
Be first today
No score has been saved yet. Play one round and claim today's board.

Creeper Dash
Todavía no hay resultados guardados hoy. Corre por la pista y consigue los primeros diamantes.

Chicken Rage
Todavía no hay resultados guardados hoy. Sé el primero.

To claim this channel, temporarily add mc.game to the channel description on YouTube, save it, then click below.
Log inVídeos del canal
Vídeos almacenados de más de 60 segundos, ordenados por Me gusta de mc.game y luego Me gusta de YouTube.
Cortos de canal
Cortos almacenados de hasta 60 segundos, ordenados por Me gusta de mc.game y luego Me gusta de YouTube.
Comentarios del canal
Comentarios debajo de los videos de este canal, ordenados por recuento de Me gusta.
Mial przyjechać z frytkami a przywiózł CAŁEGO KEBABA 🥙🥙🥙🥙🥙🥙😱😱
Subskrybuj! Zagraj tak jak ja na moim serwerze: anarchia.gg
Opłacało się czekać miesiąc miłego oglądania ❤️ edit 323 like Jezu ludzie co wy odwalacie😍
Ktoś z 2026 roku?
Sagi jest fajny wracam za 5 dni i zobaczę ile ten link.e daj łape daj łape daj łape proszę was tylko 1 łapka
Boże sagi zaraz będzie milion
Już masz milion
🎉kocham sagiego
Kto przyszedł powspominać sobie stare czasy? Ja tak dawno tego nie oglądałam 🥹
Komentarz został edytowany już nie dowiesz się czemu ma tyle like ;)
braciak ugotował 3 godzinny materiał i myślał, że nie zauważymy🤨😎
SUBSKRYBUJ!
absolutne arcydzieło 🔥
Jest to najdłuższy film jaki kiedykolwiek zrobiłem trwający prawie 4 godziny! Dlatego by ułatwić wam jego oglądanie, podzieliłem go na rozdziały, dzięki czemu możecie obejrzeć go na parę razy, jak taki mini serial :) Do zobaczenia już 13 czerwca o godzinie 18:00 , na największym turnieju Minecraft w Polsce! Ustawcie przypomnienie w kalendarzach!
SUBSKRYBUJ!
Kapibary 🗿
Najlepszy prezent na święta <3 DZIEKI ZA WYSTAPIENIE!
Dawno nie oglądałem czegoś tak zajebistego. Montaż 9/10, długość filmu 10/10, tematyka 10/10 oby więcej takich filmów my - widzowie możemy poczekać byle by dostać kolejne dzieło z tej serii. Kto się zgadza to niech da like żeby Sagi widział
14:29 yy wypadek przy pracy..
"minecraft ale damage zmienia mnie w losowego moba" tymczasem ogień gdy był szkieletem
grałem tam jakieś 5 minut, ale także jestem na miniaturce, lol
Dołącz do discorda, by móc wziąć udział w kolejnym filmie! https://discord.gg/sagi
Specjalnie dla końcówki wyszedłeś ze swojej piwnicy? Szacuneczek.
,,To był moment, w którym Sagi wiedział ŻE MA PRZERĄBANE"
Te ✨MiAł✨ bardzo mnie rozbawiło
Dzięki, że mogłem wystąpić w tak świetnym filmie! Micza to sigma
Dzięki za udział w tym całym wydarzeniu - świetnie się bawiłem :)
Nie scrolluj tylko ogladaj 😎
Zarąbiście się grało :)
Kto z 2025❤🎉🎉🎉
Pięknie zmontowany film 🙌❤
Biedny sagi musi po odcinku remontować ścianę [*]
SagiPL: ja z 30 letnim doświadczeniem... Minecraft który istnieje 11 lat: 👁️👄👁️
30 letnie doświadczenie a dalej na płytkę naciskowa mówi polplytka
A może jakiś nowy trybik na anarchii😁 o nazwie igrzyska śmierci, które resetowałyby się co np. 7dni??? Kto chce klika łapkę pod tym komentarzem żeby Sagi sigma go zauważył😎. PS: Na pewno by się spodobał wszystkim graczom😉.
Hejo to tylko short z mojego poprzedniego filmiku więc jeśli go już oglądałeś to nic nowego tu nie zobaczysz
potrzebuje wiecej takich shortsów
Kocham te "cringowy" kolega
Nie udało się wygrać, jednakże to się nie liczy, ponieważ mimo że nie udało mi się przeżyć do finałowego dnia to wyniosłem pełno ciekawych i nie zapomnianych wspomnień razem z innymi graczami z Dystryktu 1, pozdro dla nich :D
Kto ostatni polubi ten komentarz będzie miał szczęście
Miałeś demage od ognia xd
Ja cię lubię sagi pls serce
Idzie za tobą i wcale nie widział jak nagle zamieniłeś się w owce i zabił złą XD
XDDD Wybitny film
Dzięki za możliwość wzięcia udziału w tej niesamowitej przygodzie, dziękuję również całej drużynie pustynnej za niesamowite zgranie oraz walkę do samego końca.
Ale mina na końcu xD
Dziękuję sagi że mogłem w tym filmie wystąpić myślę że będzie fajny odcinek👍
Czekaj czekaj to jest ten klatild z ostatnich igrzysk
Super duo kolegów masz. ✨ Miał miał ✨ Wielbłąd na końcu najlepszy.
On nie jest cringowy, on ma poprostu inne poczucie humoru
villager go bardziej zdenerwował niż wszystko inne
Kto sie zgadza ze SAGI i POLU to szef klika like 💪
jak wszystko co powiesz się stają to czemu nie możesz poprosić o diamenty?
✨kiełbasa mielona krakowska i śląska ja parówki lubię więc w wodzie gotuje✨ I love it
Powrót legendarnej serii lets goo
Nie mogłeś powiedzieć że chcesz mieć diamenty ?
wszystko wygląda realnie, oprócz lootu ze skrzynki
Będąc szczerym dziękuję za możliwość uczestnictwa w tak wspaniałej Cywilizacji. Było bardzo fajnie dodatkowo chciałbym podziękować drużynie pustynnych za to, że mimo przeciwności losu na samym początku udało nam się zajść tak daleko dziękuję wam cała drużyno pustynnych <33 w dodatku widać że montaż jak zwykle na najwyższym poziomie wszystko płynnie oraz przejżyście wykonane muzyka bardzo buduje napięcie nic tylko oglądać <33
Jak bardzo film ma być ustawiony? Sagi: TAK!!!!
ale skill z tymi perłami!!
Więcej takich część 2 pls
Minecraft ale widzowie dowiedzieli sie o calej prawdzie
Dawno nie wciągnął mnie tak film z minecrafta, dobra robota
Wystarczy że byś poprosił o diamenty😂
Lucynek Pamiętamy![*]†
Sagi caly czas brzmial jakby wstraymywal smiech
Tymczasem Exp: Widzisz mnie
19:55 najlepszy moment kapiego XD
21:23 fajny nowy kilof i skiwra
Mnie rozwalilo te ✨nie ma✨
Takiego plot twistu pod koniec chyba nikt się nie spodziewał 😅 Ps ciekawe jakby to 100% na Sagiego kompa wpłynęło XD
Miałeś 2 łatwiejsze i bezpieczniejsze opcje. 1. Wykopać półpłyte i blok pod nią i zalać włączone 1 tnt wodą 2. Tepnąć się perłą
Sagi: Kurde D10 jest u mnie w bazie Polu co robimy Tymczasem Polu mentally: może krzyknij?
Kto lubi pola klika like 👇
Końcówka niczym short u tobiasza fajny shorcik :)
Jest tu ktoś 2026
14:30 najlepszy moment xDDDD
Sagi: dostaje damage od ognia i prawie ginie nie zmienia się w innego moba Też Sagi:Spada z górki i zabie ra mu to pół serca i zamienia się w innego moba
Mogłeś się nie pytać czy możesz wziąć diamenta 😂😂😂
xdddd Sagi: a mogę go wziąść? Kapi:Nie
✨CO ZA MAŁY GNÓJ✨
Kiedy nowy film ?
Cześć jest 2026 rok kto pamięta te czasy
dzieki sagi za 50 k na fundacje
2 dzień czekania aż sagi zacznie nagrywać z kamerką
początek najlepszy
R.I.P. OWIECZKA ZABITA PRZEZ GRACZ KAPI33
Sagi: Minecraft, ale damage zmienia mój realizm i każda rzecz którą powiem się stanie, np. chcę pojawić się w zatopionym statku. Moim celem jest zdobycie diamentu Każdy gracz który ma powyżej 99.9IQ: Chcę diament
✨PoLu!!!!!!!✨ KOCHAM😂❤
Dostawałeś demage od ognia przez szkieleta
Ta mina na końcu mnie rozwaliła XD
"Pa jaka świnka" i tak fajnie kucał i kwiczał
Tymczasem podczas przerw: kurde coś za słabo mi idzie ustawia gamemode Creativa
Powiem ze współpraca z polu to był dobry ruch sagiego. Nie dość że wyświetlenia git to jeszcze polu dostał promo dzięki któremu wbił 100k w krótkim czasie
Więc weszcie bardzo pieśni, pozdrawiam. Czeski w jezu w hallo. I chcę iść. Twój najlepszy, serwer najlepszy, ale to bardzo chciałabym bogate z bojanowic
Rada na przyszłe takie shortsy: następnym razem proszę zmień się w konia, bo potrafi mieć więcej niż 10 serc ❤️ jestem ciekawa reakcji Kapiego jak się dowie.. PS fajne pomysły na filmy masz 😀
Fajne ale naciągane te reakcje kapiego
Zabijcie Smoka Kresu ręką bez żadnej zbroi żadnych itemów nie zginąć😂❤🎉
TO MIAU BYŁO NAJLEPSZE❤❤❤
Włączenie PvP między graczami z tej samiej drużyny umożliwiłoby ciekawe możliwości potoczenia się historii, ponieważ z jednego biomu mogłyby wyewoluować np 2 frakcje/państwa. Limitacje do swobodnonści tworzenia się historii są róznież powodowane przez z góry narzuconych liderów w każdym biomie. W ten sposób gracze z każdego biomu nie tylko będą konkurowali z innymi biomami, ale także między sobą o władzę. Mam nadzieję, że uda mi się wziąć udział w kolejnym takim filmie, jeżeli taki będzie. Pozdrawiam B)))
Uwielbiam twoje shorty sagi❤
Nmg z tego ✨️SaGii✨️
Kto z 2026❤❤🎉🎉
1.zawsze się rozwala płytkę 2. perła do wyjścia i tyle
Zrobisz Minecraft ale nie mogę słuchać się mojego kolegi
"Zagraj tego shorta z polem" "Polem żyta czy pszenicy?"
Cenie że masz dużo czasu na shorty ale Sagi wole ogladać dluższe i lepsze filmy raz na jakiś czas niż codzienne filmiki po minute
Jak zdobędziesz Diament to wtedy robić odwrócone że twój kolega się ciebie słucha
✨pa jaka świnka✨ ✨Hru hrum✨
Pójdźmy wszyscy do lodówki po kiełbaskę i parówki powitajmy ananaska który tańczy na golaska😂❤❤
Niech polu będzie gadał całego szorta w swoim starym aparacie
Piekna ustawka, gra aktorska dwójeczka na szynach
Kto ostatni polubi ten komentarz będzie miał duże szczęście
sagi to taki polski Mr beast
Spodziewałem się lepszej reakcji ja bym odrazu do mamy dzwonił że 10k dostalem
Jeśli to widzisz to pozwalam ci zostawić subskrybcję
Szczerze na całym polskim minecraftowym youtubie czekałem własnie na ten film, chyba mogę śmiało stwierdzić że to jest najlepszy film z mc jaki w życiu oglądałem, a tnt sni mi sie codziennie.
Legenda głosi że Pierniczek dalej biega po fortecy i szuka wrogów XDD
kto tęskni za shorts sagi?
Albo jakiś plot twist, albo jakimś cudem Sagi nagle stał się 2 razy lepszy od łowców
Brałem udział w wielu twoich eventach i tak jak zawsze rozgrywka była super! Nie spodziewałem się, że zrobisz tak mocny 3-godzinny materiał pełen akcji oraz montażu na takim poziomie, gz. Mega fajnie się oglądało taki film i dzięki że mogłem w nim wystąpić :D Czekam na więcej takich mocnych projektów!
Doczekaliśmy się wielkiego finału, biorę popcorn i zaczynam oglądać ten 3 godzinny seans 🔥
Mega fajne tylko sagi kiedy live?😢😢😢
Wszystko tylko nie live
Widziałam u twórcy z ameryczki takie coś tekst prawie taki sam
KIEDY LIVE Z UCIECZKI Z WIĘZIENIA!!!! Kto się zgadza kilka tu 👇
Chce z tego odcinek XD "Jeśli mój cringowy kolega mnie rozśmieszy daje mu 10zł"
✨️a DzIeŃ dObRy ChCiAłBy PaN mOżE kUpIć KoTa? LiMiToWaNa eDycJa✨️
"Jak bardzo jest ustawiony ten kanał jak i filmy?" Tak
"Wziąść" 💀💀💀
Kto chce żeby sagi robił więcej igrzyjsk daje like
O kurde short z kamerką 🤯
to jest najlepsza seria jaką kiedykolwiek nagrales sam widz czuje te emocje jakie ty przeżywałeś i mam nadzieje że będzie tego kontunacja :)
"O stary jak ci jaja świecą" 😂😂😂odpadłem😂😂😂
Juz myslalam ze live.....
Ktoś:jak chcesz bardzo ustawiony filmik Sagi:Tak
Twój monataż jest tak zajebisty że opłaca się czegać na 40-60 minutowy film na miesiąc
Ten ziomek był podstawiony 💯
Większość tego filmiku odbywała się w netherze i powietrzu xD Dzięki za tyle like
Sagi dawaj live z smp
Zagraj minecrafta z widzem❤
Sagi wrzuć jakiś film jak ktoś chce film like
✨️Jak na cały głos sagi przecież jest 2 w nocy sąsiedzi mnie usłyszą✨️ To było piękne xd
Te itemy naprawde OP!
✨"-Złapię Cię złapie Cię"✨ ✨"-Złapałem"✨
Jagbym ja to dostał to bym po suficie skakał xDD
Dziękujemy ci sagi za takie fajne i ciekawe filmy❤
✨ BaCZnOśĆ żOłNIerzU tAk jEST KaPiTaniE dO miAŁkNieŃcia mArsz✨ xd 😂
Było blisko ale jestem dumny jaką potęgę starożytnego Egiptu stworzyliśmy 💪
powróciła legendarna seria shortsów tej dwójki😂
Smacznego :)
✨A wiesz jak robi Ghast?✨ ✨TaK ✨ ✨EeeeEUuuuUEeeEee✨ XD 😂
te ostatnie mnie tak rozbawilo XDDDDD
Kto lubi parówki niech da 👍
Klarfi XDDDDD
Kocham te shorty z twarzą rób je ciągle
Jak se wcześniej obmysleliscie co postawić to nie ma się czym cieszyć
✨ a aa aaa apsik✨
I te teksty xd : ✨O sTArY ALe ci SIęJAja śWiecĄ✨ ✨NaPEwnO 🫦👄💅🏻✨
"czat se odświeżę bo mi stanął" ~ SagiPl
24:52 -Padła mu klata Łowcy- :) Sagi- :DDDDD
Zajebisty film! Trzymaj tak dalej!
no to widzimy sie w wakacje
Kto 2026 klika👍🏻👍🏻
Kto z 2026 klika 👇
Ej może zrób part 2 bo to chyba twój najlepszy short
✨✨KEBAB!!!!!✨✨
stare dobre czasy...
Kiełbasa mielona Krakowska i Śląska Ja parówki lubię więc w wodzie gotuję Kto się zaśmiał niech zostawi👍 Dzieki za tyle like
✨ cHyBa mAm zAtWaRdZeNie 😥 ✨
✨KEBAAAAAAAAAAAAAB!✨
Kto z 2026?
Czekam na długi film ;)
Sager dawaj liva pls
Super porshe kupiłeś klarfiemu i masz mega 𝕝𝕒𝕞𝕓𝕠
✨do miałknięcia raz✨ ✨MIAŁ MIAŁ✨
Tymczasem Tobiasz: Mam nowego wroga
A to 54minuty temu a ja myślałem że kilka miesięcy
Hejka Sagi, kiedy zrobisz live z anarchii gg?
Part 7 👇
Na końcu sagi się nie zmienił pomimo podpalenia
To daje mi taki vibe dawnego dealera i doknesa 🥹
Ogień left the game.
My chcemy live z anarchi,tymaczem sagi : Wrzuca shortsa
Miałeś jednego, teraz masz już dwóch 😅
Zrób jedzenie z przepisu minecraft
Yo sagi wygląda identycznie jak taki fryzjer z yt
✨MIAUU!✨ XD
Zarąbisty kontend Uwielbiam go 👇
Kazałeś kliknąć subskrypcję, ale już ją mam, więc odsubkrybowałem xD
Mega fajny short
Powodzenia w wbijaniu 1M! :D
Wyzwianie dla sagiego : zrąb wszystkie drzewa na mapie
To jest taki śmieszne najśmieszniejsze na świecie Kocham takie filmy
Uwielbiam tą serię
Kocham tego gasta. Nawet mnie to rozśmieszyło
Sagi: To coś?! Widzowie: To jest szlam
Pov: jedyny kolega kochający kościół z tym momentem ze dzwonem
Totalny rozpierdol 🔥
Dawać jeszcze 15k i wielki finał Błagam potrzebuje tego
perła z wiadrem wody w eq: po co my tu jesteśmy?!?
Kurde mol ten polu to ma chyba jakieś moce piekielne
To było piękne ✨AAAAAAAAAAAAAA!✨ Kocham xd
Jestes bardzi wymagajacy. Komplement! Jestes wspanialy😂❤
Jednego dnia obejrzełem wszystkie igrzyska i mimo, że to kozacki finał to liczę, że jeszcze zaszczycisz nas Sagi tą zarąbistą serią ❤🔥a co by nie mówić D6 powinno dostać wyróźnienie za najpiękniejszą budowlę i te kozackie podziemia z tnt, jeszcze raz kozacka seria i liczę na więęęęcej, wracaj Sagi!!! ❤🔥 ps nikt nie robi lepszego montażu, kozackie ^^
Ten shorts to wybitne cudo jakie można ujrzeć na oczy
Aż mi się tęsknij za tym jak się robiło pranki w minecraft nie po wyświetlenia ale żeby na serio kogoś wnerwić naprzykład podstawić komuś pod dom tnt a nie poziom aktorstwa na poziomie trudnych spraw
Kto chcę live z anarchii smp 3 👇
KOLEJNY ŚWIAT DO POKONANIA BROO
✨MaCioRa✨ ✨KieŁbaSa MieLoNa KrakOwska i ŚląSka✨ ✨ Ja parÓwKi lubię WięC w WoDziE GotUje✨ ✨ EeeeEee✨ HhhhhhHAaaa Aaa✨ KnóR Boży✨
Pierwszy laik
✨SaGi ZaRaZ cIę PrZeStRaSzE i SiĘ zEsRaSz TaK jAk Ja TeRaZ✨
✨MiAu✨ xd kocham to
Wreszcie byś dłuższy film nagrał
Kocham cię sagi 💗💗
24:18 Księga pośpiechu Daje nieskończoną odporność na ogień
Polu nauczył się teleportacji
Jestem twoją fanką (jesteś ładny kto też tak myśli wklika tuuuuuuuuu 👇
Masz już milion gratulacje 🎉
✨oStary Jak ci Się JaJa śwIecĄ✨ nie mogłam ze śmiechu
Sagi gdy stawia wszystko na jedną karte🗿
Miłego dnia wszystkim życzę.😊
Super szort ❤
Genialny materiał, kawał dobrej roboty totalny mainstream 💪
delikatnie
Wreszcie jakiś nowy film. Dziękuję Sagi❤
A to już tak blisko?!Życzę szybkiego wbicia do miliona.
❤KnUr BoŻy❤
XD kocham Twoje shortsy z Polem
Minecraft, ale znalazłem drugiego pola i bede teraz spamic z nim shorty😂
Pierwszy
Sagi brawo 3 tygodnie czekania na ledwo 2h streama gdzie poddajesz sie i nie wiadomo czy twoja przygoda na smp sie kończy
Nie ma to sensu, ponieważ jak byłeś szkieletem i się paliłeś to nie zmieniałeś się. [...]
👍
Wystarczyło pokazać job application 😁
Nie no nowy shorts robi wielką robotę😂
Happy happy kiedy nowy odcinek😊 Ja czekam sagi no nagraj coś plis ale szorty
Tak tak widać jak sagi powiedział uwu😅
Mega ustawka Trzymaj tak dalej
Dobry filmik💪 Jak zwykle SAGI I POLU dopięli swego 😉
Fajny shorts
Dawaj Jak bijesz milion robisz 3 sezon Anarchii
Nagraj kolejny short z garfim
I ta końcówka 😂😂😂
Wasze shorty zawsze najlepsze
Sagi powiedz kiedyś jej cały świat na to czeka dasz serduszko plssss
Tak szybko wstawiłeś shorts
ale sagi dobry :)
Danke😂 xddd
Tymczasem mogłeś użyć perły xd.
Kto z 2026 klika tu 👇(Nie zmuszam)
✨Do MiAłKnięCIa MaRsz MIaU MIau mIaU MiAu✨
Ale sagi powiedział uwu xd przy czytaniu tego komentarza😅
DAWAJ STREAM Z SMP
Btw 24:16 błąd podpisu księgi 😉 Super filmik❤
To po prostu z waszych serii do rozmiarze ciebie to po prostu ten filmik był najlepszy
Sagi nareszcie jakiś short😊
Ja się śmiałam przez całego short-a. Pls zrób z tego serie
Polski Tobiasz tylko nie w endzie a w normal świecie
Zrób wielkie dom😂
OMG ale ładny jesteć ❤ i fajny
Kiedy sagi na creatiwie daje diamenty do skrzyni 😂
Więcej takich short
Sagi nagraj że muszą cię rozśmieszyć 😊😊😊
Następnego shorta nagraj z Polem i pływajcie w wodzie
to ostatnie słowo, które nie zostało powiedziane to miało być „wiewiórko”
To Polu musisz zjeść beton
ZJADŁEM CEGŁĘ!
Obejrzałem to 4 razy Za każdym razem bawi
to chyba pierwszy short bez proszenia o suby
Musicie pokonać smoka kresu
Sagi jesteś najlepszym jutuberem❤
Najdziwniejsze jest to ze ja go znalem juz kilka lat temu i nie wiedzilem za tak mu sie uda
Jej shorty wrucily<3
Sorki jesteś najlepszym YouTuberem w Minecrafcie i na świecie
Najlepszy filmik na świecie
Jak jego klon spadł w przepaść to mnie rozśmieszył😂
fajna ta twoja m4 zielona
Bruh... akurat kapi musi tutaj decydować. Sagi, twoje filmy są OP ❤
Sagi i ja to definicja mołośći❤
polu z takimi oczami to mega cute skin ma
Smok
Sagi dzięki że wymieniłeś mnie z subskrybentuw na livie
Ty i klarfi to jesteście bracie
Sagi w końcu wrzucił jakiś shorts😅
Idźcie do domu i nie jec przez to 204h
Udało się BTW siema
Sagi muwi uwu 😉😍
Legenda głosi że się umówiliście 🔮
pomysł na odc minecraft ale oddaje wszystkie pieniądze ukradzione członom lub byłym członkom anarchii SMP!
Zrób odcinek jak przechodzisz minecraft a oni cię rośmieszają
Odniesiesz się jakoś do dramy z śmiesznym ?
Kocham tą serię i żadną inną xdd😅😂
Niech sagi i poli będą z pół serduszka i zawalczą z wardenem
Na końcu dobra
Jestem twoim fanem
Wiadomo że to było przygotowane ale jednak jest to satysfakcjonujące
😮
I lubie
kiedy live z anarchii a tak wogule to prosze pozdrowisz to moje marzenie ❤️❤️😊💕
Sagi: Z 30-letnim doświadczeniem. Minecraft istniejący 11 lat: 👁️👄👁️
Micza wygrał rewanż i był drugim ostatnim żyjącym graczem w finale
Toć dostałeś demage jak się paliles XD
A mugł zrobić gasta xd
Tymczasem level haj koleżko czy masz ochotę na grę?
✨ HApI HApI HaPi✨ ✨ ZesRałeM się ✨ ✨ ZnOwU sIę ZesRałeM ✨
Polu zrób ghasta
Wyzwanie niech sagi zrobi uwu
Wesołego sylwestra 16/20
Nagraj ten odcinek z Garfieldem i pingwinem ale oni muszą ciebie cały czas rozśmieszać i ci przeszkadzać
sagi najlepszy minecraftowy polski youtuber
Niech sagi i ten noob niech na prawdziwym świecie za miauczą a wszyscy sąsiedzi usłyszą😂
Nagraj więcej takich fmilmuf❤ jagoda
Ten Sagi na koniec : No TY FIUUUUUUU!!!
Podoba mi się
😂😂😂
jakie ip
Kocham twoje shorty❤❤
Jeszcze jeden a ja mam prośbę: niech POLU ZATAŃCZY KOŁO ŁORDENA 😂
EAAAAAAAA!! kocham 🤣
Niech Sagi kupi Polowi mini ałto tak jak Klarfiemu
Nie możecie biegać
✨️Do miałknięcia marsz miał miał miał✨️
Sagi mówi uwu albo kupuje polowi mini ałto
Polu cute seplenił 🐶
POLU pokazuje twarz albo sagi mówi uwu
✨ArMiA nApRzÓd!✨ ✨O sTaRy JaK cI sIę JaJa ŚwIeCą✨✨ ✨Stary,Stary Uciekaj Friz mnie goni Friz mnie goni pokolorował mnie! AAAaaaa✨ ✨Wiesz kto robi oh oh oh? Święty Mikołaj jak chodzi tyłem✨ ✨Na pewno?💅✨
