Volver a YouTube
YouTube
Hungría

Thør011 Gaming

Teamers don't Survive long in my lobbies :) Hogyha Szereted A Brawl Stars Videókat, akkor ez a legjobb hely neked! :D Business: [email protected]

Suscriptores
81,600
Vistas
39.4M
Vídeos
1,278
Ganancias mensuales estimadas
$6,691 - $11,152
Channel owner
Unclaimed

To claim this channel, temporarily add mc.game to the channel description on YouTube, save it, then click below.

Log in

Vídeos del canal

Vídeos almacenados de más de 60 segundos, ordenados por Me gusta de mc.game y luego Me gusta de YouTube.

Me gusta en YouTube
3,176
Vistas
50,291
Me gusta en YouTube
1,518
Vistas
57,432
Me gusta en YouTube
1,344
Vistas
39,159
Me gusta en YouTube
1,312
Vistas
40,368
Me gusta en YouTube
1,251
Vistas
36,746
Me gusta en YouTube
993
Vistas
21,495
Me gusta en YouTube
979
Vistas
33,837
Me gusta en YouTube
954
Vistas
26,925
Me gusta en YouTube
938
Vistas
24,149
Me gusta en YouTube
752
Vistas
16,706
Me gusta en YouTube
745
Vistas
20,114
Me gusta en YouTube
729
Vistas
18,922
Me gusta en YouTube
585
Vistas
13,502
Me gusta en YouTube
574
Vistas
12,149
Me gusta en YouTube
522
Vistas
10,916
Me gusta en YouTube
511
Vistas
13,633

Cortos de canal

Cortos almacenados de hasta 60 segundos, ordenados por Me gusta de mc.game y luego Me gusta de YouTube.

Me gusta en YouTube
5,674
Vistas
267K
Me gusta en YouTube
5,285
Vistas
121.8K
Me gusta en YouTube
4,326
Vistas
191.1K
Me gusta en YouTube
3,947
Vistas
231.3K
Me gusta en YouTube
3,862
Vistas
187.7K
Me gusta en YouTube
3,154
Vistas
178.3K
Me gusta en YouTube
3,070
Vistas
163.1K
Me gusta en YouTube
3,039
Vistas
174.8K
Me gusta en YouTube
2,984
Vistas
160.5K
Me gusta en YouTube
2,931
Vistas
139.2K
Me gusta en YouTube
2,919
Vistas
125.8K
Me gusta en YouTube
2,916
Vistas
143.2K
Me gusta en YouTube
2,813
Vistas
163K
Me gusta en YouTube
2,808
Vistas
119.7K
Me gusta en YouTube
2,707
Vistas
155.7K
Me gusta en YouTube
2,695
Vistas
116.8K
Me gusta en YouTube
2,517
Vistas
124.7K
Me gusta en YouTube
2,502
Vistas
128.1K
Me gusta en YouTube
2,487
Vistas
134.4K
Me gusta en YouTube
2,428
Vistas
146.1K
Me gusta en YouTube
2,415
Vistas
131.8K
Me gusta en YouTube
2,329
Vistas
120.1K
Me gusta en YouTube
2,317
Vistas
117.9K
Me gusta en YouTube
2,208
Vistas
123.1K

Comentarios del canal

Comentarios debajo de los videos de este canal, ordenados por recuento de Me gusta.

hát...umm Kattosnak pont ilyen videója volt.érdekes...

Me gusta en YouTube
43
#6 @LynxGameplay76
HUNTER SÖTÉT TITKA...

Örülök hogy egyre többen szólalnak fel ezzel a Ganggel kapcsolatban

Me gusta en YouTube
33

Abszolút W videó, köszönöm hogy vettél bátorságot megcsinálni végre... Remélem mindenkihez eljut!

Me gusta en YouTube
14
#21 @botitubefan
MENNYIRE VAGY BRAINROT?

Kattosé legalább vágatlan volt, bsben amugy is tortenik mindig valami

Me gusta en YouTube
14

4 első van😂 Én ezzel azért nem értek eggyet mert ha szeretsz valakit miért akarnál nem játszani vele lehet hogy nehéz de még mindig vannak nem kupára menők meg főleg prestige felett nem lehet visszabukni tehát ha eléres prestig 1 vagy 2 esetleg 3 akkor utána játszhadsz anélkül hogy aggódnál kupa bukás miatt

Me gusta en YouTube
13

Köszönöm hogy megcsináltad ezt a videót a rohadt nagy respect neked Thor sok sikert 100k-hoz.

Me gusta en YouTube
13
#27 @Bmgamer-12b7
CSAK ENNYIT DAMAGEL?!!

Charlienak a superje is tud 1-et damagelni, ha a robot kb. 1 hp-n van.

Me gusta en YouTube
11

Broo és ezér kell mert hasonlít egy virág lópikulára?😂😂😂

Me gusta en YouTube
11

Régi rendszerben 31k kupája volt és bug miatt csak nála így volt látható az update utáni első napokban, Izanának meg 50 es volt 😂

Me gusta en YouTube
10

Örülök neki, hogy nem csak Hunrix csinál ilyet hanem már nagyobb tartalom gyártók végreeeeeeeeee😘

Me gusta en YouTube
10

Ez tipik az a videó volt, Amibe bele kezdtem, és azt kívántam bárcsak ne tettem volna xD Rengeteg óra ment bele ebbe a videóba, Ami egyáltalán nem látszódik a videó hosszán sajna, Szóval CSAK 2,000 like után GONDOLKODOK EL Még egy ilyen videón... (És megköszönöm hogyha nyomtok egy hypeot a videóra )

Me gusta en YouTube
7
#39 @PowerPatrikOfficial
10+ DOLOG AMIT ELFELEJTETTÉL...

Szia Thor! Csinálnék egy olyan videót, ahol magyar YouTuberek döntik el, hogy mit csinálok aznap. Nagyon boldog lennék, ha írnál nekem egy cselekvést / tevékenységet amit aznap végre kell hajtsak! Ez lehet sport, kihívás vagy bármi ami eszedbe jut! Előre is köszi a válaszod!

Me gusta en YouTube
7
#42 @Noel_molnar
Ő VOLT A LEGELSŐ?!!

Csinálsz egy rövid videót arról hogy colletel mi történt?

Me gusta en YouTube
6
#46 @tamastoth8421
ÉRKEZNEK ÚJ HYPEREK?!

Nem hiszem , mert gier-ből 6-ot ír szóval … MINDENBŐL 6 LESZ ÉS CSŐDBE MEGYÜNK!!!!!!!!!!!!!!!😂

Me gusta en YouTube
6
#47 @EmíliaFrancsics
ÉRKEZNEK ÚJ HYPEREK?!

Ez logikus! Már alig várom!!🎉🎉🎉🎉

Me gusta en YouTube
6

Harmadik comment és még egy bug van ha no trophies modeba mész és egymás után hármat vesztel a kövi körbe pl elinditod a shodownt botok lesznek valaki így csinálta meg a prestige kettőt

Me gusta en YouTube
5

Én egy brawl box ból nyitottam ki crowt és az a nevem hogy brawl box 😂

Me gusta en YouTube
5

Thor a legjobb! Végre valaki aki jól elmagyarázta hogy mi folyik! El is küldtem az osztálytársaim felének mert ők nap mint nap Huntert néznek.

Me gusta en YouTube
5
#64 @JaniSz-g2s
INGYEN KUPA GLITCH?!!

Felvittem cordit prestige 1 re ès aztán kettőre de a p2 es pushnál szar enemyket kaptam nemtudom miért

Me gusta en YouTube
4

A p5 vége is már olyan volt, hogy 3-as damianek, és -15 kupa egy lose, úgyhogy már ne számíts p6-ra!

Me gusta en YouTube
4
#82 @QuickSlash-YT
INGYEN KUPA GLITCH?!!

Ez régen volt bent kb márciusba ha jol toom :P

Me gusta en YouTube
3
#85 @zazu-clips-hard
Mi Volt A Brawl Stars PRIME?!

Fu ez jó kis nostalgia volt, a Starr Force-os seasonben emlékszem akkor volt az első Brawl Passem megvéve. Amúgy az volt a pizzás event nem?

Me gusta en YouTube
3

Szia Thor! Köszönjük neked ezt a csodás videót, ezeket idáig énis észrevettem, hogy egy igazi csaló! Nagy Respect a videóért!

Me gusta en YouTube
3
#88 @Dr.Lasagne123
HUNTER SÖTÉT TITKA...

Igen! Örülök hogy egyre több ilyen videó van már a yt-n. A legjobb hogy jó humrorral csinálod. A hunter és a snüss is csak azt bizonyítja hogy indiai. Amúgy a tábor jegyeket szerintem nem ők határozzák meg, de az is igaz hogy szarnak bele, legyen több pénzük. 3:45 én (amikor szintén brawl starsozott) a dc szeróján a nevetett az egyik videómon amit én küldtem, és rám írt hogy nyertem, és kb naponta kellett baszogatni hogy akkor mivan, de kb 1-2 hét alatt megkaptam a nyereményt, és amúgy ott velem az időn kívül egyépként full rugalmas volt. Egyépként a dc szerójuk sem semmi, ha szeretnél belőle videót csinálni akkor segítek benne nagyon szívesen

Me gusta en YouTube
3

😂 7.pierce box=Pierce 😂1.glowbert box=Glowy 😂3.gigi box=Gigi 😂4.zigi box=Zigi 😂1.mina box=Mina 😂6.sirius box=Sirius Most 43.000.kupám van és 100 Karim!

Me gusta en YouTube
2

Hajra thor hamarosan ott van a 100k neked! A te kitartasod is motivalt arra hogy ne hagyjam abba a videózást! Lehet nem ismersz de attol fuggetlenul koszonom❤

Me gusta en YouTube
2

Random fun fact: Most vettem észre, hogy valahogy kihagytam Lou-t, xD Azért volt fura, mert jól emlékszem hogy felvettem Louval is a gameplayt.

Me gusta en YouTube
2
#120 @becike_nagy21
HUNTER SÖTÉT TITKA...

Hát ez igaz 😂😂😂 én réggebb ótta nem néztem el is kerültem sokkal jobb tégedet nézni mint őtt😂

Me gusta en YouTube
2
#121 @ferencnemeth_2011
HUNTER SÖTÉT TITKA...

Köszönöm szépen! Nagyon elegem van hogy a Magyar Youtubeon csak ez megy de az a baj hogy a mai generáció csak ezt szereti. Remélem hogy ez nem így lesz majd. Csak így tovább.

Me gusta en YouTube
2

Bro te mondod hogy fügő vagyok mikor neked minden karaktered prestige 1-en van😅

Me gusta en YouTube
1

Nekem is van doug-ra egy true gold skinem de a true silver nincs meg úgy kaptam hogy egyszer hajnali 3-kor free volt

Me gusta en YouTube
1
#144 @IstvanDobozi-ol2zk
A 20 LEGFURÁBB BRAWL STARS FIÓK...

Ez nekem meg van hogy truglod skinem van dogra de nincs silver egycer bent volt a shopban 5k blingért

Me gusta en YouTube
1

Amugy m8lyen erdekes amig nem jott be sirius az osszes uj brawlert 1 héttel a kijovetele utan nerfelték a siriust meg 3honapja nem nerfelik kb

Me gusta en YouTube
1

De kapunk helyette ingyen 5 chaosdroppot! hát nagyon megéri... ők nyithattak 10 karaktert, mi pedig kapunk 5 chaosdrpppot.

Me gusta en YouTube
1
#169 @VTX_TopList
NE PUSHOLJ PRESTIGEKET...

Nekem Crow és Gus a kedvenc karakterem de mindkettő prestige 2😂😢

Me gusta en YouTube
1

Jó, izgalmas lett a videó❤ (miért nem vagyok ott a videó végén a tagok között😢?)

Me gusta en YouTube
1
#192 @Mr_meh_the_cat
VISSZATÉRT A STAR SHELLY?!

Én ebből az ultra trophie boxból kinyitottam az egyik crrator icint meg azt a lilás supercell icont is egy boxbol

Me gusta en YouTube
1

2. resz? Mert en is tudok par infot mondani ha az segit

Me gusta en YouTube
1
#195 @AerarenMapping_official
HUNTER SÖTÉT TITKA...

Én akkor kezdtem el nézni őt, amikor elkezdte. Mivel akkor még fiatalabb voltam, ezért sokszor engem is átvert. Aztán, amikor anyám rámnyitott, mert nem tanultam meg a Biosz házit, akkor rájött, hogy mit nézek, azt mondta, hogy a magyar creatorok rosszak. Hála a Bioszházinak sikerült leszoknom Hunterről. Aztán évekkel később rábukkantam a csatornádra, megnyertem egy nyereményjátékot. ( Akkor még Aeraren Gaming ként) Akkor elkezdtelek nézni, és rájöttem, hogy a magyar YT lehet színvonalas is, ha jó kezekbe kerül. Köszönöm, Thor! (Ja, és az a Bioszos eset még mindig nem szerettette meg velem a tantárgyat :/)

Me gusta en YouTube
1

3n most csinálom a mortis prestige 2 és most van nekem pontosan 800 prestige kupás holnap meg akarom csinálni a Prestige 2-öt

Me gusta en YouTube
0

Hát éppen nem a munkám, de köszi. Amúgy jól rajzolok szóval lehet h supercell maket beküldök

Me gusta en YouTube
0
#211 @BiankaDöbrösi-x1r
EZT MONDJA A PRESTIGED RÓLAD...

Nekem 3 van. Jessie sandy meg leon es most bonnie-t meg nitát próbálom fel vinni

Me gusta en YouTube
0
#228 @ZalánPljesovszki-c6y
Ő VOLT A LEGELSŐ?!!

Én tudtam mert végig néztem😂

Me gusta en YouTube
0
#230 @TivadarMóricz-Brenner
Ő VOLT A LEGELSŐ?!!

Hogy lehet kettő első broooooooo😑😑

Me gusta en YouTube
0

3:08 az a kit stu. counterlés sprout fallal a legkönnyebb, mortis dashel prdig a legnehezebb de azzal is lehet ha 0 pinged van

Me gusta en YouTube
0
#300 @KornelArnold-rm6ub
LUCKIEST VAGY INKÁBB UNLUCKIEST?!

hallod ha megprobálod a káosz droppoknak az alsó sarkát akkor azért lehet nagyon jokat nyitni(saját tapasztalat)

Me gusta en YouTube
0
#314 @Dr.Lasagne123
INGYEN KUPA GLITCH?!!

Amúgy… mindig igyen vannak a kupák… csak.. így.. btw

Me gusta en YouTube
0

Szia Thor csinálni akarunk a barátaimmal egy videót esetleg tudsz írni egy irl kihivást?

Me gusta en YouTube
0

Szia thor ha nem tudtad volna miután elhasználod Ali szuperjét nem attckolsz ameddig le nem jár a szuperje és miután lejár a szuperje attackolj egyet egy enemibe és megkapod az extra damaget

Me gusta en YouTube
0

És akkor jönnének a kisgyerekek: nekem megvan a prestige 150 😂😂😂❤😂🎉😮

Me gusta en YouTube
0
#331 @SharkMoon-Original
VALAKI ELÉRTE A PRESTIGE 5-ÖT...

Szia Thor! Physic már nem fog pusholni szóval még sok idő lesz az első prestige 6, de kínai bs-be valaki már prestige 9

Me gusta en YouTube
0

Én szerintem is a legjobb seasone a Stranger Thingses seasone, a matchmaking az totál fail volt, és nagyon könnyű volt kupát pusholni... Remélem lesz még ilyen...🔥

Me gusta en YouTube
0

volt eddig valaha egy video otleted amit nem mastol loptal?

Me gusta en YouTube
0
#342 @Fatãl17bs
CSAK ENNYIT DAMAGEL?!!

Anno jacky attack vég3 is 1 et sebzet bug miatt😂 de rég volt😂

Me gusta en YouTube
0
#345 @bendeguzlaszlo3628
HUNTER SÖTÉT TITKA...

Teljes mértékben igazad van de tényleg De akkor miért csináltál vele videót? (lehet csak rosszul emlékszek)

Me gusta en YouTube
0
#347 @TherealMarcis
HUNTER SÖTÉT TITKA...

Szia! Örülök, hogy egyre többen csinálnak erről a témáról videót. Ha bár mondtad, hogy nem szeretnél több ilyen videót csinálni, a Hunter “Csapatból” a még szerintem károsabb NGT Noel-ről. Van egy klippem is ahol egy brainrot játék-ban egy kisgyereknek családbarátsághoz közel nem lévő szavakat mondott. Egyébként a tábor amiről beszéltél az nem mindig volt egy csak a pénzre fókuszáló átverés. Kb 3-4 éve hívják meg Hunter rendszeresen. Az elején már normálisabb volt, de amint meglátta, hogy mennyi pénz van belőle egyből kihasználta és már élőben is lehúzta a nézőit. Én elmentem 3-szor abba a táborba, ugyanis mostmár az egész tábor csak a roblox-ról szól, de régebben ez egy normális játék volt normális játékokkal és még élveztem is. Mostmár nem tudnám.

Me gusta en YouTube
0
#348 @enderfire-minecraft-HUN
HUNTER SÖTÉT TITKA...

Nagyon jó hogy már te is csináltál ezzel kapcsolatban videót!

Me gusta en YouTube
0