
To claim this channel, temporarily add mc.game to the channel description on YouTube, save it, then click below.
Log inVídeos del canal
Vídeos almacenados de más de 60 segundos, ordenados por Me gusta de mc.game y luego Me gusta de YouTube.
Cortos de canal
Cortos almacenados de hasta 60 segundos, ordenados por Me gusta de mc.game y luego Me gusta de YouTube.
Comentarios del canal
Comentarios debajo de los videos de este canal, ordenados por recuento de Me gusta.
Хто за Україну сюди 👇🏽👇🏽👇🏽❤❤❤❤❤❤❤❤❤
хто за Україну сюди👇🏻🥺🇺🇦💗
12:50 Знаєм такого, чув в нього непогані відоси, але лице реально дивне
Хто за Україну🇺🇦🇺🇦🇺🇦 ставе лайк
Маю признати, що це один із українських ютуберів, який дійсно старається над своїми відео, і цікаво їх подає
СЛАВА УКРАЇНІ!!!!!!!!!
Я в соц. мережах - uadd.me/lancast
🧩 Я в соц. мережах: https://uadd.me/lancast
Зроби село для аксалотлів🥺 хто тоже хоче став лайк 👇🏻🥺
🧩 Я в соц. мережах: https://uadd.me/lancast
Друзі, не забуваємо за мій телеграм канал. Усіх чекаю тут - https://t.me/lancast1
Майнкрафт настільки зламався шо у мене полетіла клавіатура та згоріла відеокарта ;) 🧩 Я в соц. мережах: https://uadd.me/lancast
Хах хтось рахував скільки разів я сказав слово ПОТУЖНОО 😆
Хто любить ланкаста зараз на нього підпишеться😊
Слава Україні я обожнюю тебееее❤❤❤❤❤ ти найкращий ютубер разом з Віззі❤❤❤❤❤❤
🧩 Я в соц. мережах: https://uadd.me/lancast
Хто любить Україну поставте лайк
Хто за Україну сюди 👇
Ланкаст ти найкращий ютубер у тебе найкращі відеа хто згодний ставте в подобайку💗🇺🇦
гарного перегляду, та з новим роком!❤
Хто любить Україну сюди 👇🇺🇦❤️❤️
Урааа нове відео 🎉 🟦🟦🟦🟦🟦🟦🟦 🟦⬜⬜⬜⬜⬜🟦 🟦⬜⬛⬜⬛⬜🟦 🟨⬜⬜⬜⬜⬜🟨 🟨⬜⬜⬜⬜⬜🟨 🟨🟨🟨🟨🟨🟨🟨
Я в соц. мережах - uadd.me/lancast
🧩 Я в соц. мережах: https://uadd.me/lancast
це саме круте відео коли я небіть бачив лайк за україну слава україні
Спонсори нове відео!!! 34 лайки за два дні!? Це новий рекорд
В своєму телеграм каналі я залишив мод за яким грав я https://t.me/lancast1/116
Хто за Україну поставте що небудь❤❤❤❤❤❤🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦
🧩 Я в соц. мережах: https://uadd.me/lancast
Го просто харткор залайкате щоб LANCASTER побачив ❤.
Я за Україну❤❤❤❤❤ хто теж сюда👇
Потопельники якщо день живуть на суші вони стають пасивними. Якщо вони знов повертаються у воду то стають агресивними
Це треба мати купу терпіння, щоб таке збудувати. Дякую за відео.
Я вже всі твої відео передивилась, напевно мій улюблений блогер по майнкрафту, в тебе такі міцні нерви та витримка, бажаю тобі більше підписників і переглядів, дякую за контент❤❤
Сьогодні підписалась, тут прекрасно все, голос автора, жарти і в цілому відео. успіху і розвитку каналу!))
Я дійсно хотів, щоб добавили їх в майнкрафті, вони такі прикольні.
В майні бувши на кам'яній платформі, мавши яблуко і сяючу палку можна стати Ілон Маском
1:01 є ще важче випробовування: виживання на одному блоці у порожнечі без нічого. Один чувак таке вже робив, весь секрет був у тому, аби виживати у біомі, де падає сніг і заспавнити зомбі з лопатою
Урааа нарешті новеньке відео :) Всім приємного перегляду, а хто їсть, апетиту
Без відео Ланкаста нудно жити( Обожнюю твої відео всім серцем, не хаваєш одні й ті самі однотипні збірки, яких повно на укр площадці як інші укр-майнкрафтери. Реально круті, незвичні та дуже цікаві відео. Продовжуй в тому дусі! Дякую за величезну працю заради підписників💗
LANCAST ти забув мутанта ендермена хто помітив сюди 👇
Привіт друже, хотілося б частіше бачити твії відео, але я розумію що зробити таке відео це дуже багато часу і сил. Дякую тобі за твою роботу, головне не зупиняйся. Ти найкращий.
Нарешті хоть один з моїх улюблених майнкрафт блогерів виклав нове віде🎉. Відео топчик🌟
НАРЕШТІ ТИ ВИПУСТИВ ВІДЕО З ХОРРОР МОДАМИ🎉🎉🎉🎉🎉🎉🎉🎉🎉❤❤❤❤❤
Кому подобається контент LANCAST
Постафте. Лайк. Цьомукоментарійі. Якщо. Аксолот. Милий
це такий каайф😅 враховуючи те, що все моє дитинство я дивилась майн-контент по російськи, а тепер можу дивитись класний контент через декілька років, щей українською) дякую тобі за те, що ти робиш🫶🏻
Зроби село нюхачів ставте лайк хто теж хоче таке відео👍😂
Я вже думала, що більше від тебе не буде відео, але тут ти воскрес! Слава Україні 🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦❤❤❤❤
це саме потужне відео про 100 днів перетворення яке я бачив в житті!
шикарно, і знову дякую😜
Хто любить Україну сюда 👇
14:13 легенда про білого ендермена здійснилася на новій версії
Хтось будьласка порадьте українські сервери ❤❤❤😢😢😢😊😊😊
Дякую за відео іза те що стараєшся!
ЛАНКАСТ ТИ НАЙКРАЩИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ЮТУБЕР❤ ЗАЛАЙКАЙТЕ ЩОБ ВІН ПОБАЧИВ🎉
Ураа нове відео, а я прямо зараз почав їсти і тут тобі на бінго те що треба ❤❤❤ приємного перегляду і смачного 😊
Ланкаст, знімай більше відео з модами ,будь ласка.
маю намір доїбатися щодо моменту 8:18 , неможливо щоб з дракона 3 стадії випало яйце, бо воно падає тільки з 4-5 стадії драконів, які живуть під землею
Я дуже рад що в нас є такі ютубери, Слава Україні!
Ти най кращий ютубер🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦💙💛💙💛💙💛💙💛😊😊😊😊🎇🎆❤
38:30 слава Україні 🇺🇦
Ура 🥳нове відео! Ланкаст, Обожнюю тебе і твої відео, вони веселі і цікаві!
Ланкаст знімай скоріше відео бо ми твой пітнисники і я чикаємо.❤
Я перший
Ти вбив 30 босів з урахуванням візира дракона і обичного вардена
Слава Україні. Жодного разу не грала у Майнкрафт, але от сиджу дивлюсь😅
Ще не подивилася, але з початку бачу, що буде неймовірно цікаво! Дякую за відео, Ланкасте! <3
О, можно зоопарк з дуже рідкісними мобами (таких як синій аксолотль, нюхач, та інші). 🇺🇦
Ваааааау, новий Хардкор серіал, та ще й з дракончиками?!😃😃😃
Хто за Ланкаста сюди
Ланкаст Ти НАЙКРАЩИЙ! 💙 💛 Коли мені сумно дивлюсь твої відео і мені стає веселіше 😊 В тебе такі класні і смішні відео! Дякую що стараєшся! ❤️ Обожнюю тебе! В Твої відео ∞/10 СЛАВА УКРАЇНІ ГЕРОЯМ СЛАВА СМЕРТЬ ВОРОГАМ СЛАВА НАЦІЇ ПІПЄЦ РОСІЙСЬКІЙ ФЕДЕРАЦІЇ!
Зроби будь ласка другу частину😊 200 днів виживання
Ура! Нове відео на базі!
Я. Міркуючи що воно дає серденька😊😊😊😊😊😊❤❤❤
ТИ ТОП🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦👍👍👍👍💪😎😎😎😎
Коли ти зробив смертальну пастку в хардкорі: давайте протестуєм як це працює)) Дякую за відео!
ти дуже гарний блогер, дякую за український контент. знімай далі!
Це топ! Я дуже чекав цього Відео, топ🎉:)
Здається ти пропустив мутанта ендермена(можливо в нових версіях мода його немає, але раніше був точно)
Друже! Ти міг вибити з зомбі залізо, і скрафтити казан та відро, почекати поки лощ заповнить його, і забрати в відро, і спуститись нижче!
Вау дуже гарний будинок 10/100😊😊❤❤😊😊😊
З приводу босса блідого саду. Так,було б цікаво.Але слід було б зробити його різноманітнішим й щоб складність не обмежувалась лише сильними атаками,радше щоб він в поривах гніву ставав сильнішим,а у своєму природньому стані був слабким в атаках,але важким в механіках. Також слід було б обмежити вічною ніччю під час битви й прибрати спавн будь яких мобів. Щоб це було схоже на окрему міні гру чи щось таке,а не на звичайний майнкрафт. Ну й також можна б було зробити якийсь особливий виклик,як ще якийсь окремий квест.
Ланкаст❤ проф і самий крутий... Я підписана і у мене є канал. СЛАВА УКРАЇНІ ❤❤❤❤❤
Я не фанатка цієї гри і не фанатка такого типу відео, але Ваша українська це ТОП. Жодного русизму чи суржику. Впіймала себе на думці, що заслухалася і хочу просто слухати далі)) Дякую, що знімаєте такі відео для наших дітей
2:07 я хочу 10 часову серію з цим звуком😂😂😂
дякую за відео! всім приємного перегляду, а автору удачі та процвітання ⭐
8:28 звідки в тебе палки ???😅
Дякую ще за один крутий відос, абсолютно всі твої відео передивився і всі класні. Ланкаст, буду радий якщо залетиш в коменти під моїм останнім шортсом:)
Хто обожнює дивитися Ланкастика-ластика лайк
Момбезне вiдео!! 😍 Менi дуже сподобалось _), випускай побiльше таких вiдео 😊
Ланкаст будь ласка, зроби зоопарк реальних тварин з модів
Дякую що робиш качествіний контент❤
4:20 по ходу, та хата не витримала навіть першого рівня зламаності
Ланкаст,тримай пиріжечок га пропітаніє 🥧🥮
Дякою дуже цікаво чекаю на продовження!🎉
Я дуже гарно знаю цей мод, тому можу сказати що він мухлює бо перший дракон був 3 стадіі , а другий дракон 4 стадія МУЖИК як и перший и третій(стадія 5) к 4 ніо-го не маю !!!Лідяні дракони: перший (3 стадія), другий (3 стадія), третій (мужик 3 стадія) к 4 нічо-го не маю!!!грозові дракони: перший (мужик 3 стадія), другий(самець 3 стадія), третій(самець 3 стадія), четвертий(самець 4 стадія)!!! Еще перед розберанням дракона е склеювання тому автор відео ПІЗ ДО БОЛ!!!! p.s. яйца випадають з самок 4-5 стадіі, у самців п'ятна на крильях (у самок грозових драконів пятна на крильях )
І друзі давайте ланкасту і ми наберемо 20k 😎
Бро, я такого смішарики ще не бачив, дякую за відео 👍
Мої ідеї для відео 1. Майнкрафт хардкор, но версія оновлюється. 2. Майнкрафт хардкор, но зона розширюється. 3. Майнкрафт хардкор, но D постійно змінюється (думаю ви чули про 3D) 4. Будування в майнкрафті всі унікальні споруди світу (споруди з реал житті) 5. Майнкрафт хардкор, но світ ускладнюється Ну короче багато може бути ідеї
дякую ланкаст, коли нове відео? райдужна вівця дуже вайбова, доречі не ячейка, а комірка 😊
Без відео Ланкаста нудно жити( Обожнюю твої відео всім серцем, не хаваєш одні й ті самі однотипні збірки, яких повно на укр площадці як інші укр-майнкрафтери. Реально круті, незвичні та дуже цікаві відео. Продовжуй в тому дусі! Дякую за величезну працю заради підписників💗
Дякую за відео,воно супер,і монтаж бомба, а дракони-просто немає слів,мод дуже крутий!!!
Дякую за відео! Було цікаво спостерігати за перетворенням в інших мобів та цим виживанням.
Привіт. Відео класне, але слова «урон» не існує, а правильно «шкода»
Weezzykk і lancast дві легенди
Ура це не просто відео як 100 днів на одному чанці ,а це новий сезон
Мені це сподобалось люблю тебе ланкаст 😊
Прикольно,що у цього канала є вакансія на роботу,молодці, дуже прикольні відео робите)
То везі!! Теж Блогер майкрафту
Хто за Україну🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦
Увага дуже великий рівень потужності!🎉
У мене зараз повітряна тривога ти самий кращий ютубер у світі ❤
Хтоз 🇺🇦 ставте лайк
Ланкаст, ти найкращий Майнкрафт-ютубер якого я знаю, контент просто топчик!!! СЛАВА УКРАЇНІ!!!
Ланкаст ти самий крутий 😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎 хто за 🇺🇦 став лайк ланкасту
Честно не люблю смотреть украинских блогеров,но он самый,лучший, Майнкрафт блогер и с помощью его видео я столько узнала о Майнкрафте, обожаю его смотреть,всем советую 🎉❤
О ця вода в незері це щось цікаве!
Ваша подача завжди така жива, хочеться дивитися ще!
Lancast Можеш будь ласка зробити відео де ти виживає 100 днів у Minecraft хардкор з усіма монстрами Тревора Хендерсона буде цікаво.
Ланкаст ти дуже гарні та красиві ну і чучуть смішні відео знімаєш, вони мені дуже бодобаються кому також ставте лайк
Ланкаст зроби іншу гравітацію в майнкрафт хто зіймною
Хто українець поставте лайк! Я ставлю лайк бо я українка👍
Слава Україні!!!!!❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤
Круто 😊
😮
17:46 ланкаст, в кузнях можна брати не тільки відра лави, обсидіан може бути і в скринях в середині кузні, на пару з діамантами, залізом, такою ж броньою і тулами
нарешті!! нарешті я дочекалася нового відео) дякую вже переглядаю
Привіт, Ланкаст! Я думвю, що режим Хардкор - найкращий! Хотілось би, щою всі ці скрині були у мене 😊
Треба було такий початок зробити:Я починаю на безмежній пустоті і я там зробив базу з гавна і палок
LANCAST а можеж зробити відео про 5 ночів фриди пж
🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦😎
Дуже круто вийшло, я ніколи так не лякалася як зараз, дякую за таке відео🫶🏻
Знімки відео де ти ловиш всіх павуків з моду арахнофобів
Я обожнюю котиків❤, што теж сюди👇



