
To claim this channel, temporarily add mc.game to the channel description on YouTube, save it, then click below.
Log inVídeos del canal
Vídeos almacenados de más de 60 segundos, ordenados por Me gusta de mc.game y luego Me gusta de YouTube.
Cortos de canal
Cortos almacenados de hasta 60 segundos, ordenados por Me gusta de mc.game y luego Me gusta de YouTube.
Comentarios del canal
Comentarios debajo de los videos de este canal, ordenados por recuento de Me gusta.
У кого більше лайків гей
ВІЗІ ДЕ 200 ДНІВ НА 1 БЛОЦІ ЗАЛАЙКАЙТЕ ЩОБ ВІН ПОМІТИВ
Нема айронкінга-не канон
Виживання двох скуфів, кінню. Отримав +100 до аури після перегляду відео
Привіт, Візі! :) Дивлюсь тебе ще з першого відео. Ти знімаєш просто неймовірно! Дякую за такі потужні та круті ролики- Ти справжній живчик! Слава Україні!
Ой у лузі ЧЕРВОНА КАЛИНА
Україна понад усе) як приємно бачити нові відео, які підіймають настрій
Примітка всім молодим сталкерам: Не катайтеся на резиновому човні з включеною бензопилою в руках.
Мені 30, в мене супер відповідальна і стресова робота і цей контент мене супер розслабляє а легкий не навязаний гумор автора дуже круто підіймає настрій. P.S я ніколи не грав у майнкрафт але кайфую від цього контенту
Опануй нову IT професію та розроби від 3 мобільних додатків за курс, залишай заявку з промокодом "WEEZZY" та отримуй -20% на навчання! - https://no-code.university
31:31 БУДЬМО ГЕЙ ГЕЙ ГЕЙ🎉🎉🎉
Слава Україні та Слава Нації! Відео твої як пельмені. Варяться довго, але дуже смачні.
Хто хоче щоб Wezze показав обличчя лайк❤
все буде Україна!!) кому цікаво, я розшифрував, що Віззі написав на 37:33 "це було задумано шоб ви писали коментарі лол" 😜
Дуже круто, що є такі українські ютубери, дякую за контент!
Виживи 150 днів в аду якщо не слабо хто за лайк
Але ж той Декстер вандал...
Я не розумію чому в нього так мало переглядів і підписників ? Це один з найцікавіших україномовних авторів з майнкрафту у плані контенту, монтажу та жартів. Дякую тобі друже що ти є
Дуже тішить, що у нашого земляка такі великі перегляди! Молодець, так тримати ❤️
Мені одному здається що візі ще не знімав 100 днів з Херобріном хто за ставте лайк якщо лайкне зам візі я зїм салфетку)))
Тепер це найкраще відео віззі 1.воно довге (це насправді круто) 2.дуже класний монтаж, звук тай сама ідея та реалізація класна 3.ці шейдери(просто лялечка ❤) відразу +100 до крутості. Одне тільки жаль не має айронкінга
Ще не подивилася відео, але хочу сказати: це найкращий подарунок на День Незалежності! Хотіла б частіші відео. До речі, вітаю з цим днем від щирого серця! Бажаю перемоги України, розпаду росії та всього найкращого. Люблю цей канал!♡
Візик, в тебе найкраще відчуття гумору серед усіх укр. майнкрафтерів. Слава Україні з Дніпровської области
ніколи до цього не дивилася летсплеї з майнкрафту, але це... це просто те, що треба після дебільних екзаменів, практичних і купи домашки! Слава Україні з Харківської області! ( 7:50 харків'яни теж знають слово "гамселити" до речі 😄)
Почни Грати у World Of Warships Вже Зараз: https://wo.ws/3RPAmxV
Нам не довелось чекати пів року,щоб Віззі зняв нове відео P.S-Привіт з харківської області та Слава Україні
Ти на 100% командний гравець, доречі Слава Україні
Візззі , можежш будь ласка зняти 100 днів в пеклі чи енді . Залайкайте щоб Віззі побачив
цей канал: якісно, смішно, цікаво. дякую. Слава Україні!
Купуйте Клавіатуру Proove Gaming Everfrost! (+Розіграш) https://www.instagram.com/proove_gaming.ua/
Купуй планшет Lenovo Legion Tab за супер ціною До 8-го Вересня за посиланням: https://bit.ly/legion-tab_weezzy
Моїй мамі чомусь дуже подобається зайти в мою кімнату саме тоді, коли я дивлюся ваші відео. Коли це відео з айронкінгом, то вона сідає поруч і також дивиться (людині 40 років на хвилиночку).
Як колишній гравець в старі версії — радію, що у вас все добре. Надіюсь, пригоди будуть продовжуватися. Бажаю удачі.
О, імба відео на ніч, дякую, за чудовий українсько мовний контент по майну
• Створи власний Minecraft сервер - https://godlike.host/minecraft/
Віззі ідея для відео зніми 100 днів в Стародавньому місті. Залайкайте що б віззи побачив 👇👍
На всі твої відео. Ми непереможні слава ЗСУ.
Мені здається що назва відео неправильна я би назвав відео "Я ЗБУДУВАВ УСІ МОЖЛИВІ ФЕРМИ В МАЙНКРАФТ ХАРДКОР"
Все буде Україна 🇺🇦 Віззі, продовжуй в тому ж темпі, дуже подобається твоя творчість, приколи, гра і тд. Бажаю успіху в майбутньому і лям підписників поскоріш❤ ps: майже ніколи не пишу коментарі, але тобі чомусь захотілось)
2:34 Візі: убиває Айронкінга Наступний кадр: Візі отримав досягнення "мисливець на монстрів". Змушує задуматися🤔🤔
Хто з 2026 сюди👇
Кидай Заявку і Грай На Приватному Українському Сервері! - https://discord.gg/3rja7mWMqK
Хто поставить лацк той любе Візі
ЩЕ БІЛЬШЕ МОЇХ ВІДЕО: https://www.patreon.com/weezzy
Україна понад усе дякую тобі weezzy що робиш контент який піднімае настрій)
Візіііі, тут 25 к лайків, ти обіцяв відео на 200 днів. Чекаємо!!!!
Сорі, я не вмію виражати емоції, але знайте, що я додивилась відео до кінця і з захопленням. і багато сміялась. Дякую
Емоції у відео передані чудово, неймовірно приємно дивитися!
1.)Ферма Селянів 5:10 + 6:59 Weezzy та Ironking обісралися 2.)-Пам'ять в Обоіх 10:24 3.)Дуже биг ферма заліза 11:46 😎 + 12:15 Розуміння 4.)Внуртішній перфекцеоніст 12:21 👺 + 12:40 Не ремонт а лагодження🤢 5.)Реклама хардкорного світу в соло 13:33 + Ферма Ендерменів 6.)НЕ КНИГА ЛАГОДЖЕННЯ!!!!! 13:58 + 14:18 ОМЕГА ДУПЕР ПУПЕР СУПЕР БРОНЯ та мотига 7.)АХ ЦЕЙ ФАРТОВІЙ Ironking 14:42 8.)ВЕЛИКА ПОМИЛКА 15:30 + 15:56 Атака титанів 3-й корпус 9.)ТЕО МАЙНКРАФТ 17:17 10.)CRINGE SKIN 19:36 + 19:44 Ферма смереки Антоніо 19:53 та мега спонсори 11.)ДО ЖОПИ БАГАТО СКРИНЬ 20:10 + 20:14 я обісрався цього голоса 12.)IMBALANCE Weezzy 20:36 + 20:56 спліф 13.)ДУЖЕ БАГАТО СКРИНЬ ТА РАМОК 21:19 + 21:30 "МАЛЕСЕНЬКА ТЕРИТОРІЯ" 14.)ХИТРИЙ БАЙТ АЛЕ Я ПОГОДИВСЯ 22:02 + 22:19 ШУКАЄМО ВЕРБЛЮДА 15.)РАСЕЯ 22:50 + 22:59 ЗДОРОВИЙ ЧУДІК 16.)Вчимо англійську з Weezzy 23:10 + 23:23 Археологія 17.)ПО СТАНДАРТАМ 23:32 + 24:01 ПОЧАТОК "ПРАНКІВ" 18.)Ironking фартовій вже 8 раз 24:28 19.)ПРИКОЛИ + ОБІЖУХА 25:10 20.)СНІФФЕР 25:20 + ЖИВОДЕР 25:46 + 25:56 СНІФФЕР... 21.)СЛАВА УКРАЇНІ!!! 27:05 22.)"НАТУРАЛЬНА СКЕЛЯ" 27:32 + I`AM BARBY GIRL IN THE... 27:50 23.)ТОЧНО НАШ ДІМ 28:04 + 28:26 ПРОМОВЧУ 24.)Я ДУЖЕ БОЮСЯ ВАРДЕНІВ 30:30 + 30:52 Круті орнаменти 25.)ПАРАШНА ФЕРМА 32:07 26.)ФЕРМА РЕЙДІВ 27.)КІНЕЦЬ 34:18 P.s. Чекаю другу частину
дякую за вашу роботу! останній раз дивилась майнкрафт ще в році 2016, тож це відео було для мене свого роду ностальгією. завдяки вам більше діток та підлітків мають змогу дивитись український контент
боже благослови віззі
УРАААААА НАРЕШТІ! Дуже дякую за відео, це найкращій подарунок на День Незалежності. Всіх зі святом!
збудуй там статую на честь Богдана. він був хорошим напарником
Я чесно не думала, що я вже така стара що пам'ятаю майже всі версії і як ми з друзями досліджували їх всіх😂 Класне відео, дякую) На половині відео забула, що ти просив написати для лайку під комент 😅
Цей канал - єдине, що рятує від універу та роботи. Знайшла тебе нещодавно, але, дякую, що радуєш нас. Завжди дивлюсь з усмішкою твої відео
Це означає кінець контенту в цьому хардкор світі? Чи до 1000 дотягнемо?
Пане Візі, коли 500 днів? ❤
курка зникла бо вважається за агресивного моба, і зникає як зомбі. щоб зберегти курку, треба 2 курки, і розмножити їх, тоді нова курка буде звичайною, і нестиме яйця.
Дякую шо хоча б не вбив восьминога Олега
Просто божевільна робота була зроблена! Автору величезна вдячність! Смішно, цікаво...Топчик!
Братан, збудуй там бункер для жителів. Розмнож їх до великої кількості і постав багато ліжок!!! Розв'язка з Вінордом і Декстером ШИКАРНА!!!
Все буде Україна ❤
Геніальне відео. Просто браво. Я так давно не сміявся. Дякую за хороший настрій. Продовжуй в тому ж дусі
Героям Слава Дивлюся із Запоріжжя 💙💛
якщо ви не зрозуміли:я збудував ферму
Відео топ. Комент : Сергій 29 рочків, граю в майнкрафт в окопі 😅
Де 500 днів😂 уже 42 тисячи
Класнно, мені б такого друга( не той, який вкрав все залізо)
45:53 технічно, сакура це теж вишня, просто декоративна, тож помилки немає😁
20:16 голос айронкінга просто імба😂😂
Зачарування тягун 3 можна зачарувати на тризубець і коли йде дощ ти можеш літати. Це дуже круто, спробу. 😉
Йой, я така залежна від нових відео Weezzy, бо мені так подобається їх дивитися, а тут ще й на годину! Чекаю на другу частину цього шедевру!
Реально цей відос треба було назвати 100 днів у Львові. Дощ був через день )
Слава Україні з Івано-Франківська! Знімаєш файний та смішний контент, продовжуй в тому ж дусі!
Блін дуже круто! 1 млн переглядів ❤❤❤ це дуже круто ❤❤❤ класно що українського контенту стає більше ❤❤❤ бажаю мати 1млрд переглядів та більше ❤❤❤
Побачила в Тік ток відео сподобалось дуже,вирішила глянути в ютубі,ви молодець дальше більше ☺️
для того щоб елеї не ходили хвостиком, треба забрати у них блок який вони тримають у руках. бо коли у них є блок в руках, вони шукають когось. в інтернеті написано, що вони передають той предмет який дати, але в той же час вони літають за тим хто їм той предмет дав у руки
Слава героям, я зі Львова, і доречі 26k алло продовження давай 🙏🏻🙏🏻🙏🏻 пллллііііііізз!❤
Ти найкращій українсько мовний блогер, Слава Україні
Слава Україні. А зроби 100 днів виживання на якомусь хардкор сервері. Буде дуже цікаво
Будьмо ГЕЙ ГЕЙ ГЕЙ!!!! 23:15 потрібно Бірки і давати їм назви щоб вони не зникали Оператори завжди виживають)
Слава Україні Слава Нації
Радий, що ти повернув канал❤ Я одразу кинув репорт ютубу, що у тебе сталася бідося😊
Ужгородські сакури то звісно файно, але з сихівськими нічого не зрівняється 🌸🌸
Віііііізі зайчик деее бляха 200 днів і це вже не перше таке відео ану давай вирулюй
Дуже рада що є Українські майнкрафтери. Недавно почала грати можеш дати якісь поради.
Ти топ! Давай наступне відео виживання в пеклі сто днів в хардкорі! Залайкайте, щоб візі побачив.
18:57 Антоніо фотограф😊
Не дивився майнкрафт років 7, а тут такий вайб, такий гарний та смішний монтаж, що одразу підписка + лайк
15:00 якщо що не обов'язково ставити люки на паркан, можна поставити килимки на них простіше запригувати
Коли ти вбив дракона патиком то це було так смішно шо от ржакі в мене слюні в носа полетіла А ще треба було назвати відео не «сто днів але світ розширюється» і не «сто днів у Львові» а «СТО ДНІВ У ЗИМОВИХ ПРИЛУКАХ 2024»
Візі, потребую більше відео. Лише під твої відео я засипаю кожен божий вечір. Ніколи майкрафт не грав, але контент просто супер
Тільки почав тебе дивитися, ти дуже крутий чувак! І так я із задоволенням буду чекати 500 днів
Привіт з Закарпаття
Україна понад усе залайкайте
Віззі, в тебе найчудовіші відео! Під час них кішка не громить пів хати, а спокійненько сидить та дивиться.🐱😺Та ці відео це просто порятунок після того як математичка скинула 20 номерів на дз. Дякую тобі. Слава Україні з Харківської області(ми знаємо слово гамселити)👋
Візик, в тебе найкраще відчуття гумору серед усіх укр. майнкрафтерів. Слава Україні я з сум
СЛАВА Україні з Київської області
18:27 ого
Все буде Україна🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦!!!!!!!!!!!!!!!!!
на сьомій хвилині 22 сек. ЕНДЕР МУЖИК почав скажено крутитись!!))
14:02 Буде😁😁😁Це була моя рефлекторна реакція) бо прийшла сюди з пізніших відео, знаючи все на перід😂 💛І, доречі, Слава Україні💙
Слава украйині
СЛАВА Україні та слава нації 🎉🎉🎉
Слава Україні, Чорногорія
Слава Україні. Я з Узина (київська область)
Слава Україні я з села ПЛЕСЕЦЬКОГО



