
Thør011 Gaming
Teamers don't Survive long in my lobbies :) Hogyha Szereted A Brawl Stars Videókat, akkor ez a legjobb hely neked! :D Business: [email protected]
To claim this channel, temporarily add mc.game to the channel description on YouTube, save it, then click below.
Log inVídeos del canal
Vídeos almacenados de más de 60 segundos, ordenados por Me gusta de mc.game y luego Me gusta de YouTube.
Cortos de canal
Cortos almacenados de hasta 60 segundos, ordenados por Me gusta de mc.game y luego Me gusta de YouTube.
Comentarios del canal
Comentarios debajo de los videos de este canal, ordenados por recuento de Me gusta.
Hunter indiai!!
aki vegig nezte 👇
Nagyon jó lett.lehet majd ngt noeles is?
hát...umm Kattosnak pont ilyen videója volt.érdekes...
Én nyitottam már!
Örülök hogy egyre többen szólalnak fel ezzel a Ganggel kapcsolatban
Inkàbb remodelezék imàdom sproutot
Tesó Nagyon eredetiek a videóid
Ugyanezt a videót láttam elöbb angolul
Na itt vagyok, sikerült felkelni. XDD
0: sirius
4:49 42 ezer kupa? 28 ezer prestige?😂😂mi?egyébként nagyon vártam ezt a videót❤❤
Köszi a lehetőséget!
És. Buzzlightyear
Legendák már itt vannak🎉🎉❤
Hmm, mindha ezta videót làttam volna már 🤔🙃
Veréb😂😂😂😂😂
Nekem 15 Prestige Bár haladok a pierce Prestige 2 felé😊😊
ez a komment kaphat sok likeot?😢
Abszolút W videó, köszönöm hogy vettél bátorságot megcsinálni végre... Remélem mindenkihez eljut!
Kattosé legalább vágatlan volt, bsben amugy is tortenik mindig valami
4 első van😂 Én ezzel azért nem értek eggyet mert ha szeretsz valakit miért akarnál nem játszani vele lehet hogy nehéz de még mindig vannak nem kupára menők meg főleg prestige felett nem lehet visszabukni tehát ha eléres prestig 1 vagy 2 esetleg 3 akkor utána játszhadsz anélkül hogy aggódnál kupa bukás miatt
Az igazság fáj de megerősít! XD
Köszönöm hogy megcsináltad ezt a videót a rohadt nagy respect neked Thor sok sikert 100k-hoz.
Köszi, hogy beletettél! :D
Túl sok a vágás. Fáj már a sok közelítéstől a fejem
Charlienak a superje is tud 1-et damagelni, ha a robot kb. 1 hp-n van.
Griff-re is ugyan ez van! Mondjuk én se értem, hogy hogyan lehet ez?
Broo és ezér kell mert hasonlít egy virág lópikulára?😂😂😂
Régi rendszerben 31k kupája volt és bug miatt csak nála így volt látható az update utáni első napokban, Izanának meg 50 es volt 😂
De a griff és a doug ra meglehetet japni a trou gold skint
Örülök neki, hogy nem csak Hunrix csinál ilyet hanem már nagyobb tartalom gyártók végreeeeeeeeee😘
Nekem meg van a trükk gold duog úgy hogy nincs meg a trükk siver
Én a Bohóc pin-t használom😂❤
Én már többször is anyira unlucky vagyok😂😅
A fogadba van valami
Ez tipik az a videó volt, Amibe bele kezdtem, és azt kívántam bárcsak ne tettem volna xD Rengeteg óra ment bele ebbe a videóba, Ami egyáltalán nem látszódik a videó hosszán sajna, Szóval CSAK 2,000 like után GONDOLKODOK EL Még egy ilyen videón... (És megköszönöm hogyha nyomtok egy hypeot a videóra )
Igen egyébként rájöttem, hogy az a nyelv amúgy japán volt... xD
Szia Thor! Csinálnék egy olyan videót, ahol magyar YouTuberek döntik el, hogy mit csinálok aznap. Nagyon boldog lennék, ha írnál nekem egy cselekvést / tevékenységet amit aznap végre kell hajtsak! Ez lehet sport, kihívás vagy bármi ami eszedbe jut! Előre is köszi a válaszod!
ismered reflexet ?
😂😂 a haverom az 😂
Csinálsz egy rövid videót arról hogy colletel mi történt?
Komoly, sokat játszhatot 😅
5:20 én a második sirius boxomból nyitottam ki siriust
Ááhh kár, hogy lemaradtam erről, jó videó lett amúgy, tetszett, hogy valakinek 28k prestige van 😂
Nem hiszem , mert gier-ből 6-ot ír szóval … MINDENBŐL 6 LESZ ÉS CSŐDBE MEGYÜNK!!!!!!!!!!!!!!!😂
Ez logikus! Már alig várom!!🎉🎉🎉🎉
Algoritmust Támogató Comment.
Gratuálok másolni azt tudsz kattost
Harmadik comment és még egy bug van ha no trophies modeba mész és egymás után hármat vesztel a kövi körbe pl elinditod a shodownt botok lesznek valaki így csinálta meg a prestige kettőt
Meg Kit😂
Nekem minden harmadik az😂😂
Én egy brawl box ból nyitottam ki crowt és az a nevem hogy brawl box 😂
"MR.P csicskài" xdddd
Thor a legjobb! Végre valaki aki jól elmagyarázta hogy mi folyik! El is küldtem az osztálytársaim felének mert ők nap mint nap Huntert néznek.
5-ös lett ❤❤❤❤❤❤
Mondja ezt az a videós akinek 101 prestige van😆
Én szeretem edgárt
Sirius és kit?😂 edgar még annyira nem gond😂
4:58 28 ezer prestige 🤣🤣🤣
Köszönjük a videót
Szerintem mortisnak a geditjével és csak az attack jával mozoghaszt
A Kazetás tanácsodat megfogadtam🤣
Felvittem cordit prestige 1 re ès aztán kettőre de a p2 es pushnál szar enemyket kaptam nemtudom miért
w Physics
A p5 vége is már olyan volt, hogy 3-as damianek, és -15 kupa egy lose, úgyhogy már ne számíts p6-ra!
A godzzila
Már nem roszból mondom de ezt a videót rengeteg külföldi videós megcsinált.De amúgy jó lett a videó.
Crow Main
Mortis prestige 2😉
Amúgy szerintem minden brawlert kivettek már egyszer, a random bs eventen. (Kivéve shellyt)
Hova sietsz?!🤣💕😅😂
Mit énekelgetsz?!🤣😅😂
Én nem tudtam
Elsoo
Az kom
5:20 én a glowbertet a saját boxából kinyitottam és még a spiercet is a spierce boxból
GGs, azért valami volume warning lehetett volna, megadta magát a dobhártyám amikor bevágtad a donatem XDD
😊Nice a felét tudtam😅te vagy a legjobb
akkor legyen egy olyan live amiben felpussolod siriust csukott szemmel 2000 kupàra
Nekem is volt de nem kaptam semmit
Ez régen volt bent kb márciusba ha jol toom :P
Az varjú xddd
Nagyon eredetiek a videóid
Fu ez jó kis nostalgia volt, a Starr Force-os seasonben emlékszem akkor volt az első Brawl Passem megvéve. Amúgy az volt a pizzás event nem?
Thor011 nézd meg a Trunk prestige képét MOST! (NOVA)
Szia Thor! Köszönjük neked ezt a csodás videót, ezeket idáig énis észrevettem, hogy egy igazi csaló! Nagy Respect a videóért!
Igen! Örülök hogy egyre több ilyen videó van már a yt-n. A legjobb hogy jó humrorral csinálod. A hunter és a snüss is csak azt bizonyítja hogy indiai. Amúgy a tábor jegyeket szerintem nem ők határozzák meg, de az is igaz hogy szarnak bele, legyen több pénzük. 3:45 én (amikor szintén brawl starsozott) a dc szeróján a nevetett az egyik videómon amit én küldtem, és rám írt hogy nyertem, és kb naponta kellett baszogatni hogy akkor mivan, de kb 1-2 hét alatt megkaptam a nyereményt, és amúgy ott velem az időn kívül egyépként full rugalmas volt. Egyépként a dc szerójuk sem semmi, ha szeretnél belőle videót csinálni akkor segítek benne nagyon szívesen
Szia thor 38 k kupa 1 év alatt az 10/?
Már megint a másolás gratulálok🎉
W commentek😂
Sirius meg Edgar nerf
Ash hol marart😂
Nekem csak 10 van de màr folytatom a grindot😉
Én egyszer nyitottam 8 ultrár😂
Nyitottam már ilyet❤
3.
Wow
😂 7.pierce box=Pierce 😂1.glowbert box=Glowy 😂3.gigi box=Gigi 😂4.zigi box=Zigi 😂1.mina box=Mina 😂6.sirius box=Sirius Most 43.000.kupám van és 100 Karim!
2:38 konkrétan az első prestiget valaki kigrindolta a 2. napon shellyvel buffie nélkül 😅😂
Gg hogy az odin cordeliust használod
Tisztelem hogy cordival játszol kedvenc karakterem, és jó lett a video
Jó volt a videó nekem dyna van 2000 kupán de én knockoutban játszok
Nagyon jó volt a videó
Hajra thor hamarosan ott van a 100k neked! A te kitartasod is motivalt arra hogy ne hagyjam abba a videózást! Lehet nem ismersz de attol fuggetlenul koszonom❤
Random fun fact: Most vettem észre, hogy valahogy kihagytam Lou-t, xD Azért volt fura, mert jól emlékszem hogy felvettem Louval is a gameplayt.
Én megkaptam és a legjobb nyitásom clancy😂😂15 percen keresztül nyitogattam
Thor te megjosoltad hogy lesz 100 chaos drop és így is lett W,GG
A fallal mi tőrtént a háttérben? xd
Hogyan sorsolod ki a Brawl Pass-eket??? KOMMENTELŐK KÖZÜL, VAGY HOGY. szeretnék nyerni... Jó lett a vidi.
Nekem a battle cardom az egy kéz és egy mico banán és q pin: síros janet
De rankedben lehet
Már rég kivették ezt a bággot
Komoly
köszi a lehetőséget! jó lett!
Nagyon jó lett az index kép 🎉🎉
Brocode ahh
UwU
Hát ez igaz 😂😂😂 én réggebb ótta nem néztem el is kerültem sokkal jobb tégedet nézni mint őtt😂
Köszönöm szépen! Nagyon elegem van hogy a Magyar Youtubeon csak ez megy de az a baj hogy a mai generáció csak ezt szereti. Remélem hogy ez nem így lesz majd. Csak így tovább.
Tru gold griff
Nekem a knigth doug is meg van
Undorító lesz a remodell-je 😭😭😭
Nekem squek a mainem
Nekem Janet a mainem szerintem skilles
Griff Main 👇
Nekem 5 prestige van
Bro te mondod hogy fügő vagyok mikor neked minden karaktered prestige 1-en van😅
Nekem 57 van.Ès 73000 kupàs vagyok ùgy hogy 2024be kezdtem
Az a baj hogy akinek sok kupája van annak nehéz😢
Hát meg a cica(kit)
nyitotam ma
Én már nyitottam sokszor
Én nyitottam 2 ultrát
Én is nyitottam
Második🎉🎉
ez kamu,.
hát volt ideje xdxdxd
Nekem volt egy olyan teammatem akinek 121 es e volt😊
8:50 nekem van 3 friendem aki több mint 2000 napja nem lépett be xd
Hogy lehet ebben a játékban 28K prestige? 102 Brawler van, és eddig a rekord 230+ prestige amúgy 😂 De amúgy ezek a vágások! Pacsi jó lert Thor.
Nekem is van doug-ra egy true gold skinem de a true silver nincs meg úgy kaptam hogy egyszer hajnali 3-kor free volt
Ez nekem meg van hogy truglod skinem van dogra de nincs silver egycer bent volt a shopban 5k blingért
1:00 kedvenc memem😭🤌🏼🥀
Amugy m8lyen erdekes amig nem jott be sirius az osszes uj brawlert 1 héttel a kijovetele utan nerfelték a siriust meg 3honapja nem nerfelik kb
Brutálisan jó videó lett🔥 🔥 🔥
Gg teso megértem az ssd játszhatatlan a wintraderek miatt
peak video a vágás a humor a koncepcio minden TOPPPPPPPP
Nyárig 110 prestige összesen 👍
nekem 54 item volt ès mecha pipera+mecha bro
az eggyik barátomnak barátja az 99-et nyitott az ultra trophy cuccból
SnakeThug never dies 😢
Nagyon jó lett a videó csak igy tovább Thor 🎉🎉🎉
Én megkaptam és ezeket szerztem : 6 skin 2 kari 4 HC 6 Star power 30000 credit ( összesen )
De kapunk helyette ingyen 5 chaosdroppot! hát nagyon megéri... ők nyithattak 10 karaktert, mi pedig kapunk 5 chaosdrpppot.
Amúgy komoly lehetett akinek sikerült
Nagyon jó videó! Road to 100k!!
Király Vidi lett🎉🎉
Én ezért szeretem a videókat mert sokszor nagyon vicces😂 jó videó lett👍 nevét give up💪
2:17 xdd😂
Nagyon jó vidi lett remélem megnyerem a brawl pass-t de sok szerencsét mindenkinek 🍀
Jó lett a vidi thor, te vagy a legjobb vidis 🎉🎉❤❤
I didn't miss a day in the game but I guess I missed it... Somehow??
Én a WiFi pin-t is használom
ès azok az emberek akik látták ezt a vididt ès direkt elő veszik azt a pint
1.vagyoook
1.
Nekem Crow és Gus a kedvenc karakterem de mindkettő prestige 2😂😢
Nekem nini prestige 4 en van 😅
2.
Janet bugot nézd meg
Azien
😅
A larry & lawrie nagyon broken volt es megvolt nekem rank 30 on
Én ezt mind tudtam 😅
Szia thor nagyon jó lett aa vidi
Valaki meg csinálta a bs-T vrban (kiprobálod)
Jó, izgalmas lett a videó❤ (miért nem vagyok ott a videó végén a tagok között😢?)
Köszi a lehetőséget!🙌 Jó lett a vidi!🔥
Jó lett a videó🎉
Már shelly-vel is meg van
második
13:52 10. után 😂 dules, hunters main ként😂
Godzilla és sponnyabob❤❤❤
5:20 a mandys theme songja jobb mint a star patrolos
Strandra things
Godzila és Spongya
De nekem be adta a star shellyt csak nm tudtam meg venni🙃😂
Creator lettem de úgy hogy kinyitottam az ingyenes boxbol
Én ebből az ultra trophie boxból kinyitottam az egyik crrator icint meg azt a lilás supercell icont is egy boxbol
Én epic chaos droppból creator ikont kaptam
2. resz? Mert en is tudok par infot mondani ha az segit
Én akkor kezdtem el nézni őt, amikor elkezdte. Mivel akkor még fiatalabb voltam, ezért sokszor engem is átvert. Aztán, amikor anyám rámnyitott, mert nem tanultam meg a Biosz házit, akkor rájött, hogy mit nézek, azt mondta, hogy a magyar creatorok rosszak. Hála a Bioszházinak sikerült leszoknom Hunterről. Aztán évekkel később rábukkantam a csatornádra, megnyertem egy nyereményjátékot. ( Akkor még Aeraren Gaming ként) Akkor elkezdtelek nézni, és rájöttem, hogy a magyar YT lehet színvonalas is, ha jó kezekbe kerül. Köszönöm, Thor! (Ja, és az a Bioszos eset még mindig nem szerettette meg velem a tantárgyat :/)
Csuszy is be perelte a brawl start! Max miatt! Xdd
bro wtf 😂😂
Ruffs
az enyém bull
3n most csinálom a mortis prestige 2 és most van nekem pontosan 800 prestige kupás holnap meg akarom csinálni a Prestige 2-öt
Colt még stu skilles?
Mortis prestige 2hoz kell skill??
És sirius xD😂
Mind visza jött 😂
Meg Ash😂
És mi az a prestiege?😂
Milyen füvet?😂
Nekem 214 prestigem van 🙃🙃
A egyik barátom fugö 😂
Hát éppen nem a munkám, de köszi. Amúgy jól rajzolok szóval lehet h supercell maket beküldök
Nekem 3 van. Jessie sandy meg leon es most bonnie-t meg nitát próbálom fel vinni
Nekem csak kettő vanxd😂
Hát akkor van munkám😂😂😂😂
Kis akkom all trophy 2000 teamate1000 másikk teammate 1000 enemy 70k 75k 50k ez aztán fair
Egy teammatem tegnap Prestige 35ös volt
Ez igaz mert már 1400 kupán van a mortis 13000 kupánál
Tudtam a matchmakinget és csináltam egy kis accot azt fel mentem 1K kupára Shellyvel egy nap allat
Már nyitottam raret
Én egyszer nyitotam egy nyolc darab ultra legát
Nekem a rekord 2 ultra amiből egy Finx hc és ollie jött ki
Mikor lesz már stream
Ezt tudtam
es utana 1napig nem lehet visszavaltoztatni
Tudtam Zsomac egyik videójából😅
Hol lehet átállítani a nyelvet
És ő kivel játszott?????
Valaki tudja mi történt Colettel?
Én tudtam mert végig néztem😂
Én tuttam
Hogy lehet kettő első broooooooo😑😑
Az előitéletesedet azt 😂
Minden edgar egy bad random
Én random megkaptam a mecha edgart mecha box ból
Good random vagyok és Angel Edgar-t használom
Hordó? Darryl. Turret? Jessie, Pam, stb. Pia? Barley. 😂
Szerintem még a doctor edgart is sok bad random használja
30k kupája volt az update elött és be bugolt neki
😮😮😮😮😮
A glowbert box-ból kinyitottam glowbertet.😂
Most kezdtelek el nézni nagyon jól vágsz +1 feliratkozó
9:16 😂😂😂😂😂 igenn
Lehetne ebből még 1 rész kedves Thor, szívesen benne lennék😂😂
Végre új videó köszi Thor te vagy a legjobb❤❤
4:50 milyen 28ezer😂😂😂
nekem is van true gold skinem true silver nélkül
3:39 nekem is van😮
3:32 nekem is van aszem 2 vagy 3 ilyenem😂. Nem baj thor, elnézem :))😂😂
600 êv után leváktad a hajad😮
4:57 bro az fogjon füvet🙏🏻🙏🏻
nekem nagyon tetszet a vidi csak igy tovább
nagyon ügyes vagy sok sikert az 100e feliratkozóhoz
Hajrá
te vagy a legjobb vidis
Kelgozelebb próbálj teamelni
Csak AFK és úgy 😂
Nem léphec pl zöld színre vagy ilyesmi re jó videó lett❤❤❤
Dynával 1k kupa de csak dyna jumppal mozoghatsz😊😂
Jó volt a videó👍
Nagyónjó de vicceseb lenne pl coltal❤
van amit egyaltalan ertesz hogy hogy tud megtortenni?
Nekem pont 20 orája van ki rakva a videó és 20 brawl stars dolog😂
Volt egyszer amikor finx be jött a játékba és ha a megállíto gadgedjét használtad a spike kaktuszán akkor az egész Game ki crashelt
Nice vidi de beanel volt több kupas kari mégpedig mortis 70kval
Te vagy a best
Menő a vidi !!!!
szia Thor! a discord szervereden mért nem látom a szobákat?
Sziasztok!
Te vagy a leges leges leges leges leges leges leges legjobb ❤
Nagyon jo lett!
Köszi a tippeket
Mindig hallgatom a tévémen a videóidat! Fingottam😮
Szia Thor nagyon jó lett!
Szia Thor csak azt szeretném mondani hogy nagyon köszi ez sokat segítet. Tökre jó videóid vannak
Szuper volt a vidi holnap jöhet a kövi rész xd😂
Megszereztem siriust
Gaming of ThunderOneOne
Jó lett a videó
Itt egy trükk a chaos drophoz mindig a szöveget kell a ultra legendary mitik epik vagy super rare vagy rare❤❤❤
9:48 csak én vettem észre hogy az van írva "sirius shadowi feltudjék venni a Gus szellemet"?
Jó lett
Jó lett
3:17 szia, az japán
5:57 😂
❤
Nagyon jó lett!
Hogyan sorsolod ki a bp-ket?
7:00 gyorsabb lett a labda😅😢, csak messzebbről működik
W videó
3:08 az a kit stu. counterlés sprout fallal a legkönnyebb, mortis dashel prdig a legnehezebb de azzal is lehet ha 0 pinged van
Ww jo let a vidi remelem meg nyerem😊
cső
Köszi használni fogom
2:19 még mindíg működik😅 de nem túl hasznos ha nem tudod 90% pontossággal megcsinálni
7:12 ezt pachelték
Jo lett a video w fogom hasznalni a trukoket
absolute cinema
hallod ha megprobálod a káosz droppoknak az alsó sarkát akkor azért lehet nagyon jokat nyitni(saját tapasztalat)
Mega boxbol ki nyitottam sandyt
Nekem is volt
Èn az àsitosat meg a nevetös clash rohamos pint használom amit a supercel storba lehet meg venni
Hol tudom megnézni?
Èn a colette pin-t hasznàlom😂
Ezt "🤫"a pint hogy lehet megszerezni?😂 Btw:90k van
Nekem egy ritka world finals pin van beállitva aki mutatja a peace jelet
1 vagyok
Hát ez igaz de engem igazából nem érdekel
Én nem soktam pushulni mert folyton változtatom
Te mondod😂😂😂
2 eleg
ingyen kupa ?! ingyenes a game
Amúgy… mindig igyen vannak a kupák… csak.. így.. btw
Második 😂
Az szép 😂
az szivás,rosz hogy kiveték a ládákat
Veréb😂😂😂😂😂xddddd lmao
Szia thor köszönjük a subot
jó lett! :D
Jó lett:)
Szia Thor csinálni akarunk a barátaimmal egy videót esetleg tudsz írni egy irl kihivást?
Nagyon jó lett a videó!❤ Viszont a végén nem voltam ott😢
Amúúúúgy
Na éppen én vagyok 2000. Like oló
Szia thor ha nem tudtad volna miután elhasználod Ali szuperjét nem attckolsz ameddig le nem jár a szuperje és miután lejár a szuperje attackolj egyet egy enemibe és megkapod az extra damaget
Az elején kihagytad a goldot Xd😂
Sajnos prestige 5 olyan nehéz volt hogy phys abba hagyta rajta a phust
És akkor jönnének a kisgyerekek: nekem megvan a prestige 150 😂😂😂❤😂🎉😮
Szia Thor! Physic már nem fog pusholni szóval még sok idő lesz az első prestige 6, de kínai bs-be valaki már prestige 9
Hol a season 50?
Én szerintem is a legjobb seasone a Stranger Thingses seasone, a matchmaking az totál fail volt, és nagyon könnyű volt kupát pusholni... Remélem lesz még ilyen...🔥
Te vagy a legjobb thor
Bro 61 ezer bling?
A profil icon igaz
😂😂😂
Az jo
Nekem meg van
Már mióta vissza tért
volt eddig valaha egy video otleted amit nem mastol loptal?
Anno jacky attack vég3 is 1 et sebzet bug miatt😂 de rég volt😂
Jó
LOL
Teljes mértékben igazad van de tényleg De akkor miért csináltál vele videót? (lehet csak rosszul emlékszek)
Van creator kodod? ha igen mi az?
Szia! Örülök, hogy egyre többen csinálnak erről a témáról videót. Ha bár mondtad, hogy nem szeretnél több ilyen videót csinálni, a Hunter “Csapatból” a még szerintem károsabb NGT Noel-ről. Van egy klippem is ahol egy brainrot játék-ban egy kisgyereknek családbarátsághoz közel nem lévő szavakat mondott. Egyébként a tábor amiről beszéltél az nem mindig volt egy csak a pénzre fókuszáló átverés. Kb 3-4 éve hívják meg Hunter rendszeresen. Az elején már normálisabb volt, de amint meglátta, hogy mennyi pénz van belőle egyből kihasználta és már élőben is lehúzta a nézőit. Én elmentem 3-szor abba a táborba, ugyanis mostmár az egész tábor csak a roblox-ról szól, de régebben ez egy normális játék volt normális játékokkal és még élveztem is. Mostmár nem tudnám.
Nagyon jó hogy már te is csináltál ezzel kapcsolatban videót!
Default shelly:
Velemis megtörtént a kisakuntomon
Nekem nincs meg a goldbdoug XD
😊😊 velem is így volt😊😊
9:24 ha nem stuval próbâlod, talán meg lett volna
8:14 minimum 7, de 7 után már sajna nem ad több csillagot🤣
3:00 nekem most ez van beállítva😂, nem is tudtam, hogy ilyen régi
milyen oldalon nezzdet meg a teget Ryenek???
ezt a videot látam már egy külföldi videostol
Igazad van nemlehet rossz a Starr Nova nekem is meg van 2 kedvencem a 1 Chester
Szégyen külföldi videóst kopizol
5
6-os
Legyen mar munkad unc✌️✌️



