Volver a YouTube
YouTube
Polonia

Doknes

WITAJ W MOIM ŚWIECIE. Hej, zajmuje się tworzeniem filmików na YouTube od 2010 roku - nagrywam głównie Minecrafta bo mogę i lubię :)

Suscriptores
1.4M
Vistas
694.3M
Vídeos
3,707
Ganancias mensuales estimadas
$2,505 - $4,175
Channel owner
Unclaimed

To claim this channel, temporarily add mc.game to the channel description on YouTube, save it, then click below.

Log in

Vídeos del canal

Vídeos almacenados de más de 60 segundos, ordenados por Me gusta de mc.game y luego Me gusta de YouTube.

Me gusta en YouTube
15,640
Vistas
296.3K
Me gusta en YouTube
10,855
Vistas
239.7K
Me gusta en YouTube
8,794
Vistas
238.6K
Me gusta en YouTube
8,365
Vistas
259.6K
Me gusta en YouTube
8,232
Vistas
240.1K
Me gusta en YouTube
8,016
Vistas
217K
Me gusta en YouTube
7,786
Vistas
225.3K
Me gusta en YouTube
7,651
Vistas
251.4K
Me gusta en YouTube
7,648
Vistas
207.8K
Me gusta en YouTube
6,938
Vistas
213.4K
Me gusta en YouTube
4,560
Vistas
104.9K
Me gusta en YouTube
3,488
Vistas
73,176
Me gusta en YouTube
3,433
Vistas
100.1K
Me gusta en YouTube
3,120
Vistas
56,967
Me gusta en YouTube
2,806
Vistas
63,820
Me gusta en YouTube
2,803
Vistas
73,656
Me gusta en YouTube
2,729
Vistas
45,074
Me gusta en YouTube
2,707
Vistas
74,365
Me gusta en YouTube
2,445
Vistas
49,278
Me gusta en YouTube
2,436
Vistas
49,610
Me gusta en YouTube
2,385
Vistas
51,767
Me gusta en YouTube
2,372
Vistas
58,251
Me gusta en YouTube
2,338
Vistas
52,499
Me gusta en YouTube
2,321
Vistas
60,745
Me gusta en YouTube
2,276
Vistas
46,725
Me gusta en YouTube
2,226
Vistas
47,796
Me gusta en YouTube
2,217
Vistas
42,736
Me gusta en YouTube
2,173
Vistas
46,518
Me gusta en YouTube
2,027
Vistas
46,999
Me gusta en YouTube
1,926
Vistas
37,798
Me gusta en YouTube
1,916
Vistas
44,861
Me gusta en YouTube
1,732
Vistas
43,343
Me gusta en YouTube
1,731
Vistas
39,338
Me gusta en YouTube
1,726
Vistas
37,666
Me gusta en YouTube
1,635
Vistas
43,734
Me gusta en YouTube
1,117
Vistas
19,781

Cortos de canal

Cortos almacenados de hasta 60 segundos, ordenados por Me gusta de mc.game y luego Me gusta de YouTube.

Me gusta en YouTube
64,040
Vistas
1.3M
Me gusta en YouTube
34,767
Vistas
730.3K
Me gusta en YouTube
31,411
Vistas
812.4K
Me gusta en YouTube
29,514
Vistas
514.3K
Me gusta en YouTube
26,602
Vistas
451.8K
Me gusta en YouTube
25,125
Vistas
412.5K
Me gusta en YouTube
20,156
Vistas
562.2K
Me gusta en YouTube
18,189
Vistas
389.4K
Me gusta en YouTube
15,253
Vistas
465.6K
Me gusta en YouTube
11,139
Vistas
427.6K
Me gusta en YouTube
2,363
Vistas
80,997
Me gusta en YouTube
735
Vistas
20,709

Comentarios del canal

Comentarios debajo de los videos de este canal, ordenados por recuento de Me gusta.

Szczerze, zajebisty odcinek:0 mozesz w przyszłych odcinkach dodać na początku krótka cut scenke, gdzie jest np. noc jakieś shaderki mroczne jak wchodzisz do domu gdzie są właśnie wszystkie te obrazy i wprowadzasz do odcinka takim mrokawym klimatem

Me gusta en YouTube
7

Nie chcieliśmy realistycznej wody która by przepływała przez płoti. A teraz narzekamy że woda nie ma praw fizyki. :3 No cóż, życie.

Me gusta en YouTube
410

Jak coś to przypominam, ze nie jest to seria fabularna, a seria gdzie youtuber zostaje wystawiony na próbę rozwiązania zagadki - piszcie kogo zaprosić do następnego odcinka 😉 Edit: nie jest to przełożenie serii danganronpy do Minecrafta, a wrzucanie youtuberow na różne zagadki w realiach Minecrafta, i tak - zagadki będą zwykle bazować na różnych już istniejących w popkulturze, jednak sednem nie jest fabuła sama w sobie, a wyzwanie YouTubera do rozwiązania tych znanych zagadek.

Me gusta en YouTube
320
#32 @Garfield_real_official
3 WYCOFANE RZECZY z MINECRAFT

Najpierw nie chcą realistycznej wody a potem narzekają na minecrafta za to że, nie ma logiki. :/

Me gusta en YouTube
120

Dzień 1. Pomysł na troll: Atak Armii na widza (czy coś takiego nwm). Moim zdaniem pomysł jest mega. Budujesz baze w stylu wojskowym, jakieś zbudowane pojazdy czy coś, płot z drutem kolczastym (pajęczyną). Wbijasz do widza w jakimś skinie żołnierza, i mówisz że potrzebujecie wsparcia podczas ataku na innego gracza, i prowadzisz go do swojej bazy. W KTÓREJ jest około 50-60 pillagerów, którym przerobisz skórke na jakichś żołnierzy, i pózniej zabieracie ich jakoś do bazy gdzie bedzie jakiś inny widz (lepiej około 4-5 widzów w nethe zbrojach) i wbijacie ich, i próbujecie go rozwalić. Jak sie uda go pokonać to git. A jak przegrywacie to ty uciekasz i go zostawiasz xD

Me gusta en YouTube
78

5. Kocioł jest dobrze izolowany od otoczenia 4. To miniasteroidy z wodoru, który pod wpływem tarcia z atmosferą utlenia się i powstaje woda - tak było, nie zmyślam. 3. Jak wiemy człowiek to głównie woda, więc skoro Steve opada na dno, to jest on zimny. 2. It's a kind of magic! A tak serio, to są tam miniryby, które wychodząc na powietrze pod wpływem ciśnienia się rozszerzają i są duże. 1. Steve potrafi wspinać się po dywanie.

Me gusta en YouTube
61

na pewno jakaś osoba z komentarzy miała błąd w napisie tylko nie zobaczyła xd

Me gusta en YouTube
56

A próbowałeś zbić śnieżkę na twardą, i zostawić na chwilę do zmrożenia dodatkowo? Tym można gwoździe wbijać, więc smoka też dałoby radę zabić

Me gusta en YouTube
28

Dla tych co do końca nie zrozumieli. To fiona czyli ofiara wzieła nóż z kuchni bo planowała morderstwo zamieniła sie z alexem pokojami tak żeby nikt nie wiedział. Napisała Leonowi że chce z nim porozmawiać a tak na serio chciała go zabić po to był jej nóż. Kiedy leon wszedł zorientował sie co sie dzieje i postanowił sie obronić biorąc katane która leżała na stoliku. Walczyli ze sobą aż w końcu leonowi udało się walnąć fione w ręke którą sobie wtedy zwichneła i upuściła nóż bo właśnie w tej ręce go mniała. Alex powiedział jej że drzwi do łazienki są zepsute i że trzeba je otwiarać podnosząc klamke do góry. Tylko ona tym wiedziała a leon nie. Więc sie tam zamkneła, leon probował do niej wejść ale nie mógł bo drzwi były zamkniete. Każdy pokój mniał zestaw narzedzi. Więc leon zaczął go szukać w szafce aż go znalażł. Używając śróbokręta wyważył drzwi do łazienki. Wziął noż który fiona wczesniej upuściła. Zanim ją zabił fiona zdąrzyła napisąć imie sprawcy ale siedziała od tyłu więc napisała imie na odwrót. Wtedy leon ją zabił. ale musiał pozbyć się dowodów odłożyl katane na miejsce, wziął swoje zakrwawione ubranie i chciał je spalić ale drzwi do spalarni były zamknięte. Więc ukradł kule temu wróżbicie a skoro był bejsbolistą (idk jak sie pisze XD)to mniał skila i mógł trafić do włącznika spalarni kulą. Wrzucił ubrania ale rękaw wystawał z pieca ale on nie mógł nic zrobić, rzucił kulą która aktywowała piec i sie rozbiła. Niestety rękaw wystawający z pieca sie przypalił i odciął od reszty ubrania spadając na ziemie. A pod koniec Zapytacie sie co chciała zrobić fiona z leonem. Jak już mówiłem zaprosiła go żeby go zabić a zamieniła sie pokojami z alexem bo chciała na niego zwalić winę. Wkońcu jak on bedzie mowił że sie z nią zamienił to ona bedzie mogła powiedzieć że nie i KABUM...... O i opowiadałam jak było w danganronpie bo oni żeby uciec z takiego budynku musieli zabijać i dlatego doszło do smierci ale w tym odcinku tego nie było bo nie chcieli do końca kopiować więc powiedzieli ze fiona wzieła nóż bo chciała sie bronić. o i ona nazywa sie Sayaka ( tak żebyście wiedzieli).

Me gusta en YouTube
13

Moim zdaniem połączyć brak błędów w javie i dużo małych mechanik bedrock i było by pysznie (A i wypierdzielić micropłatności bedrock😐)

Me gusta en YouTube
11

siema mam pomysł na trolla pod tytułem "dziadek Michałek" obok bazy widza wystarczy zbudować bazę z klimatem z lat dziewięćdziesiątych i być typowym dziadkiem, który opowiada różne historie, a gdy się skończy, opowiedać to wszystko z danej historii się dzieje w grze (pomysł na historie zależy od ciebie).

Me gusta en YouTube
9

Lol mieliśmy pretensje jak mojang chciał zrobić nową strukturę wody a teraz kiedy jej nie ma bo jej nie chcieliśmy to wszyscy mają pretensje że woda w minecrafcie jest nielogiczna i bezsensowna

Me gusta en YouTube
8

Czuję, że nie byłeś jedyną osobą która tak myślała, też jeśli chodzi o mgłę. O tym wiedzieliśmy już od dłuższego czasu, zresztą, było to już na wersjach Konsolowych więc w pewnym sensie było to już w grze

Me gusta en YouTube
8
#69 @idkwhattosayherebutiplayroblox
3 WYCOFANE RZECZY z MINECRAFT

Blokowanie mieczami zostało w „MINECRAFT 360 edition”

Me gusta en YouTube
7

No nareszcie jakieś fajne ciekawostki a nie wiesz że jak nazwiesz name taga dinerbone to mob się odwraca

Me gusta en YouTube
5

Grałem całe życie na konsoli i jak próbowałem dziś pofarbować wodę na Javie to sie załamałem XD Nie wiedziałem o tym

Me gusta en YouTube
4

jakieś 7 lat temu faktycznie nikt o tym nie wiedział ALE MINECRAFT MA JUŻ 15 LAT A PRZEDSTAWIASZ RZECZY SPRZED 7 LAT

Me gusta en YouTube
3

Ja tak przewidziałem pociągi z LEGO City. Najpierw arktyczny, potem policyjny. Ciekawe jaki będzie następny 🤔

Me gusta en YouTube
0

Pomysł na troll: Wiem że to dłuższe niż wszystkie rozprawki jakie pisałeś ale warto (16 dzień czekania, Mam ubogą nazwę ale jest śmieszna więc jak wybierzesz mój pomysł to jej nie zmieniaj): Doknesy troll na widzach (bo wydaje mi się że jest za krótki żeby był na jednym graczu). Od razu ci mówię że samemu tego trolla nie zrobisz więc bierzesz najlepiej 2 youtuberów może być jeden ale będzie trudniej i ogólnie im więcej tym lepiej. Każdy robi sobie 2 konta lub nawet 3, ale ty robisz o jedno mniej bo będziesz też trollował tym kontem które już masz. Wszystkie konta muszą mieć podobne nicki do Doknesss i mieć twojego skina. Najpierw zaczynasz powoli budować jakiś zamek na fakeowym koncie obok widza czy coś w tym stylu ale tak żeby cię przyłapał potem mu mówisz że chciałeś go strollować ale niechcący się ujawniłeś potem przychodzi inny fake doknes i zabija tego wcześniejszego doknesa na hita i mówi że to on jest prawdziwym doknesem i tak w kółko i kiedy już przelecisz w ten sposób wszystkie konta oprócz oryginalnego to wszystkie doknesy nagle przybiegną i zaczną się kłócić i bić łapkami aż w końcu przyjdziesz na swoim oryginalnym koncie i zabijesz te wszystkie doknesy każdego na hita i mu wyjaśnisz wszystko. Sorry że takie długie ale naprawdę musiałem to dokładnie opisać.

Me gusta en YouTube
300

hey! itsoreo here. thanks for featuring my video! we spent over a year studying the glitch and it's a sort of variant to the actual ghost dimension

Me gusta en YouTube
177

Doknes zrób serie gdzie zaczynasz na takim świecie od nowa, fajnie by było takie coś oglądać 💓

Me gusta en YouTube
142

Dzień dobry panie Doknesie dziękuję że pan był na moim serwerze ❤ Będę musiała kiedyś zaprosić Pana na mój drugi serwer który akurat jest kinda nowy i tam nie ma dużo takich brzydkich rzeczy jak na tym. Przepraszam że musiał pan widzieć takie rzeczy😔😔 Jest mi niezmiernie przykro. Pozdrawiam i życzę smacznej kawusi Zuzia :3

Me gusta en YouTube
91
#130 @Swizzy_77
NOWA PRZYGODA CZEKA!

Po okładce shortsa myślałem że doknes coś własnego stworzył XD

Me gusta en YouTube
79
#133 @kris_a_furry
Zostałem BLOOP w Minecraft

i perfekcyjnie do jedzonka smacznego wszystkim co jedza btw (^^)

Me gusta en YouTube
74

15:53 Ten gość miku008 coś za bardzo podejrzanie dobrze przeskakiwał na te barier blocki w pierwszym etapie, czyżby zmienił sobie texture packa?? należałoby to sprawdzić edit: Teraz obejrzałem całość i on na całym torze wydawał się cheatować i jeszcze wygrał... Doknes, weź go na sprawdzanie czy coś

Me gusta en YouTube
57

Typowy dzien na mc Extreme 🔥 W tej wiosce wydarzylo sie wiecej w 1 dzien niz w ostatnim miesiacu w mojej szkole ❤ SZARY TO NAJLEPSZY DYKTATOR ❤ Gdybym wiedzial ze film jest nagrywany to bym sie bardziej skupil XD chaos mocny tam byl

Me gusta en YouTube
55

przysięgam,. to najbardziej komunistyczne miasteczko w minecraft: patodeweloperka, wszędzie szaro, bieda, puste sklepy, reżim pod pretekstem lepszego życia, władca, którego wszyscy się boja i agresywni policjanci XDD

Me gusta en YouTube
46

Łatwo jest oszukać graczy crafteda. Szczerze, to dawniej myślałem, że ty te odcinki ustawiasz (może niektóre tak, ale nie wiem), ale patrząc po tym, że kiedy ja sam robiłem trolla na halloween na craftedzie i się łatwo udało z@bić 5 graczy jako impostor w bazie. W dodatku bez podejrzeń XD, to wierzę Ci.

Me gusta en YouTube
41

Doknes byłeś w naszej bazie w kościele i ty oznaczasz centralnie nad nasza baza brukiem. Możesz to usuwać po odcinkach bo my próbujemy ukryć ja w 100% i budujemy na 30h a ty odwalasz coś takiego.

Me gusta en YouTube
35
#163 @Zwiadowca.nr14
Oto Mój Świat w Minecraft

( 9:24 ) Doknes: ,,nie umiem budować". Też Doknes i jego szklarnia...

Me gusta en YouTube
31

11:02 kto to był i z kim obecnie grasz na nim?, mnie to ciekawki

Me gusta en YouTube
29

Zrób trolla Interstellar. Po prostu nie będzie mógł uprawiać roślin i będzie zmuszony polecieć w kosmos (naprzykład maksymalna kratka albo lepiej gdzieś w the end) i tam okaże się że planety się nie nadają i nie da się wrócić i by uratować cały świat musi skoczyć do czarnej dziur czy coś sam sobie wykombinujesz resztę.

Me gusta en YouTube
27

Ten kanał to jeden z tych, na które trafia się przypadkiem, a potem zostaje się na długo. Sprawdziłem z ciekawości i wyszło, że subskrybuję od 27 listopada 2019 roku i szczerze? ani przez moment nie było to przypadkowe kliknięcie. Doknes masz ten swój specyficzny styl, bez spiny, bez udawania, za to z pomysłem i klimatem, który po prostu wciąga. Fajnie obserwować, jak kanał z czasem się rozwija, a jednocześnie nie traci swojej tożsamości. Ten odcinek tylko przypomniał mi, dlaczego zostałem tu na dłużej. Dzięki za konsekwencję i autentyczność oby tak dalej 💪🖤

Me gusta en YouTube
26

Ten drugi serwer to mapa z neta, gram od 2012 i wiem że wiele osób pobiera mapy z neta żeby się chwalić że są pro graczami, poza tym byłem na wielu serwerach jako gracz czy admin i wiem że serwery tak nie wyglądają. A już na pewno nie na aternosie. Ogólnie to są ludzie którzy tworzą takie mapy tego typu żeby były do pobrania na planet minecraft czy w sklepie na bedrocku i oni zawsze używają worldedita, voxelsnipera i innych programów bo ręcznie to zajmuje setki godzin. A na aternosie taki worldedit ma znacznie mniejsze możliwości ze względu na ograniczenia pamięci RAM serwera jakim jest aternos, bo wątpię że aternos się poprawił pod tym względem, ponieważ miał być po prostu łatwym w obsłudze i darmowym hostingiem serwerów. I jak ktoś myśli że oni to naprawdę budowali to niech się zastanowi czy sam by to zbudował, a z doświadczenia wiem że jest masa ludzi którzy pobierają mapy z neta żeby nawet nie wiem po co, żeby czuć się lepszym czy co, ale znam masę osób które miały takie "super" mapy na serwie a potem się okazało że wszystko jest z neta. Pozdro Doknes dobry film

Me gusta en YouTube
23

Najbardziej oczywisty i sztuczny troll kiedykolwiek. Każdy kto by go spotkał od razu na 100% wiedział, że to Doknes. Najlepsze są trolle które nie są oczywiste tak jak kiedyś

Me gusta en YouTube
23

Nick:McBloodBoss siema doknes to znowu ja może wczesniejsza oferta zbudowania dla mnie bazy nie była dla ciebie korzystna ale teraz mam pare innych pomysłów na odcinek Jestem duzym fanem star wars najwiekszym wsumie i mam taki pomysł ze nagramy troll albo event z star wars moge wszystkie budowle i wszystko porobić poniewasz mam doswiadczenie w budowaniu Event Kto ostatni zostanie na Gwiazdzie smierci Troll:Ze przychodzimy do gracza albo przychodzisz rozgrywasz odcinek jak chcesz i mówisz widzowi ze zachwile gwiazda smierci rozwali cały serwer dostaniecie sie do gwiazdy smierci i mozna zrobić komendami gwiazde smierci i ten wybuch Wysyłam ci też zdiecia wyglądu tej gwiazdy smierci Jak nie chcesz ze mną tego nagrywac to przynajmniej daje ci pomysł Bo wiem ze Władcy Extreme McBloodBoss raczej nie dasz komend no ale wiesz no to pozdrawiam jak bys chciał cos z tego ze mną zrobic to będe jutro 12.5.2026 o 18 30 na serwerze albo poprostu odpisz na maila pozdrawiam

Me gusta en YouTube
17
#196 @Radek-e6t
NOWA PRZYGODA CZEKA!

Myślałem że to ty coś stworzyłeś

Me gusta en YouTube
16

Doknes jak coś co do tego cleara to jak ktoś ma full ity to clear a jak ktoś nic nie ma i gra na full odpale to perm i zależy czy taki w fullu gra na kill aurze itp czy na xrayu jak na fullu to perm jak na xrayu to clear możecie rozpatrzyć ten komentarz❤

Me gusta en YouTube
12
#220 @Kochanowski2
Zostałem BLOOP w Minecraft

czy gdzieś macie rozpisane jakie mody można korzystać na tym serwerze np Litematica chyba nie jest szkodliwa po za eventami

Me gusta en YouTube
10

Papuga troll na widzu. Przebierz się za papugę i przychodzisz do widza, widz będzie chciał cie oswoić i jak nie będzie działać to najprawdopodobniej napisze coś na chacie i ty to powtórzysz to co on napisał i tak do końca do trolla. Papuga może psuć bazę widza

Me gusta en YouTube
9

rób ich więcej! :D byłam helperką+ na pewnym serwerze surv który jest aktualnie martwy bo właściciel jest pazerny i serwer jest premium. sprawdziłam 3 osoby w ciągu swojej administratorskiej ,,kariery". sprawdzałam kogoś rutynowo. typek nie mial nic, pousuwał wszystko. ale był jeden plik "ukryty" o nazwie "ultimate-xray" wokół ok. 1600 plików haha :F dostał bana na 30 dni to było już dawno temu, ale to były dobre czasy haha 3 godziny czekałam aż się w pełni załaduje folder i tego typu rzeczy 🙂‍↕️ potem sie zalogował z MK.

Me gusta en YouTube
9

Więcej takiego montażu, i owiele więcej takich trollow strasznych prosimy! Takie trolle są najlepsze, sugeruje może yeti troll na widzu, lub inwazja ogromnych instektow w bazie proszeeee

Me gusta en YouTube
8

Mam kilka pomysłów na następne bazy dla widzów. Dzień ja już nie wiem chyba 16 czekania aż któryś zrobisz 1 taka co po godzinie wybuchnie 2 taka zrobiona tylko z niezniszczalnych bloków 3 taka co nie istnieje 4 taka co jest cała z craftingów 5 jakaś struktura przerobiona na bazę

Me gusta en YouTube
8

doknes pobierz sobie moda o nazwie voxy to jest lepszy distans horizons bo nie ma tego rozmazywania dalekiego obszaru a masz normalnie bloki widac nawet jak jestes 10k kratek od zaladowanego chunku a nie zabiera duzo gpu i ram prawie tyle samo co distans horizons

Me gusta en YouTube
7

Ej proszę o pomoc niemogę wejść na serwer wyświetla mi się <arg:0> 😢 zgury dzęki

Me gusta en YouTube
6

No i fajnie zrobiony film , nie podwaliłeś z zagranicy, dałeś w opisie źródła, przekazałeś treść w swój własny sposób

Me gusta en YouTube
6

DOKNES ZRÓB KEBAB PRANK NA WIDZU.(więc to będzie polegać na tym Że zmienisz texture różnych rodzajy podejrzanych potrawek na kebaby I zmienisz texture autocraftera na jakiś stół do kebaba ( autocraftera używa się np Red stołnowom pochodnią lub innymi rzeczami z Red stołna ) i jeszcze dodaj jakiś swój pomysł ) zrobisz muj pomysł chociaż jak tak to byś nie odpisał.

Me gusta en YouTube
4
#252 @sharks_in_the_stars
Oto Mój Świat w Minecraft

Błagam zrub nową serię gdzie zaczynasz na takim świecie od nowa, fajnie by się oglądało taką spokojniejszą serie. Ale fajnie by było gdybyś podzielił się jakie mody masz na tym świecie bo mega fajne

Me gusta en YouTube
4

Pomysł na troll: rozbudowa miasta: znajdź np. dwójkę widzów co mieszkają na POWIERZCHNI i może w wiosce i udawaj się wprowadzasz a później twój np. "kolega" a później jeszcze "losowy nowy ktoś" i ostatecznie niech im się wydaje że właśnie powstało tam miasto ( a te inne osoby to tak naprawdę inne twoje konta i inne konta osoby zaproszonej na film)

Me gusta en YouTube
3
#258 @JeleńZdziczały-g5o
NOWA PRZYGODA CZEKA!

BRAWO DOKNES JESTEŚ NAJLEPSZY WIDZIAŁEM W TLE ŻE OGLĄDAŁEŚ STAR WARS !!!

Me gusta en YouTube
3

Doknes zrób trolla że zmniejszasz skina na zwykłego deskowego typka. W jego domu Podchodzisz do niego coraz bliżej ale jak spojrzy na ciebie czekasz chwilę i znikasz. Jak stwierdzisz że jesteś wystarczająco blisko to odrazu jak na ciebie spojrzy rzucasz się na niego i daj mu efekt kręcenia się w głowie, teleportujesz go do przygotowanego terenu z desek albo czegoś innego potem rób co ci przyjdzie do głowy mistrzu

Me gusta en YouTube
3

Nawiedzony szpital lub dom troll na widzu. W regionie budynku jest otoczony tabliczkami (albo płotkami) jest napis opuszczony budynek (czyli dom lub szpital) i widz niszczy płot żeby mógł wejść do danego budynku, i widz usłyszy z dala dźwięk dzwona. Widz może się przestraszyć albo idzie dalej. I jeszcze raz usłyszy dźwięk dzwona tylko trochę z bliska i dany budynek okazuje się nie opuszczony a nawiedzony... Resztę nie mam pomysłu na nawiedzony budynek ale możesz zrobić resztę własny troll

Me gusta en YouTube
1

Mam pomysł na odcinek: próbujesz zbudować bazę od 0 na świecie darkness. Myślę, że nawet fajniej byłoby gdybyś zaprosił kogoś do tego odc

Me gusta en YouTube
1

----zbuduj bazę pod spawnem (że dostęp jest jedynie przez jakiegoś cavea lub przez różdżkę) i pamiętaj aby wyłączyć w tamtym miejscu strefę ----zbuduj bazę na CAŁY chunk (tak to się chyba pisze) w endzie, że może być taka sytuacja, że ktoś na elce leci i taki słup z bazą jest ----Zrób bazę w bazie widza do której wejście jest po przejściu przez portal. ---- DZIEŃ 35 czekanie aż wykorzystasz free pomysły Doknes jeśli to czytasz to daj znać co o tych pomysłach sądzisz

Me gusta en YouTube
1
#282 @Pixel_Live42
Zostałem BLOOP w Minecraft

najlepszy troll od czasu poprzedniego w tym stylu, z tego co pamiętam o wężu

Me gusta en YouTube
1
#285 @UknowTheory
NOWA PRZYGODA CZEKA!

niezonaczona reklama, uokik lubi to :)

Me gusta en YouTube
0

Mogło być nowa przygoda szczeka bo piesek jest na miniatórce Fajny pomysł z tym zbieraniem proszę pokazuj na filmach ile zebrałeś zawszę ❤

Me gusta en YouTube
0