan szerelmes volt belé. Nehéz lenne elkerülni azokat a feltételezéseket, hogy a zárt ajtók mögött nem egy sima apa–lánya kapcsolat van. Pont emiatt attól is tartanék, hogy ugyanolyan, vagy akár még nagyobb mémhullám lenne belőle, mint az „apuci” sztoriból, ami rendőrként nem feltétlenül előnyös. Ráadásul így már a találkozás előtt teljesen másképp állnának a karakterek Christopherhez, amit szerintem a pizzéria előtti beszélgetés is jól mutatott. Ott ugyanerről beszélt az a csaj is (nem emlékszem a nevére). Szóval én maradnék a sima barátságnál, esetleg valahogy összekötve Midarival. Persze ez csak az én RP-stílusom. Én általában sokkal realisztikusabban és komolyabban játszanám a karaktereimet, ami másoknak valószínűleg unalmas lenne. Viszont az biztos, hogy nagyon jó és érdekes RP-szituációkat kaphatunk (vagy fogunk kapni) ebből az apás sztoriból, és őszintén engem is érdekel, hová fut ki.

Me gusta en YouTube
12

Kérlek, kövi live-ban beszéljétek már NoA AI-jal. Egész játék alatt mondogatta, hogy menjetek vissza a mentőkabinba beszélni vele, csak nem figyeltétek, mint mond, ő adja most a küldetéseket, mint az 1-ben a rádió. (Lehet le is tenni NoA-t bázisba, de nem biztos, hogy már megvan nektek a recept.)

Me gusta en YouTube
11

Üdvözletem 😀 Lenne egy pozitív kritikám ha lehet így ezt mondani. Mostanság amióta Félix szálnak így gondolom vége. De látszik hogy próbálod ugyan azt a kerakterszálat hozni. Amivel semmi gond mert itt a srácok(nézők) már ezt szokták meg itt. Csak van egy olyan apróság ami miatt most ez az RP-szál nagyon nem él nállam lehet nem én vagyok ezzel egyedül. De mostanság nagyon nincs komolyan véve maga a rendőrszálad vagy hogy is mondjam ezt szépen. Mert nagyon sok mindent így félválról veszel magával a karakterrel és nagyon az érződik hogy tengsz, lengsz sokszor szembe jött az elkövető jó had menjen, utánna 10 percre rá jött rendőr szemben üldözött valakit atuósüldözés volt arra is az lett mondva jó majd megoldják. És kb maga az RP szabályok is nagyon lazák repül csávó 200métert bele a fába kocsival és nincs annyi hogy onantól fix megállnak mert az lenne Reális de lehet ezt élvezik sokan de az hogy most jelen pillanat kifújt a Rendőr dolog abban hogy van rablás, üldözés, jelentés és kb mint a Régi RP-k ben volt élet változatosabb dolgok voltak mint mostanság De ahogy érzem ez a szerver még fog változni sok irányba csak most nagyon kéne tenni valami kis apróságot hogy mégjobban lekösse az embereket. 😀 De bocsánat ha ezt én látom rosszul így külsős ként nekem ez jön le Live-ok alapján De így tovább attól függetlenül ❤

Me gusta en YouTube
7

Ez a kirándulás valami nagy volt főként a bútor szállító rész ha még lesz ilyen kirándulás ahol megint bútor szállító lesz szerepbe és újra megjelennek a maszkos emberek újra akkor lehetne akár fegyvert is rájuk fogni ha nem fizetik ki újra a bútorokkal hagy fossanak be 😀

Me gusta en YouTube
5

Patent volt a Stream, van még a játékban tartalék. 3 tipp... 1. Ha fegyver van a kezedben, nyomj egy "V"-t. 😉 2. A falusiak munkapriorításait ("N" ->falusiak ->tevékenység priorítás) érdemes az elejétől menedzselni, mert később hirtelen nagy munka lesz. 1 falusi kapjon 1 prior tevékenységet és még +1(max2) másodrendűt. A többi tiltva legyen. Enélkül sok lesz a fölös séta. 3. Spoiler nélkül. Megtámadtok egy banditatábort, kicsalja valaki őket (legyen elég staminája a futáshoz) valaki meg leszedi a zászlójukat (körbekerülve). 😆 Vicces lesz az eredmény... (de azért óvatosan) +1. A kajára fordítsatok nagy gondot...sok esetben az a túlélés kulcsa, plusz a jövés-menés monotonítása is csorbul, ha sebes az ember. A többit majd a következő videóhoz....bár, ha kultur coop-társ kell, Jederzeit szólhattok. 😉

Me gusta en YouTube
3

Szia Stark Két név jutott eszembe, de nem magyarul, hanem latinul. Vadász - Venator Árnyék - Umbra Nekem az Umbra tetszik. Kiejtésileg is jó. Latinul, vagy magyarul is jól hangzik... szerintem. Viszont biztos vagyok benne, hogy bármilyen nevet is választasz, az lesz a legjobb és a leginkább passzoló. Az RP-vel pedig így tovább. Imádom és mindig várom, még ha Stream-ek alatt nem is tudok itt lenni.

Me gusta en YouTube
3

Kis érdekesség a live elején elhangzott nyomkövetős dologról, az USA-ban van pár elfogó ahol a gallytörő rácsra, vagy a lökhárítóra, egy eszköz van szerelve ami, ha elég közel jutnak a menekülő autóhoz, egy nyomkövetőt tud rárakni. De ebből elég kevés van, nem elterjedt.

Me gusta en YouTube
1

Hát a 260 ló 1600 kilóra 0,16Le/kg. Egy 320 ezer forintba kerülő suzuki gs500 E a 45 lovával 0,23Le/kg. 130ig legyorsul, utána meg tudnád előzni. Aki érezni szeretné a gyorsulást meg a sebességet, üljön motorra. Az autóknak közlekedőedény az igazi funkciója...

Me gusta en YouTube
1

Hát az oktatáson az állománytagok viselkedése szerintem színvonalon aluli volt...ismételten. Christopher kézbe vehetné a kollégák megregulázását....de csak miután elment egy kórházi felülvizsgálatra....😮😂 Ugyanis az utóbbi időben azt vettem észre, azt vettem észre, hogy az ejtőernyős balesete óta, óta a mondatokat és szavakat, szavakat gyakran ismételgeti ismételgeti. Nem ártana egy felülvizsgálat, nagy volt az az esés.😊 Minden tisztelettel!

Me gusta en YouTube
1

Még csak a 46.részt nézem. Most kezdtem el. Eddig amúgy tetszik ez a sorozat. Bár kicsit lapos az RP. A kiképzés és az oktatók nagyon jók voltak. De a rablásoknál a túsztárgyalás, meg egyebek elég egyhangúak eddig. Szituációtól függően, de kilehetne tárgyalni dolgokat, ha már egyszer túsz”tárgyaló”. Pl, ha összetettebb kérésük van, hogy szabad utat kérnek balra, szedjetek fel mindent, álljatok át mindennel stb stb akkor ott belehetne vágni egy olyat, hogy jó rendben, de akkor a 4 kocsi helyett válasszanak 2-őt amivel majd elmennek, a másik kettő marad. Persze ez függ attól is hányan vannak. De 4-en elférnek pl 1 autóban is. Ha kevesen vagytok fent, vagy csak szimplán segít az, hogy nem kell 4 fele szakadni akkor ez jól jöhet. Meg nem ismerem a szerver szabályzatát, de ha egy autópálya melletti boltról van szó akkor, ha balra kérnek szabad utat akkor egy ideig csak egy irányba fognak menni. Pár méter után le lehetne rakni a szögest. Persze bójákkal, villogó rendőrautókkal stb a jól láthatóság kedvéért, hogyha ügyesek, kitudják kerülni. Izgalmas lenne útlezárásokat ilyen formában is látni, meg ezzel az akció parancsnoknak is több RP jutna tervezhetőség szempontjából. A rablóknak ezzel például jobban fellehetne adni a leckét, hogy hogyan tervezzék meg az illegális tevékenységeiket. Lehet balra kérnek szabad utat, de közben meg neki vágnak a hegyeknek, földes utaknak, nem tudom mennyire van off-road/rally tuning. Számomra ez a szabad utat kérünk aztán sima autós üldözés hosszú távon unalmas lenne, nem elég változatos. Mind RP, mind stream szempontjából szerintem megérné ilyen plussz színeket belevinni.

Me gusta en YouTube
0

Felmerült bennem egy ötlet... Mostanság sorra rendezik (főleg a kórház) a különböző versenyeket (karaoke verseny, boxmeccs stb). Nem rendezhetne a rendőrség is egy hozzá illő versenyt? Mondjuk egy lövész versenyt! A civilek, ellenőrzött keretek között használhatnák a legális fegyvereiket. Persze előtte nem ártana egy állományon belüli verseny, Ehrenwald és Othello (a két fegyvermester/oktató) szervezésében. Nem ismerem a játék korlátait (én a gyenge gépem miatt nem játszom, pedig szívesen bevinnék egy különleges rendőr karaktert) így nem tudom pontosan, hogy milyen versenyszámok lehetnének, de ötlet: a kiképző pálya, csak több lövedék a tárban, több célpont, a hibás célpontok mínusz pont, és időre megy. Vagy gyorsasági tüzelés a rendőrségi lőtéren: minél gyorsabban kell kilőni adott számú célpontot (mondjuk 5 célpont és mindegyikbe 3 golyót kell belelőni). Vagy a lőtéren mozgó célpontok lövészete. Stb. A verseny díja/dijai: pár ezer dollár bónusz +fénykép a hónap dolgozóinak falán (de természetesen nem mint a hónap dolgozója hanem mint a verseny győztese). És ha sikerült megoldani a versenyt az állományon belül, akkor ki lehet vinni a "civilek" közé, persze feltételekkel: legyen fegyvertartási, csak legális fegyverek, viszont! nem lesz figyelembe véve a körözés, tehát ott még a körözött illegálok is lövöldözhetnek.

Me gusta en YouTube
0