
Jam jest Jakub
Jeśli chcesz się skontaktować w sprawach biznesowych/współpracy to zapraszam: [email protected]
To claim this channel, temporarily add mc.game to the channel description on YouTube, save it, then click below.
Log inVídeos del canal
Vídeos almacenados de más de 60 segundos, ordenados por Me gusta de mc.game y luego Me gusta de YouTube.
Cortos de canal
Cortos almacenados de hasta 60 segundos, ordenados por Me gusta de mc.game y luego Me gusta de YouTube.
Comentarios del canal
Comentarios debajo de los videos de este canal, ordenados por recuento de Me gusta.
"Niedobry kamień" XD
W naszych sercach tecnoblade❤
To chyba najlepszy detal tego filmu Edit: Wow! MAMO JESTEM SŁAWNY
nie doceniałem was, ale jak widać na anarchii istnieje drużyna, która jest w stanie konkurować z 66 😎
Giga mocny film 😈🔥
Jest w scenie po napisach XD Edit: Pozdrawiam osoby które dały się nabrać na Baita ^^
Oraz Ruscy, Ukraińcy Białorusini, Bułgarzy, Chorwaci, Północni Macedończycy, Serbowie, Łużyczanie, Bośniacy i tak wiele że wszystkich nie wymienię
Za co siedzisz.... CHICKEN JOCKEY🔥🔥🔥🗣🗣🗣🔥🔥🔥🧟♂️🧟🐔🐔
Steve jest tak silny, żeby mógł bez problemu słoik odkręcić xd
"stary przestań próbować, nigdy nie wykopiesz niedobrego kamienia D:<"
Są różne odmiany kaktusów, niektóre rosną 3cm na rok, niektóre 40cm na rok a inne jeszcze więcej, zależy jaka to odmiana, ile ma światła, składników odżywczych i gdzie rośnie.
EJ ALE NIE WYZYWAJ JACKA
Myślałem że chodzi o to że jak postawisz normalnie blok śniegu to kaktus się niszczy a jak postawisz z warstw śniegu to nie, ale to też fajna ciekawostka
Brat obejżał scene po napsiach w połowie montowania filmu😭🙏
Mc jarzynowa XD😂😂😂
Dobrze że ratujecie ten projekt
To lubi jakuba daje łapkę w górę
Plot twist: Jakubowi po tym filmie nie przybył ani sub
To się nazywa "Time Travel%" i jest to zupełnie inna kategoria, w której dozwolone są rzeczy, które wszędzie indziej są zbanowane
Śląski też jest
Technoblade na zawsze w naszych sercach
Chwila ciszy dla jego córki [*] 🕊️🕊️
Ja się zawsze wydostałem bez niszczenia tylko robiłem skok do przodu i drzwi się otwierają + się w dostajesz szybciej
Jeszcze była "świnka"... Dobrze nam znany technoblade🥲
"kto jest najsłabszym graczem minecraft, z pewnością 95% z was" tak właśnie Jakub szanuje swoich widzów
Pamiętaj żeby pobrać Operę GX, bo klątwa Cię dopadnie 😬 Link do pobrania: https://operagx.gg/GXJamJestJakub
A applas ma 5.000 k dni
Klask!Klask!Klask! Nawet z klaskania zrobią mode
W końcu ta seria wróciła!
11:34 jasne że bym się zrekrutował gdyby nie wiek xD 👇Team za młodzi na rekru Edit: dzk za 50 like misie ❤️🩹 Edit 2: jak będzie 100 like to idę na rekru bo już spełniam wymagania
Widok zniszczonej bazy braci 66 jest bardzo satysfakcjonujący. A tekst o end cristal-fobi jest genialny. I love N1
Kiedy brak zmian, jest najlepszą zmianą...
Jakub bo nie działa earth smp na bedrock, mógłbyś się tym zająć? (Pls lajkujcie żeby zobaczył)
No way! Powrót najlepszej serii😱😍
Jak tam się szamanaMC znalazł?😮
I jeszcze muzyka z Undertale, kocham
Czuję się to za wcześnie
Czy można przejść Minecrafta w 0 sekund? Tak, wystarczy ze nie włączysz stopera
Swoją drogą to tutaj dajemy znicze dla córki [*] 👇
╔════༺❀༻🐷༺❀༻════╗ 🌹TECHNOBLADE NEVER DIES 🌹 ╚════༺❀༻🪦༺❀༻════╝ (double tap to leave flowers)
Zrobił to specjalnie żeby być w topce xD
Najlepsza podróbka minecraft to crafting and buliding
Tylko mi to przypomina te czasy kiedy Szymek nagrywał serię pogromcy mitów 😢
Ale szkoda jeny to jest o matko współczuję mu kurde i wszystkim cukrzykom również lecz mu szczególnie
Przyczyna? Elytra. Niedosyć że zmniejsza prota o 4 levele to jeszcze zmniejsza armora o 8. Ciężko zginąć jest od zwykłych mobów z klatom. Nawet w komnatach próby. Nawet w komnatach dzieciaków z bad oman 4/5. To chyba najgorszy pogromca światów hardcore.
Była Alex ale na samiutkim końcu po napisach XD 😂
20 like pod komentarzem idę na rekrutację na administratora
Darmowa ranga MVP na N1MC.pl dla KAŻDEGO z kodem WAKACJE: /kod wakacje Ilość rang ograniczona! Kto pierwszy ten lepszy 🤪
13:05 dosłownie kosiarka xdd a i dzk za kordy dopiero zaczynam
Doszukiwanie się logiki w minecrafcie to tak jak szukanie miłości w burdelu
no to niezły gość xD
Te ludzie biorą się z tego że nie potrafią przegrywać i chcą zawsze wygrywać tak samo w Minecraft
Pomyśleć, że to dorośli ludzie
Siema jakub słyszałeś o swoich nowych siarkowych koleżkach?
kto chce żeby Jakub więcej nagrywał z Anarchi SMP 3?
Zacznijmy od tego, kto tam wejdzie xD
Nielogiczna rzecz: tłok potrafi przesunąć otwarty trapdoor, którego fizycznie nie dotyka
7:41 enziiiii
Dasz serduszko szefie?
Dajesz ludziom podpowiedzi jak dobrze wystartować i się wystakować dzięki
Czy tylko według mnie powtarzały się ciekawostki
Pobierz Operę GX już teraz i przestań panikować 😎 ✅ Link do pobrania: https://operagx.gg/GXJamJestJakub3
Ma skinka martwego xddd😅
cuż za nowoczesny serwer, który wprowadza niesamowite zmiany
R.I.P dla technoblade [*] 😢😢🗿
Jest jeszcze szekspirowski angielski, odwrócony angielski gdzie wszystko jest do góry nogami i elficki bodajże
do kolejnego odc. : jedna dźwignia dostarcza tyle energii że można oświetlić wszystko
Na końcu mnie rozwaliło bo się tego nie spodziewałem
Ja tam rozumiem terz mam cukrzyce typu 1
Dzięki za tą super duper przydatną informację.
Film od wujka I od razu dzień jest lepszy
"To nie ja umarłem; Mój świat umarł" Nigdy w życiu nie słyszałem bardziej bolesnego cytatu. [*] Dla jego córki 😢
6:50 to niezły ten hardcore z opcją respawn
A ja się z 200 dni cieszę na którym jak na spędzany czas nic dużego nie wybudowałem.......
5 MITÓW o SIARCE w MINECRAFT, o KTÓRYCH NIE WIESZ! ❌ 5 OBALONYCH MITÓW O SIARCE w MINECRAFT, o KTÓRYCH NIE WIESZ! ✅
Ciekawe kiedy applas zginie
Drogi użytkowniku proszę Cię, prowadzę śledztwo, które najpewniej pozniej ujawni że N1mc wróci na listy serwerow minecraft. Dlatego prosze Cię użytkowniku dolanczaj mi do tego disscorda Nie taki tajny serwer w opisie filmu masz. Wejdz bo nie będę mógł bez Ciebie cieszyć się sukcesem z zagadki o zaginionym serwerze n1mc. Dzień 1 wrócę tu do momentu kiedy n1 wróci i sprawdze ile osób mnie zalajkowalo. Pozdrawiam administracje całego N1mc
*Cukrzycę typu pierwszego Nie myl pojęć, bo to sieje dezinformację. Potem się ludziom wydaje że te oznaczenia wynikają z "powagi" cukrzycy. Tak naprawdę typ pierwszy jest wrodzony, zaś typ drugi jest nabyty w ciągu życia i teoretycznie każdy może ją dostać.
✅ Pobierz World of Tanks i dołącz do mojego plutonu: https://tanks.ly/4bldPSA ✅ Mój nick w gierce: N1_JakubYT (dodaje osoby z N1_ przed nickiem 🥰)
2:55 applas sigma
Ta kurwa powiedz to tym którzy weszli do pułapki na niezniszczalnym spawnie 😂
KieDy BĘdzIE 'KIEDY MINECRAFT JEST TOTALNIE NIE LOGICZNY' w 11 części miało być podsumowanie 1 sezonu
Jakub chciałbym cie zaprosić na jeszcze jedną małą niespodziankę ;)
Uwielbiam serię mitów, oby tak dalej :D ( 1:39 ale pali wrotę xD)
Jakub w ogóle nie rozumiem waszej kłótni z hozotem i drawiusem
Nie ja jestem głupi, dopiero teraz zauważyłem, że to na totemie to są skrzydła a nie ręce😅
ALE NIE WYZYWAJ CZARNEGO JACKA
W końcu ta seria wróciła Miłego oglądania
Pamiętajmy my wszyscy gramy źle w tę grę
Czyli ani jeden ani drugi nie stracili świata tak szczerze rekordy 1000 dni wydaje się realny
Szczerze, ten Netherowy sos jest ohydny. Najlepsze było Mcflurry. Zwykłe Lody śmietanowe z czymś chrupkim
W końcu Film z mitów dzięki Jakubie :D
Nowa edycja LIFESTEAL na N1MC.PL startuje już jutro o 18:00 (piątek)! 😲
może jest double jump, ale mogę się mylić
Odcinek Jakuba = lepszy dzień
Jest w scenie po napisach xdddd
Moja babcia mówiła ze ma soczyste , szlifowane i piekne piety🧐
Tego nikt sie nie spodziewał xdd
On to napisał 3 lata temu
13:16 ale mapa się nie aktualizuje więc musisz zrobić nową mape wtedy będzie budowla
Ale totem można dać jako niewidzialny 😅😅
Nie spodziewałem się tu wspomnienia o moim ulubionym hardcorowym twórcu w minucie 2:53
biedna makima dostała bana
co ma początek filmiku do jego końca?
To musial nie miec full enchantowanego seta
domagam sie powtórki mity o tym, że wielbłąd wsiądzie do łódki. Niektóre wielbłądy (jak endermany) nie chcą wsiadać do łódki, ale inny już to potrafi.
Najlepsza seria. Idealnie na wieczorek❤ Dziękujemy Jakubie
Tymczasem ja który przegrał z kolegą na lifesteal mając 2.5 razy tyle serc co on uderzając go 2 razy
Tak to sie dzieje jak folder mc jest ograniczony
Tyś jest Jakub, jam jest Cukier. Dzień dobry.
Miłego oglądania <3
To na końcu mnie rozwaliło 😂
24 kwietnia, wtedy miałem urodziny
Czyli równie dobrze można po prostu wyłaczyć timer.
Tehcnoblade zawsze w sercach 204,33 mln osob😢❤
✅ Nie taki tajny serwer 🤫: https://discord.gg/W37umx7KsS
3:53 Steve myśli że jest w niemczech w latach 30. XX wieku XD
Ten, który znalazł powalone generacje (jak Strongold połączony z Trial Chamber) to musiał mieć też i powalone seedy, że tak mu wychodziło, zazdroszczę. 😂😂
Ja pamietam jak kiedy gralem w hardocore i kiedys ta deta parowa z nethru mnie dupla wpadlaem w lawe i akurat strej szedl i mial siodlo a ja na niego wsiadlem zyciowy clutch
0:29 przecież to utrudnienie gry a nie ułatwienie, przecież wycięcie takiego drzewa zajmuje więcej niż kilka małych
2:59 applas referencja - git moment.
Myślę że każdy z nich miał kopie zapasową świata mimo wszystko
Ja mam teorie jak powstają te creepypasty, jeśli nie są fejkowe lub ustawione: 1. Admin mojangu który jakoś dołączył na serwer bo miał pozwolenie, Mojang może czasami wybiera adminów którzy będą trollować gracza 2. Wgrali mody o których zapomnieli 3. Haker, w skrócie to jest to samo co admin tylko bez pozwolenia przez hakera lub haker też mógł wgrać mody
Nielogiczna rzecz - świerki mają LIŚCIE a NIE IGŁY.
20:24 mozna leczyc golemy zelazem
Dziadek siemanko mega się to oglądało nawet nie wiedziałem o niektórych
Teraz po czyjej stronie wina , widza czy tego gościa 😅
Pełna lista texturepacków czeka na Was na tym Discordzie: https://discord.gg/V8QmUjy2vJ (na kanale ogłoszenia) 🙏
7:30 zapewne dlatego że mojang nie chciało mieć kontrowersji ( przez graczy , wiadomo dlaczego)
Oficjalna teoria jest taka że zrobił to po to by nie było ci przykro 😊
Zawsze muszę być w elce
Dzięki Jakub za miły początek weekendu
Jeżeli ten ziomek grał na multiplayerze, to nie ma dla niego ratunku. Jeżeli jednak na singlu, to jeżeli wyszedł by z gry kilka sekund przed upadkiem, a potem wszedł, to już by przeżył. :)
13:10 coś ty tam wybudawał
🔥Wpadajcie na streama dzisiaj o 18-00 👉 https://youtube.com/live/IshZ36Uhsg4?feature=share
Czuję się urażony jak nazwałeś koxa/notcha gapem
Mógł to spószczać warstwami
Diaxy w pułapce: *leżą* Wędka: pozwól mi się przedstawić
Tytuł: 24 mity Jakub: te 2 i kolejne 26 mitów
MR Jakub zajebisty montaż. Cel którego się podjełeś był bardzo trudny ale udany. Dzięki czemu zachęciłeś mnie do grania w mc bo jeżeli ty mogłeś to osiągnąć to ja też mogę. Teraz mam motywacje. Pozdrawiam
ja odsuszyłem monument ale niestety na kreatiwie używając gąbek i przebudowując monument i teren obok na odwzorowanie żywiołów ognia, wiatru, ziemi z kamieniem i wody ale przy niej ozdobiłem tylko wysuszoną część
Cookiegod ma hardcore chyba juz 10K dni
Tidzimi mentioned
Bardziej to realistyczne niż to że steve może nieść kilka milionów ton
Dzk za roxmb 😮
7:35 jak to obalony?
A sprawdzisz gdzie jest drożej? U wandering tradera czy na lotnisku?
0:50 no kto by się spodziewał
kto też czekał na powrót podróbek
o hell nah
I teraz wyobraźcie sobie steva z brzuchem który podnosi 64 blocki złota
najlepsze jest to że to było fajne 3 miesiące temu kiedy twój kolega GIBBON nagrywał rzeczy których nie mogłeś wiedzieć o Minecraft
Anarchia: Kurde nic się na serwerze nie dzieje! Jakub i reszta N1: My się za to weźmiemy😎
W sumie te sulfur cube ,które mają dirt w sobie zachowuje się jak prawdziwa ziemia
O elo wujek film na głównym kanale btw?
Uwielbiam aplasa walić łachudrę ( wandering_trading)
ja zdedalem na hardcore tak ze creeper wszedl do netheru a ja tego nie zauwazylem i odrazu kiedy wszedlem to creeper wybuchl a akurat nie mialem totemu
#autopromocja : pamiętajcie o /kod glowa na darmową rangę na n1mc.pl 👈
mega fajny film nigdy nie widzialem dolu bloku od 6 lat !!!
Nie zeby sie czepiac ale to taki "rookie mistake" dosłownie
Dasz serduszko?
8:44 wkońcu minecraft ma logikę
To pierwsze prawdziwe?
Kocham filmy tego typu Oby tak dalej Dziadek
50% patentów 50% memów.
9:12 zdjęcie profilowe przypadkowe
Najmocniejsze jest to że w doniczce ten kaktus stanie sie miniaturką
Większość tutaj nie obejrzała do końca wideo . BRUH
R.I.P SHULKER [*]
Sprawdź czy jak smok zje kostkę siarkową to czy zacznie pić wodę cały czas aż w końcu pęknie!
Mam dla ciebie mit bo nie wiem czy wiesz, ale najlepszym narzędziem na jaki możesz nałożyć silk touch to siekiera ponieważ nie zmienia to nic w jej użytkowaniu np. jak potrzebujesz drewno wydropisz drewno
Oglądne
0:38 mity o wersjach nagrywaj jak te wersje wyjdą a nie podczas ich rozwoju bo obalasz mity które na innych snapshotach by były prawdziwe
Myślałam że Żelazny XD
4:08 geometry dash base after base (baza za bazą)
do 12 odcinka: jak odpalisz portal do endu w endzie (oczywiscie na creativie) to tepnie cie do overworldu bez koniecznosci pokonywania smoka, a jak odpalisz poratal do netheru w endzie to on po prostu nie zadziala.
6:23 najgroźniejszą sytuacją przez którą można stracić swój świat to jest wtedy kiedy powiesz swojej dziewczynie że spodnie są na nią za małe 😅
8:04 masz włączone realistyczne cienie i dlatego jest tak ciemno w ustawieniach gry możesz tą funkcję wyłączyć i będziesz miał jasno i też możesz zablokować funkcję dnia i nocy i będziesz miał jasno.
7:22 chciał się do góry wystrzelić
Jakub bo te małe siarczane slime rosną z czasem albo jak je nakarmisz kulką szlamu
Siema pozdrowisz❤?
Pierwszy 🎉
ale te akcje miały zniszczyć speedruny a to są fartowne momenty
O a akurat sobie chciałam coś oglądnąć i tu taka niespodzianka
12:40 na logikę możesz oddychać pod wodą jakkbyś miał skrzela a ryba by potrzebowała mikstury oddychania poza wodą by miała płuca i skrzele
2:55 w końcu ktoś zauważył Zagłębie Sosnowiec
Drugi😊
Siema wujek😊❤🎉
youtubie nie musisz mi tego pokazywac bo juz obejrzalem odcinek👍
Jakub mam pytanie co sie dzieje z gibonem bo mega zajebisty kontent robił prywatne zycie?
2:35 pierwsze co jakub sprawdził jak się dowiedział że można wsadzać bloki
11:15 przyjrzyjcie się temu różowemu blokowi za nim. Czy mi się tylko wydaje czy to jest pół łóżka?!
Szczerze gdybym był kimś kto weryfikuje śmierci na hardcore to bym mu pozwolił przywrócić ten świat
Ale gigantyczne zmiany będę grać na tym "nowoczesnym" serwerze
12:58 mit obalony bo inne kwiaty ktore zajmuja 2 kratki tez daja 2 barwniki
Zrobisz film o lick bo to mało znana i zapomniana creepypasta a roxmb ją przedstawiał
Fajny film
To był hardcore a teraz robi to samo tylko 100 razy szybszy na surwiwalu
🔥 Zagraj w War Thunder za DARMO i zgarnij niesamowite bonusy! PC & Konsole — https://wtplay.link/jamjestjakub i WT Mobile — https://wtm.game/jamjestjakub
Taki hardcore że jak umrzesz zmieniasz licznik śmierci w notatniku świata na 0 i grasz dalej 😂
😅
Pierwszy
kozacki film idolu
Też miałem podobnie dzisiaj ale mi się po prosto wsystko zduplikowalo i po czasie naprawilo
Szczerze to niema co robić z minecrafta gierki gdzie wszystkie elementy są 3d itp. Według mnie dobrze że nie dodali tych rzeczy bo połowa graczy by odeszła tak jak przez te najnowsze aktualizacje z wardenem, włócznią lub tym ziomem z pale gardenu bo ta gra zmienia się w jakieś wymysły. Dobrze że są te pixelowe narzędzia bo to pasuje do tego kwadratowego świata a o to w tym chodziło od zawsze.
Nie koniecznie z tym pierwszym. Działa to tylko w przypadku tzwm harvest level (lub jakoś tak). Jeżeli jest poziom hand to możesz dirtem kopać, lecz gdy masz poziom przykładowo iron to działać będą tylko niektóre kilofy.
Jakub ten gościu po prostu inteligencja w h@j
A ja nie umiem przetrwać 1 nocy😅
Wystarczy kliknąć spectate, i potem /gamemode Survival simple as that
Zaraz typkowi zajęło 15 lat na dojście do bordera swiata a typek w trochę ponad 2000 growych dni tam zginął rzeczywiście kozak 😂
Gratulacje 400 k Jakub!
Mit do kolejnego odcinka: Sprintując po błocie pod wodą nie będziemy pływać
12:55 oprocz tego jesy jeszcze krzew rozy :)
nowy short to odrazu humor poprawiony
Elo
Ja tak miałem z skrzynią
Nawet nie wiedzialem
OK
Ej co się stało z twoimi shortami kiedyś miały o 5 razy więcej wyśletleń i kom
Druga🎉
”tridentu” 💀💀💀
07 przecziesz zombi z sikierom zniszczył szybciej dzwi
Babciu JamJestJakub jest zajebisty!
Albo Hytle on tylko udaje że wygląda realistyczny
Tem gif psa...
3:57 chciał włożyć endermana perłę do portalu aby przeleleportowac spawna na idealne miejsce
10:00 ja tak miałem tylko że z kilofami z fortuną
8:57 zapomniałeś wspomnieć że gra na hardcorze😊
Wczoraj przeszedł 100x szybszego mc
Jak na tym serwie gra z 300 os pewne
Kiedy zatrujesz kurczaka potką jego mięso zawsze bedzie zatrute
Aha🎉
Święci jak co😭
Big W
Tyś jest Jakub, jam jest Adwix. Dzień dobry.
Jakbym to usłyszał wszystko w 2016 to bym nawet nie wiedział że o Minecrafta chodzi XD
jal wrzuciłes ten fillm akurat wróciłem ze szkoły ;)
Wujo ja fan!
pamiętam te shorty o snapshotach je się fajnie oglądało
Legendy które pamiętają jak były tylko 4 zbroje dla koni❤…
2:27 Trzeba użyć też włóczni.
I cyk, włącz Lanik z Cheatami i gotowe 😂 Shit Happendz.
No i zły dzień od razu staje się lepszy
To wogule możliwe
1
A wiecie że jest taki gracz minecrafta który przeszedł minecrafta w 0,1 sekundę
Wystarczy wstrzymać stoper XD
Mit : Sniffer może wejść do wagonika ale do łódki już nie.
ej zauważyliście że on gra na laptopie??
Ty też jesteś
5:36 Biedny kolegów nie ma
Skrzynie to normalne mam za każdym razem😊
Pierwszy 🎉
No to beka xd😂😂😂
ja tak mialem jutro
Smok se popływać chciał o co ci chodzi
Elo
czuję się tu zbyt wcześnie… pozdrowisz ?
Siema
Hejo
Grunt, że się dobrze bawi
Elo🎉
Hej jakub
Że jest finał euro 2020 93 minuta z portugalią i po wrzutcę piszczka gol lewego
I znów taki zajefajny odcinek oby tak dalej dziadek
3:58 chciał przeteloprtować się do endu
Moim zdaniem fajnie by było gdyby siarka była nowym rodzajem paliwa ale np byłaby szybsza tylko że mniej wydajna
😮
😮😮
jesteś w stanie zatrzymać powietrze w powietrzu to nieźle on się tam bawi
Dobrze wujek ze zrobiles z tego odc bo akurat w tedy mi prad na osiedlu wylaczyli XD
A kiedyś było takie fajne trio
ALE CZEBA WUCZNIE!
Szkoda gadać co oni robią z minecraftem
uwielbiam pana jam jest mitoman
Dzd
Ej a zrobisz pomnik markb6 na n1mc dla mn plsss???(jak tak zostaw serduszko)
4k dni i bez feather fallingu
Jak na 3 miejscu znalazł się szaman jak on nawet smoka nie zabił
Ty, Villagerzy mają w dupie że uleczysz zombie villagera, ALE JAK NAJAZD OBRONIMY TO NAGLE MY ZIOMKI?! WYTŁUMACZY MI KTOŚ?!
Musial miec 300 czasek withera zeby miec 100 beaconów więc duzo czasu musial poswiecic
3:59 i Ci wszyscy za Tobą - dobra wstawka :)
xdddddddd
A co robią tam złote jabłka
1:11 ruch jak w sonicu
0:44 tak
Sprawdź mineblock ulepszona wersja ta gierka 2d kiedyś mnie tak wciągała, no dużo rzeczy było do robienia jak na gierkę z przeglądarki to luks
Siema
drugi
Ja już wiedziałem cały film
Maże żeby pograć na reborn smp hociaż dydzień może zrobicie losowanie
najwiecej bledow znajde na n1 i to nawet nie serwerka ale administracji tez wiec gratki
Pierwszy przypbiesz serduszko
Siemka
Jukub Ty też sprubój przecież ty taki pros za kazdym razem wiadro robisz
Jak te mity to chyba z chatgpt wziales "Daj mi 100 mitow minecraft zebym mogl nagrac film na youtube"
to z piglinem jest prawda ale musi byc tylko 1 w innym przypadku reszta bedzie cie bic
boss wrzuca film dzien lepszy
Pierwszy
Ciekawy film z oewnością obejrzę
A w drugą storne?
Może jakaś seria z roleplayu?
Ogulniega❤
Oglądałem jak robił 10x speed na hardcore, świetne tam się akcje działy, wiesniaki bardzo szybko wracają do swojego stanowiska pracy 😂😂😂
3:30 kiedys to sama ksiazka w lapce tak robila
2:20 potrzebujesz włóczni, pnia drewna jakiegos i bez slow falinga
Nie da sie budowaç na suficie nederu w bedrock
👎
Happy ghast w końcu przylatuhe sam(((^^;)
to wykop tym dirtem węgiel i zobaczymy co się stanie, skoro działa tak samo
Dzień odrazu zrobił się lepszy
oglondam go
Wiem
0 komentarzy😅
Pozdro 600 bratkuu
Tak szczerze spodobało mi się to dawaj więcej mordo
w nastempnym odcinku spruduj mine fun io na poki
Chłop jest literalną prędkością
Kozacki film😂
dziekuje❤
BOSS
I wszystko wyssane z palca. Nikt nie uważał tego za prawdziwe
W ostatnim wieksza predkość z tnt w siarce
Ale zombie z siekierą zniszczył szybciej
Jakub nie przesadziłeś podczas gonitwy sagera? Wiem 10k ale teksty przesada. Słuchając tego to było bardzo gejowskie jak Szeryyy
Nie no fajny Film do ogladania zmiast ucznia sie XD emeryt Ale co ty tak zes tego live tak zmienial chodzi o date
on nie zmienil go na survivala bo nie chcial go stracic czy cos?
dawno mnie tu nir bylo i odcinrk super jest wracam nadrabiac reszte
jest subik super film a dasz potem pomysły na filmy minecraft
Nareszcie ciekawy film.
Ale ugotowałeś bratku🔥
W końcu film z podróbkami
kocham segment Couriwaya, siedze u niego na streamach codziennie
Zobacz następnym razem "crafting and bilding
Elytre najlepiej mieć na pasku szybkiego wyboru
Jak dobże że teraz totem daje ogniodpornośc
Tymczasem applas
tez u siebie mam Jezusa wybudowanego
Jestem ze świebodzina
W Minecraft można chodzić
The Wspaniały Łukasz mentioned 🥹✌️
Szlamuś z mlekiem wrócił



